Anasayfa » Nasıl Yapılır » En İyi Fotoğraf Barındırma ve Paylaşma Siteleri

En İyi Fotoğraf Barındırma ve Paylaşma Siteleri

En İyi Fotoğraf Barındırma ve Paylaşma Siteleri

En iyi fotoğraf barındırma ve paylaşma siteleri: Bir web tasarımcısı mısınız? ve farklı resimler mi arıyorsunuz eğer cevabınız evet ise o zaman bu siteler tam size göre. işte sitelerden bazıları işinize yarar diye düşündüğüm. En iyi 9 Resim paylaşım siteleri Listesi.

1. Pinterest

Pinterest Görüntülerin yaşadığı ve onlar için sabitlendiği bir site. Pinterest, sanal bir pinboard.Pinterst, resimleri web üzerinde beğendiklerinize sabitlenmiş bir paneldir. Ayrıca diğer kullanıcı tahtalarına da bakabilirsiniz. Ayrıca o kullanıcının panolarına sabitlenmiş görüntüleri gösterebilirsiniz. Pinterest’te hesap oluşturmak ve görüntülerin büyülü dünyasını göstermek için ne bekliyorsunuz.

2. Flickr

Flickr, en iyi çevrimiçi paylaşım ve fotoğraf yönetimi uygulamasından biridir. Fotoğraflarınızı paylaşabilir, fotoğraflarınızı ve videolarınızı organize edebilirsiniz. Görüntülerinizi kolayca paylaşabilir güvende ve güvenli olduğundan, paylaşmaktan çekinmezsiniz. Milyarlarca resim bulabilirsiniz.

3. Photobucket

Photobucket Bir sürü fotoğraf içeren bir web sitesi. Bir çok fotoğraf. Barındıran site’dir. On Photobucket fotoğraflarınızı ve videolarınızı mobil, bilgisayar veya Facebook’tan kolayca senkronize eder. Photobucket, yeni görüntü bulma, paylaşma ve bağlamak için geniş bir topluluktur.

4. Deviantart

Bir sosyal sanatçı topluluğunu barındıran bir web sitesi için iki kelime söyleyebiliriz. Sanatçılar tarafından oluşturulan çok sayıda resim bulabilirsiniz. Deviantart, sanatçınızı size ilham vermek için oluşturulmuş bir web sitesidir. Bu web sitesinde ayda 25 milyondan fazla kayıtlı üye ve altmış beş bin benzersiz ziyaretçi bulunmaktadır.

5. Imgur

Imgur ücretsiz bir resim paylaşım sitesi. Bilgisayarımızdan veya web’den fotoğraf yükleyebiliriz. Ayrıca, bu siteyle arkadaşlarınızla resim paylaşabilirsiniz. Bu resimleri blog ve mesaj panolarına da gönderebilirsiniz. En popüler görüntüleri galeriye de gönderebilirsiniz.

6. Picasa Web Albümleri

Picasa Web Albümleri, İnternet’te en büyük markanın bir girişimi Google’dir Yani burada internetin en iyi görüntülerini bulabilirsiniz. Picasa, dijital fotoğrafların düzenlenmesi ve düzeltilmesi için bir resim organizatörü ve resim editörüdür. Pikasa ile birçok yüksek çözünürlüklü resimleri bulabilirsiniz. Bu nedenle, bir web tasarımcısı iseniz, picasa resimlerini almak için en iyi kaynak olabilir.

7. İstockphoto

Istockphoto, üstün bir resim paylaşım ve resim indirme sitesi. Farklı farklı kategorilerdeki görüntülere göz atabilirsiniz. Bu web sitesi çok sayıda görüntü stoğu içeriyor ve ayrıca bu web sitesi büyük miktarda ses ve video dosyaları içeriyor. Bu sitede Yüksek Kaliteli resim ve ses dosyalarını arayabilirsiniz. Bu, premium bir sitedir; bu nedenle resim, video ve ses satın almanız gerekmektedir.

8. Shutterstock

Shutterstock, birden çok konuyla çok sayıda görüntü toplayan bir web sitesidir. Sitenin içerdiğini tahmin edebilirsiniz. Bu web sitesi ayrıca premium resim paylaşım sitesidir. Bu sitede iki yüz milyondan fazla görüntü, bulunmaktadır, burada resim ve videolar bulabilirsiniz.

9. Fotolog

Fotolog en sevilen fotoğraf bloglama sitesinden biridir. Fotolog, fotoğraf blogları ve fotoğraf günlükleri aracılığıyla kendinizi ifade etmek için komik ve basit bir yoldur.Fotolog aynı zamanda bir sosyal ağ sitesidir; böylece arkadaşlarınızla, ailenizle ve bütün evrenle de bağlantı kurabilirsiniz. Farklı kültürlerden yeni fotoğraflar keşfedebilir, sitenin ilginç topluluklarına katılabilirsiniz ve resimleriniz hakkında yorum da yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir