OooPlayer: Windows için Müzik ve Çevrimiçi Radyo Oynatıcı Programı

Windows için Müzik ve Çevrimiçi Radyo Oynatıcı

OooPlayer: Windows için Müzik ve Çevrimiçi Radyo Oynatıcı Programı

OooPlayer, Windows bilgisayarlar için çok hafif ve hızlı bir müzik çalar. Depolama aygıtlarınızda bulunan müzik dosyalarını çalabilir ve ayrıca yüzlerce yerleşik çevrimiçi radyo istasyonunu çalabilir. Müzik koleksiyonunuzun keyfini çıkarmak ve çevrimiçi radyo istasyonlarını dinlemek için iki ayrı uygulama kullanırsanız, o zaman bunları çağırabilir ve her ikisi için de bir OooPlayer kullanabilirsiniz.

OooPlayer’ın, herkesin birkaç dakika içinde tanıyabileceği çok basit bir arayüzü var. Temel olarak müzik dosyalarınızı veya müzik dosyalarını içeren başka bir klasörü OooPlayer’a eklemelisiniz ve bunlar ortadaki listede gösterilecek, daha sonra bunları oynamaya ve müziğin keyfini çıkarabileceksiniz. Çalma listesini kaydedebilir, çoklu çalma listeleri oluşturabilir ve karışık çalma özelliğini açarak oynatma sırasını değiştirebilirsiniz.

Müzik çalar, bu müzik çalar tarafından müziğin nasıl yeniden üretildiğini ayarlayabileceğiniz yerleşik bir ekolayzere sahiptir, ancak bilgisayarınızın donanımına ve kulaklığın kalitesine bağlıdır. Bu oyuncunun bir başka heyecan verici özelliği de medya dosyalarının sözlerini bir dizi sunucudan otomatik olarak indirme yeteneğidir. İyi bilinen müzik sözleri web sitelerinden üçünü destekliyor ve pencerede görüntülemek için sözleri oradan getiriyor. Şarkı sözlerini almak istemiyorsanız, bu özelliği kapatabilirsiniz.

OooPlayer sadece bir müzik çalar değil, aynı zamanda yüzlerce radyo istasyonu da oynayabilir. Bunun için radyo sekmesine geçebilir ve radyo istasyonları için kategorilerden birini seçebilirsiniz. Konuşma, komedi, hit, retro ve daha fazlası gibi düzinelerce kategori var. Diğer bazı radyo oyuncularıyla karşılaştırıldığında, OooPlayer radyo istasyonlarını bazı sebeplerden çok daha hızlı oynatır. Gitmek için https://filehippo.com/download_oooplayer/ bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir