İOS için En İyi 5 Selfie Uygulamaları

En İyi Selfie Uygulamaları İOS

En iyi selfie uygulamaları hangisi sorusuna değinerek biraz araştırdık ve kendi alanında popüler İOS selfie uygulamaları hakkında sizler için inceleme yaptık. Genellikle Instagram gibi resim paylaşımı üstünde kurulmuş alt kategoriye sahip aynı alan üzerinden aktif olarak paylaşıma sunulan ve selfie tutkunları için geliştirilmiş uygulamaları sizlere sunuyoruz. işte İOS için en iyi selfie uygulamalar.

En İyi Selfie Uygulamaları İOS

1. VideoSelfie

VideoSelfie, uygulaması fotoğraftan ziyade adından anlaşılacağı üzere video öz çekimler üzerine odaklanmış uygulamadan biridir. Bu aracı kullanarak video Öz çekimler yaparak bunları çıkartmalar gibi daha mükemmel hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda videoları GIF formatında da kayıt yapabilir ve farklı sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz. Bu uygulama ile müzik ses ve video ekleme imkanı da sunuyor. Daha kıssa videolar çekebilir ve bunları GIF formatında paylaşım ortamları üzerinde yer alan diğer kullanıcılarla paylaşmak isterseniz VideoSelfie. ile bunları yapmak mümkün.

2. Selfie Photo Editor

İOS sistemli cihazlar üzerindeki kullanılan en yaygın selfie düzenleme uygulaması ile karşımıza çıkmaktadır. Bir çok özelliğe sahip Selfie Photo Editor‘ü kullanıcılar için tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Uygulamanın özelliklerini sayacak olursak, cilt pürüzsüzleştirme, diş beyazlatma, göz rengi değiştirme, kaş değiştirme ve göz kalemi ekleme seçeneklerini bizlere sunmaktadır. Bu denklemler bir öz çekim görüntüde dikkat edilen tüm alanı kapsıyor ve böylece kullanıcılar mükemmel yakın çekimler yapabiliyor. Cilt’te ufak lekeler varsa ya da çok daha pürüzsüz görüntüler çekmek istiyorsanız Selfie Photo Editor uygulaması tamda size göre.

En İyi Selfie Uygulamaları İOS

3. Camera

İlgi çekici ve harika fotoğraflar çeken Camera +, kullanıcıların beğenisini kazanacak ücretsiz bir uygulamadır. Bir diğer yanı da kapsamlı filtre ve görsel efekt özelliğinin olmasıdır. Camera + ile paylaşım ortamlarında ki diğer kullanıcıların beğenisini toplayacak fotoğraflar oluşturma seçeneği sunuyor. Bu uygulamanın tercih edilen yanı ise efekt ve filtreleri eş zamanlı olarak ekleyebiliyor. Çekim yaptıktan sonra hiç uğraşmadan fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Böylece hem vakit kaybını önlemiş olursunuz hem de işlem sonuçlarını hızlı bir şekilde bizlere gösteriyor. Sizde Instagram’da çok zaman harcıyorsanız ve selfie fotoğrafları çekme tutkunuz varsa, Camera + uygulaması fazlasıyla işinizi görecektir.

4. Ghost Lens

Hem fotoğraf hem de video üzerinde düzenleme yapabilir aynı zamanda Ghost Lens uygulaması ile videonuza veya fotoğraflara hayalet efekti ekleyerek mükemmel hale getirebilirsiniz. Ghost Lens uygulamasında 130’dan fazla filtre ve efektler bulunmaktadır. 30 dakikaya kadar video çekebilen bu uygulama ile üzerinde düzenlediğiniz görselleri sosyal ortamda FacebookSnapchatinstagram ve Twitter gibi birçok sosyal medya ağları üzerinden paylaşmak mümkün.

5. Selfiest

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan öz çekim selfiest uygulaması ile birbirinden çarpıcı fotoğraflar oluşturmaya yardımcı oluyor. Instagram görünümünü anımsatan yapıya sahip Selfiest uygulaması ve tüm filtreler ekranın alt kısmında bulunuyor. Böylece istediğimize tıklayarak anında fotoğraflara ekleyebiliyoruz. Selfiest‘nin bir diğer özelliği de kullanıcılar arasında sosyal iletişim kurması ve birbirleri ile etkileşime geçmesine olanak sağlamasıdır. Bir diğer değişle çektiğiniz fotoğrafı Selfiest üzerinden diğer kullanıcılarla paylaşabilir ve onların paylaştığı fotoğrafları görebilirsiniz.

Sizlere İOS için En İyi 5 Selfie Uygulamaları tanıttım umarım yararlı olmuştur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir