En İyi 17 Sosyal Medya Yönetim Aracı

En İyi 17 Sosyal Medya Yönetim Aracı

En iyi 17 sosyal medya yönetim aracı – Sosyal medya yönetimi araçları, küçük işletme pazarlama görevleriyle birlikte gelen çevrimiçi etkileşimleri verimli bir şekilde yönetmek için kullanılır. Bu uygulamalar, iş adamlarının insanların çoğunluğunun işleri hakkında ne sorduğunu bilmelerini sağlar. Ayrıca bu uygulamalar, giden iş mesajlarını farklı sosyal medya kuruluşları aracılığıyla iletme sürecini otomatikleştirir.

Ayrıca, sosyal medya yönetimini ve izlemeyi sizin için kolay bir görev haline getirecek bir uygulama arıyorsanız, birden fazla platformu ve farklı ağlar arasında bilgi paylaşımını organize etmek için tasarlanmış bazı iyi bilinen masaüstü uygulamaları ve mobil uygulamalar arasından seçim yapabilirsiniz. Sosyal yönetim platformları, kullanıcılarına her bir sosyal medya kanalı için hesap sayısı ne olursa olsun tüm sosyal medya hesaplarını merkezi bir platformla bağlayabilmeleri ve tek bir platformdan her şeyin keyfini çıkarabilmelerini sağlayan bir sistem sunar. Hatta gönderilerini tüm sosyal medya hesapları için aynı anda planlayabilirler.

En İyi 17 Sosyal Medya Yönetim Aracı

 • Hootsuite
 • Sprout Social
 • Reachpod
 • Buffer
 • SocialOomph
 • SocialPilot
 • Radian6
 • Postfity
 • Sendible
 • TweetDeck
 • Sprinklr
 • Mention
 • Digimind Social
 • Oktopost
 • AgoraPulse
 • Send Social Media
 • MavSocial

1. Hootsuite – Sosyal Medya Yönetim Aracı

HootSuite, kullanıcıların Facebook, Twitter, Instagram, Google+, YouTube, Linked In vb. dahil olmak üzere 35’ten fazla sosyal ağla bağlantı kurmasını sağlayan bir sosyal yönetim aracıdır. HootSuite’in teknik özellikleri etkileşim, dinleme, analiz, işbirliği, güvenlik, ve uygulamalar.

HootSuite’in analitik araçları, sosyal medya yöneticilerinin ve uzmanlarının sosyal medya kampanyalarının tüm ayrıntılarını ve daha fazlasını almalarını sağlar. En önde gelen sosyal medya yönetim platformlarından biri olan Hootsuite, kullanıcılarına tüm sosyal medya aktivitelerini takip edebilecekleri sistemli bir pano sistemi sunmaktadır.

Web sitesi: https://www.hootsuite.com/

2. Sprout Social – Sosyal Medya Yönetim Aracı

Sprout Social, aynı sosyal medya ağlarının birden fazla hesabını veya birden fazla sosyal medya platformunun çeşitli hesaplarını yönetmek için kullanılan bir sosyal medya yönetim platformudur. Sosyal medya pazar trendindeki artışla birlikte, çoğu reklamveren ve marka, kampanyalarından mümkün olan en iyi çıktıyı almak için sürekli olarak bu platformlar arasında geçiş yapıyor.

Sosyal medya yönetim platformunun gerekliliği, tüm hesaplarını tek bir platformdan yönetmelerini sağlar. Sprout Social, kullanıcılara, çoklu sosyal hesaplarını yönetebilecekleri ve gönderilerini planlayabilecekleri, gösterge tablosu şeklinde bir sosyal medya yönetim platformu sağlayan bu amaca yönelik bir platformdur.

Web sitesi: https://sproutsocial.com/

3. Reachpod – Sosyal Medya Yönetim Aracı

Reachpod, tüm hesapları merkezi bir platformda entegre etmek ve tüm raporlar arasında işbirliği yapmak için bir sosyal medya yönetim panosudur. Tüm sosyal medya hesaplarında ortak çalışma yapıldıktan sonra, kullanıcılar sıcak konuları keşfetme özelliklerinden faydalanabilir ve takipçiler gönderiyi toplu olarak tüm sosyal medya platformlarında yayınlayabilir. Dijital reklam ve pazarlamanın performansını da izleyebilirler.

Reachpod’un son derece özelleştirilebilir kontrol paneli, kullanıcıların birden fazla sosyal medya hesabını ve profilini tek bir yerden yönetmesine olanak tanır. Kullanıcılar, Reachpod’un panelinden sosyal medya trafiğini analiz edebilir, kampanya sonuçlarını ölçebilir ve takipçileri ve en değerli anahtar kelimeleri ve hashtag’leri takip edebilir.

Web sitesi: https://getalembic.com/

4. Buffer – Sosyal Medya Yönetim Aracı

Buffer, sosyal ağları yönetmek için geliştirilmiş bir yazılım uygulamasıdır ve kullanıcılara Twitter, Facebook ve LinkedIn’e gönderileri planlamak için bir platform sağlar. Bu uygulama, birden fazla sosyal medya hesabı kullanmak zorunda oldukları için işletmeler ve şirketler için yararlıdır.

Sosyal yönetim hizmetlerinin çoğu, sosyal hesapların kullanılabilirliği üzerinde yoğunlaşır. Aynı zamanda Buffer, birincil kullanıcıya ek olarak Buffer hesabı kullanabilen ekip üyelerine de sunmaktadır. Ayrıca, küçük işletme, orta işletme ve kapsamlı işletme veya acente gibi birden çok işletme planı sağlar.

Web sitesi: https://buffer.com/

5. SocialOomph

SocialOomph, her tür sosyal medya üretkenliğini artırmak için bir araçtır. Bu hizmet aracılığıyla Twitter, Facebook ve LinkedIn hesaplarının profillerini, sayfalarını, gruplarını, şirket sayfalarını, bloglarını ve RSS beslemelerini yönetebilirsiniz.

Bunu, tweet planlama, anahtar kelimeleri izleme, taslakları kaydetme ve yeniden kullanma, güvenli Twitter erişimi, beş adede kadar Twitter hesabı ve önceden tanımlanmış kanalları ziyaret etme gibi birden çok özellik yerine ücretsiz bir kullanıcı olarak kullanacaksanız, sizin için uygun olacaktır.

Web sitesi: https://www.socialoomph.com/

6. SocialPilot

SocialPilot, çevrimiçi satıcılar, pazarlamacılar ve ajanslar için bir sosyal medya planlama ve yönetim platformudur. SocialPilot tarafından toplu planlama için desteklenen sosyal medya platformları arasında Twitter, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Tumblr, Vk.com ve Xing bulunmaktadır. SocialPilot, çevrimiçi pazarlamanın verimliliğini artırmanın ve zamandan tasarruf etmenin bir yoludur.

SocialPilot, e-Ticaret mağaza entegrasyonu, özel Facebook bantlama, ekipler ve işbirliği, içerik önerileri ve yayınlar, toplu zamanlama ve tüm ağlarda gönderi planlaması şeklinde sosyal medya pazarlamasına yardımcı olur. Ya bir platformda bir gönderi yayınlamak ya da desteklenen tüm sosyal medya hesapları için toplu gönderiler planlamak istersiniz, her iki özellik de SocialPilot’ta mevcuttur.

Web sitesi: https://www.socialpilot.co/

7. Radian6 – Sosyal Medya Yönetim Aracı

Radian6, dijital pazarlamadan gerçek çıktıyı elde etmek için birden fazla sosyal medya hesabını yönetmek ve endüstri trendlerini, stratejilerini ve fikirlerini almak için bir sosyal medya yönetim platformudur. Kullanıcıların, takipçi ve müşterilerin yorum, görüş ve şikayetlerini her bir hesaba ayrı ayrı giriş yapmak yerine Radian6’nın tek bir platformunda görüntülemesini sağlar.

Birden fazla sosyal medya hesabı oluşturmak çok önemli değil ama en önemlisi bu çeşitli hesapların yönetimi; Radian6, takipçi ve hayranların davranışlarını izleyerek dijital pazarlamadan gerçek çıktıyı almanın bir yoludur. Kullanıcılar Radian6’ya katılarak, tüm sosyal medya hesaplarını ana platformda düzenleme ve sosyal sohbeti gerçek zamanlı olarak dinleme özelliklerinden faydalanabilirler.

Web sitesi: https://www.salesforce.com/products/marketing-cloud/social-media-marketing/?mc=radian6

8. Postfity – Sosyal Medya Yönetim Aracı

Postfity, sosyal medya gönderilerini planlamak için bir platformdur. Şu anda Facebook, Twitter, LinkedIn ve Google Plus için birleşik destek sunuyor. Tek bir platformun tüm hesaplarına ve profillerine ve hatta birden fazla hesabına aynı anda erişilebilir.

Postfity, sosyal medya yöneticilerinin sosyal medya ağlarını yönetme, mesajları planlama ve sonunda şirketlerin gerçek politikaları ve teklifleriyle her zaman meşgul olma özelliklerinden yararlanmalarına olanak tanır. Hem orta ölçekli hem de büyük işletmeler Postfity kullanarak çoklu sosyal medya ve pazarlama yönetiminin avantajlarından yararlanabilir.

Web sitesi: https://postfity.com/

9. Sendible

Sendible, sosyal medya hesaplarıyla düzenli kalmak için bir sosyal medya yönetim platformudur. Sendible kullanıcısı, aynı anda birden fazla sosyal medya kanalında markasının itibarını ölçebilir ve izleyebilir. Tek bir sosyal yönetim panosunun kullanımı ile Facebook, Twitter, Google+, Pinterest, LinkedIn ve Blog sitelerinizi aynı anda güncelleyebilirsiniz.

İster fotoğrafları veya videoları yönetmek ister gönderilerinizi kişiselleştirmek istiyorsanız, hepsi tek bir platformda mevcuttur. İçerik paylaşımının başarısını ölçün ve ürününüz hakkında sosyal medyada söylenen geri bildirimlerden haberdar olun. Sendible, sosyal medya faaliyetlerini izleyebilecekleri işletmeler için önerilebilir.

Web sitesi: https://www.sendible.com/

10. TweetDeck

TweetDeck, merkezi bir platformdan birden fazla Twitter hesabını sürdürmek isteyenlere uygun, yalnızca Twitter hesapları için bir sosyal medya yönetim platformudur. Bu kullanıcılar, yalnızca TweetDeck’i kullanarak Twitter’ın çeşitli hesaplarını aynı anda yönetmelerine izin vereceği için TweetDeck’i kullanmalıdır.

Bu güçlü Twitter yönetim aracı, gerçek zamanlı izleme, düzenleme ve katılım için kullanılır. TweetDeck’in benzersiz özelliklerini kontrol edin: birden fazla zaman çizelgesini izleyin, gelecek için tweet’leri planlayın, ortaya çıkan bilgiler için uyarıları açın, bir daha asla yenileme düğmesine basın, çeşitli kişilerle bir Twitter hesabını yönetin, vb.

Web sitesi: https://tweetdeck.twitter.com/

11. Sprinklr

Sprinklr, kullanıcıların sosyal medya platformlarını otomatikleştirmelerini sağlayan bir sosyal medya yönetimi ve analitik aracıdır. Sosyal medyadaki varlığını geliştirmek isteyen işletmeler için Sprinklr’ı kullanmaları ve markalarını diğer markalar ve sosyal medya kanallarıyla karşılaştırmaları tavsiye edilir.

Pazarlama, müşteri hizmetleri, satış, işe alma, halkla ilişkiler, pazar araştırması, uyumluluk, yayıncılık, katılım, dinleme, reklamcılık, savunuculuk ve analitik hizmetlerdir. Sprinklr, neredeyse tüm sosyal medya hesapları için hesap yönetimi hizmetlerini ve video akışı ve paylaşım platformunu destekleyen çapraz platform bir sosyal medya yönetim platformudur.

Web sitesi: https://www.sprinklr.com/

12. Mention

Mention, sosyal medya yöneticisi ve internet pazarlamacısının adınız, markanız, rakipleriniz hakkında uyarılar oluşturmasını sağlayan ve web ve sosyal medya platformlarında herhangi bir söz edildiğinde gerçek zamanlı olarak bilgilendirilen gerçek zamanlı bir medya izleme uygulamasıdır. Mention’ı kullanın ve hiçbir konuşmayı kaçırmayın, en önemli etkileyicileri belirleyin, gösterge tablosundan hızla yanıt verin, performansı izleyin ve analiz edin ve çok daha fazlasını yapın.

Kullanıcılara gerçek zamanlı izleme ve takipçiler ve müşterilerle etkileşimi artırma sistemi sağlamıyorsa, herhangi bir sosyal medya yönetim ve izleme platformunu kullanmanın hiçbir faydası yoktur. Mention’ın en iyi yanı, bu konulara odaklanması ve kullanıcıların diğerlerine kıyasla daha fazla sayılan alanları aramasına izin vermesidir.

Web sitesi: https://mention.com/en/

13. Digimind Social

Digimind Social, gönderilerin planlanması ve yayınlanmasına ek olarak, ziyaretçilerin görüşlerini ve pazarlama kampanyasının performansını takip etmek için bir sosyal medya izleme ve yönetim platformudur. Kullanıcıların tüm sosyal medya hesaplarını ve gerçek zamanlı performanslarını tek bir gösterge panosundan yönetmelerini sağlar. Her hesabı ayrı ayrı kontrol etmek yerine Digimind Social’dan her şeyi yönetmelerine izin verecek tüm araçları sağlar.

İnsanların gönderileriniz ve ürünleriniz hakkında ne söylediğinin tam olarak farkındaysanız, Digimind Social’ın gerçek faydası sosyal medya veya dijital medya kampanyalarından alınabilir. Digimind Social işte size bu sistemi sağlayan bir platform türüdür. Kullanıcılarınızın gerçek zamanlı görüşlerini alabilir ve pazarlama stratejilerini zamanında iyileştirebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.digimind.com/

14. Oktopost

Oktopost, birden fazla sosyal medya hesabında gönderiler ve sosyal mesajlar yayınlamak için birincil sosyal medya yönetim hizmetlerini içeren tek duraklı bir business2business ve sosyal medya yönetim platformudur. Oktopost, tüm sosyal medya pazarlamalarını hızlı ve etkili bir şekilde ele almanın, ölçmenin ve büyütmenin bir yoludur. Oktopost, kullanıcılara içeriği yönetmede yardımcı olur ve sosyal medya pazarlamasını daha akıllı bir şekilde kontrol ederek işin gerçek değerini ölçer.

Oktopost’un altı ana hizmet alanı, yayınlama, ölçme, küratörlük, dinleme, büyütme ve işbirliği şeklindedir. Oktopost’un yayın sistemi, kullanıcıların içeriği aynı anda birden fazla sosyal medya hesabında yayınlamak için istedikleri zaman önceden planlamalarına olanak tanır.

Web sitesi: https://www.oktopost.com/

15. AgoraPulse

AgoraPulse, kullanıcıya çoklu sosyal medya hesaplarını tek bir gösterge panosundan toplu olarak yönetmelerine yardımcı olan araçları sağlayan bir sosyal medya pazarlama ve uyumluluk platformudur. Kullanıcılar bu platformu kullanarak, tüm sosyal medya gönderilerini, içeriğini ve mesajlarını tek bir yerden yönetmeye yönelik esnek sistemin keyfini çıkarabilir. Basit ve uygun fiyatlı sosyal medya yönetim panosu, kullanıcılara Facebook, Twitter ve Instagram dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarında içeriğin otomatik olarak planlanmasını ve yayınlanmasını sağlar.

AgoraPulse, her bir hesabı tek tek kontrol etmek ve bunu herhangi bir tweet, yorum veya mesajı kaçırma riskiyle yapmak yerine birden fazla sosyal medya hesabını yönetmek için en iyi seçenektir. Bu platformun en iyi yanı, planlama ve yayınlama sistemini sağlamanın yanı sıra, kullanıcılara sosyal medya kampanyalarını artırmanın gerçek stratejilerini iletmesidir. İster bir ajans olsun, ister büyük bir işletmede küçük bir işletme olsun, her tür müşteri için eşit derecede faydalıdır.

Web sitesi: https://www.agorapulse.com/

16. Send Social Media

Send Social Media, kullanıcılara çoklu sosyal ağlarını yönetmeleri için bir sistem sağlamak için tasarlanmış bir sosyal medya yönetim panosudur. Çeşitli sosyal ağları yönetmek, gönderileri aynı anda birden fazla sosyal medya kanalında planlamak ve yayınlamak anlamına gelir.

Send Social Media, sadece Send Social Media’dan yönetilen yaklaşık 30’dan fazla ağ için multimedya yönetim sistemi ve pazarlama araçlarını sağlıyor. Bu çok amaçlı sosyal medya yönetim sistemi, kullanıcıların ekiplerin diğer üyelerine erişim sağlayabileceği ekip işbirliği düzenini de sunar.

Web sitesi: https://sendsocialmedia.com/

17. MavSocial

MavSocial, sosyal medya etkinliklerini organize etmenin ve aynı anda büyük sosyal medya kanallarına görsel içerik sağlamanın bir yoludur. MavSocial’ın basit yayıncılık ve içerik pazarlama sistemi, hepsi bir arada entegre bir sosyal medya çözümü sunar. MavSocial, Twitter, Facebook, Instagram, LinkedIn ve hatta YouTube dahil olmak üzere sosyal ağların çoğunu hızlı bir şekilde yönetmenin bir yoludur.

MavSocial’ın öne çıkan başlıca özellikleri, tüm aktiviteleri izlemek için gösterge tablolarının bulunması, sosyal medya yayın sistemleri, kampanya yönetim sistemi, planlama sistemi, görsel içerik kütüphanesi, dijital stok fotoğrafları, ekip işbirliği, rapor oluşturma. Hiçbir şeyin kaçırılmamasını sağlamak için merkezi bir gelen kutusundan tüm sosyal kanallar için mesajlara ve yorumlara yanıt vermek için sosyal gelen kutusunun kullanılabilirliği.

Web sitesi: https://mavsocial.com/

Ayrıca Windows için En İyi 15 Güvenlik Duvarı Programı yazımıza göz atabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir