Ücretsiz Video Dönüştürücü: Prism Video Converter

Ücretsiz Video Dönüştürücü

Prism Video Converter, Windows için hafif ve windows için ücretsiz video dönüştürücü programıdır. Kişisel kullanım için ücretsiz video dönüştürücü yazılımlardan biridir. Prism Video Converter ile Videoları bir formattan diğerine dönüştürmek oldukça kolay olacaktır.

Ücretsiz Video Dönüştürücü: Prism Video Converter

Video Dönüştürme işlemine başlamadan önce video karesini döndürmek, rengi, parlaklığı veya kontrastı ayarlamak gibi küçük bir düzenleme veya ayarlamalar yapabilirsiniz. MP4, AVI, MOV, FLV gibi tüm popüler video dosya biçimlerini destekliyor.

Programın kullanıcı arayüzü, dönüştürmek istediğiniz tüm dosyaları kolayca eklemenizi sağlıyor. Dosyanın her biri için çıktı dosyası biçimini, kodlayıcı seçeneklerini ve video seçeneklerini ayarlayabilirsiniz. Dönüştürülen bu video dosyalarını kaydetmek için çıktı klasörünü ayarlayabilir ve son olarak dönüştürme işlemini başlatmak için Dönüştür düğmesine tıklayabilirsiniz.

Eğer videolar üzerinde biraz düzenleme yapmak ve video dosyalarınıza bazı efektler eklemek istiyorsanız, dönüşümden önce araç çubuğundaki Efektler simgesine tıklamanız gerekir. Bunu yaptığınızda çeşitli ayarları veya efektleri ayarlayabileceğiniz bir pencere açılır – Dönüştürmek istediğiniz videoya metin başlığı eklemek, renk kontrast, parlaklığı ayarlamak, video çerçevesini döndürmek veya çevirmek, videoya görüntü tabanlı bir filigran eklemek ve zaman dilimini seçmek dönüştürülmesi gereken videonun orijinal haline geri getirmek gibi birçok seçenek bulunuyor.

Dönüştürülmüş veya orijinal videolarınızı YouTube veya Vimeo gibi popüler video paylaşım web sitelerine ve ayrıca Dropbox, Flickr, Google Drive, One Drive gibi bulut depolama hizmetlerine yükleme olanağı sunar. Ayrıca kısa videolarınızı Twitter’a da yükleyebilirsiniz.
Sonuç olarak video dönüştürme programı olan Prism Video Editor, yeni YouTube meraklıları için yeterli olması gereken çok hızlı ve kararlı bir video dönüştürücü yazılımıdır. Videolarınıza filigran eklenmesini kolaylaştırır ve kişisel kullanım için kullanabileceğiniz ücretsiz video dönüştürüçü programıdır.

Bu yazımızda ücretsiz video dönüştürücü programına yer verdik. Siz hangi video dönüştürücü programı kullanıyorsunuz? yorumlara yazmayı unutmayın:).

Prism Video Converter, https://www.nchsoftware.com/prism/index.html adresinden ücretsiz indirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir