Anasayfa » En iyi Android Eğitim Uygulamaları İndir ve Öğren

En iyi Android Eğitim Uygulamaları İndir ve Öğren

En iyi Android Eğitim Uygulamaları

Android eğitim uygulamaları arayanlar için en iyi Android eğitim uygulaması İndir. Bir yandan eğlenip bir yandan öğrenmeye ne dersiniz? Günümüz vazgeçilmez yanımızdan bir an  olsun ayırmadığımız akıllı telefonlar sizlerin bilgisine bilgi katacaktır. Android eğitim uygulamaları, hayatımızın en önemli bir parçası olma yolunda hızla ilerleyen  akıllı telefonlar ile işlerimizi halletmemiz de, bizlere yardım konusunda oldukça yardımsever oluyor.

En güzel Android eğitim uygulamaları öğrenmeye hazır mısınız?

Herkesin akıllı cihazını kullanma şekli farklıdır. Kimi bir eğlence aleti olarak kullanıyor, kimisi ise akıllı telefonu, tableti ile  hem eğlenip, hem de egitici olarak kullanıyor.

 En iyi Android eğitim uygulamaları

Duolingo: İndir

İngilizce bilmiyor veya İngilizceniz zayıf ise bu uygulama tam da size göre. Android ve iOS kullanıcıları için yapımcılar bir çok güzel uygulama geliştirdi , yabancı dil öğretme konusunda oldukça iddialılar.

Aşama aşama geçeceğiniz ve bir çok test ile sizde boş zamanlarınızda yabancı dili çok iyi öğrenmek ve konuşmak için Duolingo’yu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

PhotoMath: İndir

PhotoMath bu uygulama ile Matematiği çok seveceksiniz. En zor Matematik problemlerinde bile size yardımcı olacak PhotoMath ile çözemediğiniz herhangi bir problemi, sadece  fotoğrafını çekmeniz yeterli olacaktır.

Daha sonra ise çözemediğiniz problemi bir hocanın anlatımını eksik etmeyecek bir şekilde sorunun  nasıl çözüleceğini , uygulama size adım adım öğretecektir. Sizde  probleminizin çözümünü kimse olmadan öğrenmiş olacaksınız. Matematik’ in aslında o kadar zor olmadığını ve aslında çözülebilecek bir ders olduğunu size  sevdirerek  öğretecektir. Hadi uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir