Samsung DeX Nedir Ne İşe Yarar?

Samsung DeX Nedir Ne İşe Yarar?

Samsung DeX nedir? Samsung DeX, kullanıcıların cihazları arasında çoklu görev gerçekleştirmelerini sağlayan bir çözümdür. Kullanıcıların Samsung cihazlarını monitöre veya TV’ye bağlayarak özelliklerini daha büyük bir ekranda görüntülemelerini sağlar. Kullanıcılar ayrıca monitörlerindeki olanakların kilidini açmak için cihazlarını bir USB kablosuyla bağlayabilirler.

Platform, kullanıcıların yazılımı her şeyi kontrol edebilecekleri eksiksiz bir panoya dönüştürmelerine yardımcı olur. Sunum dosyalarını akıllı telefonlara kaydedebilir ve slayt gösterisi için monitöre bağlayabilirler. Telefonda parmaklarını çevirerek/kaydırarak slaytları değiştirebilirler.

Samsung DeX, kullanıcılara akıllı telefondaki metinlere erişme ve monitörden film izleme gibi çoklu görevler yapma şansı veriyor. Kullanıcılara aynı anda ayrı görevler yapabilmeleri için iki farklı ekran sunar. Windows 10’da ve Mac OS için 10.13’ten daha yüksek bir sürümde çalışır.

Samsung DeX Programı web sayfası: https://www.samsung.com/us/explore/dex/

Samsung DeX nedir sorusuna en iyi alternatifler

Android Control

Android Control, Android gadget’ınızı bir USB bağlantısı yardımıyla PC’nizden kontrol etmenizi teşvik eden basit ve sağlam bir programdır. USB araştırma modu aracılığıyla, Android aygıtınızda ihtiyaç duyduğunuz ilerlemeleri oynamaya başlayabilir ve çekim yapmaya başlayabilirsiniz. Cep telefonunuzu bir USB bağlantısı aracılığıyla PC’nize bağlamadan önce, öğeyi cihazınızın ayarlar bölümünden etkinleştirmeniz gerekir.

Tasarımcı Modunun, müşterilere telefonunun içeriğine genişletilmiş bir erişim düzeyi sağladığını vurgular. Şu ya da bu şekilde başarılması zor olacak belirli iyileştirmeler sunabilir.

Telefonunuzda veya tabletinizde farklı etkinlikler gerçekleştirmek için farklı bir yakalamaya sahip, gerçekten önemli ve dikkat çekici olmayan bir arayüze sahiptir. Aygıtı Yeniden Başlatma, Kurtarma Modunda Aygıtı Yeniden Başlatma veya Önyükleyici Modunda Aygıtı Yeniden Başlatma seçeneğine sahip olduğunuzla hemen hemen aynı. Sistem Bölümlerini veya Kapatma Aygıtını Yeniden Monte etmenize yardımcı olur.

Android Control, web sitesi bulunmadığı için güvendiğiniz sitelerden indirebilirsiniz.

91 PC Suite for Android

91 PC Suite for Android, müşterilerin Android cep telefonunun tüm öğelerine doğrudan PC’den erişmesine ve bunlarla ilgilenmesine olanak tanıyan hafif bir yönetim uygulamasıdır. Bu ürün düzenlemesi, bir Android cep telefonundaki bilgi ve kayıtları denetlemek ve sıralamak için olağanüstü aparatlara sahiptir. İstemci, telefondaki uygulamaları indirebilir ve kaldırabilir ve çok sayıda diğer değerli işleri gerçekleştirebilir.

Cep telefonunu PC ile ilişkilendirdikten sonra, müşteriler kişileri ve SMS mesajlarını denetleyebilir, mesajları okuyabilir, uyarı şeritleri ayarlayabilir, kayıt defteri planlarına ve programlarına ulaşabilir, yer imlerini görüntüleyebilir ve notları değiştirebilir. Medya sekmesi, arka planları, zil seslerini, fotoğrafları ve kayıtları dahil etmek ve boşaltmak için yararlıdır.

Yeni konular eklemek ve cep telefonunuzun ekran görüntülerini almak için kullanabilirsiniz. Telefon bilgilerini pekiştirmek için Çerçeve sekmesine gidebilirsiniz. Orada aynı şekilde belgeleri ve uygulamaları denetlemek, desteği yeniden sağlamak, resimleri değiştirmek ve cep telefonunuzun ve arama arama alanınızın ayarlarını değiştirmek için araçlar keşfedebilirsiniz.

Web sitesi: https://91-pc-suite-android.en.lo4d.com/windows

Cheetah Sync

Cheetah Sync, PC’nizdeki bir düzenleyiciyi kullanarak Android aygıtınızda bir zarfı birleştirme şansı veren hafif ve kullanışlı bir uygulamadır. Öncelikle uygulamayı PC’nizde ve Android telefonunuzda tanıtmanız gerekiyor. Bu noktada, ahizenin bilgisayarı tanıdığından ve etkin bir ilişkilendirme kurabildiğinden emin olun.

Uygulamadaki araçların her biri açıktır ve masaüstü uygulamasından çıkarken telefonunuzla çalışmanız gerekir. Bilgisayarınızdan ve cep telefonunuzdan bir zarf seçin ve yakın zamanda yapılan işe bir isim verin.

Size, toplanan zarfların içeriğini etkili bir şekilde senkronize etme alternatifi sunar. Tüm cep telefonu gadget belgelerinin PC’ye ve tam tersi şekilde değiş tokuş edilmesini sağlamalısınız. Cheetah Sync’in tercih edilen temel bakış açısı, taahhüdü bir kez oynamanız ve ardından telefonunuzdan eşleştirmeniz gerektiğidir.

Web sitesi: https://www.jrtstudio.com/cheetah-sync-android-wireless-sync

Portable SonicHandy

Portable SonicHandy, müşterilerin aygıtlarındaki kişileri ve mesajları görüntülemesine izin veren kompakt bir cep telefonu yönetim programıdır. Bir Windows PC’de Android Telefonunuzun bağlantılarını araştırmanıza ve kişilerinizi ve SMS belgenizi güçlendirmenize yardımcı olur. Bir felaket meydana gelmesi durumunda telafi etmek için mesajları, arama geçmişini ve konum defterini çoğaltabilirsiniz.

Ayrıca, bilgisayar ve cep telefonu arasında bir ilişki kurarak istemciyi her biri üzerinden yöneten Yeni Aygıt Sihirbazı içerir. Her durumda, başlamadan önce, Android gadget’ında USB araştırma modunun etkinleştirilmesi gerektiğini ve SonicHandy Android uygulamasının şu anda tanıtılması gerektiğini unutmayın.

Uygulama, mükemmel aygıtın yakınlığını ayırt etmek için tüm USB ilişkilerini, Bluetooth ilişkilerini, COM bağlantı noktalarını ve uzak sistemleri kontrol edebilir ve sonuçları sıralı bir özet halinde verir.

Web sitesi: http://sonichandy.co.uk/

Android ICS Root Unlocker

Android ICS Root Unlocker, istemciyi Android cep telefonunuzdaki kök kapasitesini güçlendirmeye teşvik eden güvenilir bir yardımcı programdır. Bu uygulama, herhangi bir sınırlama olmaksızın gadget’ta yapılan tüm ayarlamaları kullanmanıza izin verir. Uygulamayla çalışmaya başlamak için, telefonunuzu bir USB bilgi bağlantısı aracılığıyla PC’ye bağlamanız gerekir.

Bunu yaparak ürün, Android çalışma çerçevenizle konuşabilir. Her ne olursa olsun, herhangi bir ürün değişikliği getirmeden önce telefonunuzdaki birkaç alternatifi güçlendirmeniz veya bozmanız gerekir.

Her bir ayar ile uğraştıktan sonra ekranda beliren araçları kullanarak yönteme başlayabilirsiniz. Anlaşılması kolay bir şarj hattı arayüzünü vurgular ve hiçbir çaba harcamadan ayak işlerini zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca web sitesi bulunmadığı için güvendiğiniz sitelerden indirebilirsiniz.

Rakun

Rakun, istemcilerin bir İnternet programı kullanmadan Android APK alanını indirmelerini sağlayan bir uygulamadır. Bu yararlı program, Google Play’in müşterileri indirmesi gibi davranır ve mağazayla hiçbir bağlantısı olmadan APK belgelerini mağazadan almanıza yardımcı olur.

İnternetten bir metin almak için, Raccoon aracılığıyla Google hesabınızda oturum açmanız, gerekli uygulamanızı, yönlendirmenizi veya kitabınızı bulmanız ve almak için “İndir” düğmesine dokunmanız gerekir. İndirilen belgeyi, Raccoon’un çerçeveniz üzerinde yaptığı Chronicle düzenleyicisine taşır.

Tüm liste öğelerini mükemmel bir özet halinde gösterir ve başlıklarını yalnızca bir mühendis, belge boyutu, değer, izinler, dağıtılan tarih ve müşteri derecelendirmesi gibi ekstra verilerle görebilirsiniz.

Web sitesi: https://raccoon.onyxbits.de/

MobiKin Assistant

MobiKin Assistant, Android telefonunuzda veya tabletinizde bulunan arşivler ve projelerle ilgilenmenize yardımcı olan basit ve anlaşılması kolay bir programlamadır. Bu uygulamayı kullanmak için, gadget’ınızı bir USB bağlantısı aracılığıyla PC’ye bağlamanız gerekir. Bundan sonra, uygulamanın temel penceresi, daha fazla ado olmadan sahip olunan alan veya işletim sistemi uyarlaması ile ilgili verilere sahip olan ilgili gadget ile tanımlanan temel bir incelemeyi gösterir.

İstemci, tanıttığı uygulamaların içerdiği alanı bir cep telefonunda görebilir veya şu anda APK kaydını bilgisayarına indirmiş olması durumunda başka bir uygulamayı tanıtabilir. Ayrıca, fazla zorlanmadan, anlamsız sistemi tek bir çırpıda PC masaüstünden silebilir.

Web sitesi: https://www.mobikin.com/assistant-for-android/

Kingo Android Root

Kingo Android Root, Android kullanıcılarının cihazlarını rootlamalarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir mobil cihaz rootlama uygulamasıdır. Basit bir arayüze sahiptir ve gezinmek için herhangi bir beceri gerektirmez. Cihazı köklendirerek, normalde gizlenecek olan ince ayarların ve özelliklerin kilidini açabilir ve sıralayabilirsiniz.

Bu kök uygulamanın yardımıyla mobil pilinizi artırabilir, işlemcilerdeki hızın kilidini açabilir ve görünümleri özelleştirebilirsiniz. Tüm gizli özellikleri açmak için her şeyi yapabilirsiniz. Bu basit ve kullanımı kolay bir uygulamadır ve tüm öğeleriyle etkinleştirmek için mobil cihazınıza yüklemeniz gerekir.

Web sitesi: https://www.kingoapp.com/android-root.htm

Samsung Kies

Samsung Kies, Mac veya Windows OS ile Samsung akıllı telefonlar ve tabletler arasında iletişim kurmak için kullanılan ücretsiz bir yazılım çözümüdür. Çözüm, telefonları güncellemenin, kişileri senkronize etmenin ve yedeklemenin ve medyayı bilgisayarınızdan akıllı telefonunuza aktarmanın birincil yolu olarak hizmet eder. Cihaza ve çalıştırdığı işletim sistemine bağlı olarak birden çok sürüm ve sürümde kullanılabilir. Cihazı bağladıktan sonra telefonunuzu kolayca güncelleyebilir, yedek oluşturabilir ve cihazlarınızı senkronize edebilirsiniz.

Kapsamlı yazılım, cihazınızın performansını artıran ve tüm bilinmeyen dosyaları kaldıran birçok ek özellik ile birlikte gelir. Samsung Kies, medya için güvenli aktarım, bellenimi yükseltme, kablosuz bellenim, kurulumu ve kurulumu kolay, güvenli veri senkronizasyonu ve çok daha fazlası gibi temel özellikleri içerir. Samsung Kies, Windows ve Telefon arasında iletişim kurmak için en iyi çözümlerden biridir.

Web sitesi: https://www.samsung.com/pk/support/kies/

SideSync

SideSync, kullanıcıların PC ve Samsung telefonları arasında veya iki Samsung cihazı arasında kolayca veri paylaşmasına olanak tanıyan bir Samsung Co. uygulamasıdır. Kullanıcılar, telefon ekranını bağlı bir cihaz üzerinden görüntüleyebilir. Sürükle ve bırak özelliği, dosyalarınızı paylaşmanıza ve telefonunuzdaki klavye aracılığıyla mesaj yazmanıza olanak tanır.

Ekran yansıtma seçeneği, kullanıcıların Android cihazlarını PC’den kontrol etmelerini sağlar. Uygulama ayrıca fare ve klavyeyi cihazlar arasında paylaşma özellikleriyle birlikte gelir. Giriş cihazları paylaşım modunda, telefonun ekranını monitör olarak kullanabilirsiniz. Pano özellikleri, telefonunuzun tüm bildirimlerini bağlı cihazlara getirir.

Web sitesi: https://www.samsung.com/us/sidesync/

MobileGo

MobileGo uygulaması, telefon rehberinin, multimedya dosyalarının, belgelerin, mesajların ve ayarların vb. bir yedeğini oluşturmak için bir akıllı telefon ile PC’yi senkronize etmenize olanak tanır. Cihazlarda da uygulamaların yedeğini kolayca oluşturabilirsiniz. Verileri yedeklemek için telefonu PC’ye bağlamanız ve ardından PC’niz üzerinden Android cihazınızın keyfini çıkarmanız gerekir.

Tek bir tıklama ile telefondan masaüstüne dosya indirmenizi, yönetmenizi ve aktarmanızı sağlar. Telefondan verilerin tamamen silinmesi durumunda yedekleme oluşturabilir ve verileri geri yükleyebilirsiniz. Kayıp dosyaları kurtarmak için cihazınızı rootlayabilirsiniz.

Web sitesi: https://drfone.wondershare.com/

MyPhoneExplorer

MyPhoneExplorer uygulaması, PC’lerdeki Android cihazlarını keşfetmenizi sağlar. Kullanıcıların Outlook, takvim, notlar ve diğer çeşitli kişilerle kişileri senkronize etmelerini sağlayan bir mobil yönetim uygulamasıdır. Mesajlar, dosyalar, aramalar ve çok daha fazlası gibi telefonun diğer öğelerini kontrol edebilirsiniz. Verilerin bir yedeğini oluşturabilir ve veri kaybı durumunda geri yükleyebilirsiniz.

Bir Android cihazı, büyük bir ekranda keyfini çıkarırken çok fazla zorlamadan yönetebilirsiniz. Uygulama, bir kablo veya kablosuz bağlantı aracılığıyla telefon ve bilgisayar arasında bir bağlantı kurmanıza olanak tanır. Fotoğrafları ve diğer şeyleri PC’den telefona veya tam tersi şekilde kopyalayabilirsiniz.

Web sitesi: https://www.fjsoft.at/en/

RemoDroid

RemoDroid, akıllı telefonları PC’den kontrol edebileceğiniz bir kontrol uygulamasıdır. Cihazın ekran yansıtma ve uzaktan kontrolüne izin vermek için uzaktan kumanda seçeneklerine dokunabilirsiniz, ancak bu modda köklü bir cihaz gerekir. Cihazın ekranını görüntülemek ve kontrol etmek için bağlan düğmesine dokunabilirsiniz (bu mod kök izinleri gerektirmez).

Birden fazla kullanıcının ekranların canlı akışını hızlı bir şekilde görmesini sağlayan özelliklerle birlikte gelir. Uygulama, cihazları otomatik olarak arayabilir veya cihazın IP adresini manuel olarak girebilirsiniz. Ekranın ekran görüntülerini alıp istediğiniz cihaza kaydedebilirsiniz.

Web sitesi: https://play.google.com/store/apps/details?id=de.im.RemoDroid

Remote Mouse

Remote Mouse, telefonunuza PC gibi diğer cihazlardan erişmenizi sağlayan sezgisel bir uzaktan kumanda uygulamasıdır. Akıllı telefonunuza uzaktan erişebilir, yönetebilir ve geliştirebilirsiniz. Kablosuz fare, klavye ve dokunmatik yüzey olarak çalışır ve medyayı, uygulamaları ve web’de gezinmeyi vb. yönetmek için kontroller sağlar.

Gyro fare özelliği, fare imlecini telefonunuzun jiroskop sensörüyle hareket ettirmenizi sağlar. Remote Mouse uygulaması, dünyanın dört bir yanından çok sayıda dili destekleyen yerleşik bir klavye ile birlikte gelir. Ayrıca ses tanıma özelliği ile yazı yazabilir ve cihazınıza göre farklı klavyeleri görüntüleyebilirsiniz.

Web sitesi: https://www.remotemouse.net/

Unified Remote

Unified Remote, Unified Intents Inc.’e ait, telefonunuzu PC için uzaktan kumandaya dönüştürmenizi sağlayan bir uygulamadır. Sanal fare ve klavye, medya oynatıcılar ve güç kontrolü vb. dahil olmak üzere 90’dan fazla program içerir. Aynı ağdaki cihazları bulmak için sunucuları otomatik olarak algılayabilir ve ek güvenlik için ağ üzerinde bir şifre belirleyebilirsiniz.

Uygulama, fiziksel bir klavyede yazmadan bir şeyler yazmanıza izin veren bir sesli komut özelliği ile birlikte gelir. Size yardımcı olacak 18 ücretsiz uzaktan kumanda, widget, hızlı eylemler ve diğer birçok özelliğe sahiptir. Çok sayıda video oynatıcıyı, internet tarayıcısını, belge düzenleyiciyi ve medya merkezini destekler.

Web sitesi: https://www.unifiedremote.com/download

Remote Desktop 8

Microsoft Remote Desktop, PC’nizi veya telefonunuzdaki sanal uygulamaları uzaktan kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Windows Professional, Enterprise ve Server işletim sistemlerinde çalışan bilgisayarlara erişmenizi sağlar. Çoklu dokunma deneyimiyle tüm Windows hareketlerini destekler ve size uzaktan veri ve uygulamalarla güvenli ve güvenli bir bağlantı sağlar.

Uygulama, bilgisayarlarla olan tüm bağlantılarınızı kolayca yönetebileceğiniz bir bağlantı merkezine sahiptir. Size yüksek kaliteli ses ve video akışı sunmak için özelliklerle birlikte gelir. Arayüzü gezinmesi kolaydır, bu da tek bir dokunuşla çoklu görev yapmanızı ve ana bölüme gitmenizi sağlar.

İndirme sitesi: Android | iOS

Remote Control Collection Pro

Remote Control Collection Pro uygulaması, herhangi bir fiziksel bağlantı olmadan bir Windows PC’yi kontrol edebileceğiniz bir uzaktan kumanda koleksiyonudur. Yakınlaştırma ve kaydırma gibi dokunmatik yüzey olarak kullanmanıza olanak tanıyan çoklu dokunma hareketlerine sahiptir.

Sanal klavye özelliği, karakterleri yazmanıza olanak tanır ve tuşları ve kontrolleri de içe aktarabilirsiniz. Ekran yansıtma seçeneği, akıllı telefonunuzun ekranında PC ekranının ve imleç konumunun canlı görüntüsünü gösterir.

İndirme sitesi: Android | iOS | web site

VMware Horizon Client

VMware Horizon Client uygulaması, VMware sanal masaüstüne ve uygulamalarına akıllı telefonlardan veya tabletlerden erişmenize yardımcı olacak özellikler sunar. Daha az pil gücü kullanırken size daha iyi bir deneyim sağlamak için üst düzey donanım kod çözme kullanır.

Tonlarca özellik ile gelir ve uygulamaları yerel android uygulamaları olarak çalıştırmak için destekler. Favori uygulamaları veya dosyaları seçmenize izin veren çeşitli işlevler içerir ve başlat menüsü veya görev çubuğu olmadan çoklu görev yapabilirsiniz.

Ayrıca, internet bağlantı türünüz ne olursa olsun kendisini daha hızlı hale getirmek için birden fazla protokol kullanır. Uygulama, geliştiriciler tarafından akıllı kart kimlik doğrulaması ve kart okuyucularla kullanmak için güvenlidir. Uygulamayı kullanmak için, daha sonra kullanmak üzere sunucu adını veya adresini ve sunucunun açıklamasını girmeniz gerekir.

İndirme sitesi: Android | iOS | web site

VNC Viewer

VNC Viewer uygulaması, dünyanın her yerinden PC’ye uzaktan erişmenizi sağlar ve telefonunuzu sanal bir masaüstüne dönüştürür. Kullanmak için PC’nize bir yazılım indirmeniz ve hesap bilgileri aracılığıyla telefonunuzdaki uygulamada oturum açmanız gerekir.

Hesabınızda kayıtlı tüm bilgisayarları otomatik olarak gösterir ve bağlanmak için birine dokunabilirsiniz. Ayrıca kurumsal abonelikler aracılığıyla veya bilgisayarınızın IP adresini girerek de bağlanabilirsiniz.

Bağlantınızı bir şifre ile korumanıza yardımcı olacak bir özellik ile gelir ve tüm oturumları uçtan uca şifreleme ile şifreler. Masaüstünü uzaktan kontrol edebilmeniz için akıllı telefonun ekranını izleme dörtgeni olarak kullanmanızı sağlar.

İndirme sitesi: Android | iOS | web site

Parallels Access

Parallels Access uygulaması, Windows ve Mac uygulamalarının yanı sıra akıllı telefonlardaki dosyaları kullanmanın basit bir yoludur. Telefonunuzdaki bilgisayar ekranından tek bir klasöre erişebilir veya bir belgeyi düzenleyebilirsiniz. PC’ye tek dokunuşla güvenli bağlantı sağlar.

Arayüzünde gezinmesi kolay olup, istediğiniz belgeyi veya dosyayı bulmak için sabit sürücüye erişmenizi sağlar. Uygulama, metni kopyalayıp yapıştırmanıza yardımcı olacak özelliklerle birlikte gelir.

Büyüteç, daha iyi bir görünüm için belgeleri yakınlaştırmanıza olanak tanır. Tek bir dokunuşla dosyalar ve uygulamalar arasında geçiş yapabilir ve kolay erişim için kişisel verileri ana bölüme koyabilirsiniz.

İndirme sitesi: Android | iOS | web site

KDE Connect

KDE Connect, kullanıcıların tüm cihazları üzerinden iletişim kurmalarına yardımcı olan ve birbirleriyle bağlantı kurmalarını sağlayan bir yazılımdır. Platform, kullanıcıların cihazları arasında kolayca dosya ve bağlantı paylaşmasına olanak tanır. Bu platform aracılığıyla telefon dosyalarına uzaktan göz atmalarına veya herhangi bir cihazındaki herhangi bir bağlantıyı açmalarına olanak tanır.

Yazılım, kullanıcıların telefonlarına bakmadan tüm telefon bildirimlerini anında masaüstüne almalarını sağlar. Kullanıcılara telefonlarında masaüstü ekranlarını kilitleyebilecekleri veya kapatabilecekleri farklı komutlar sağlar.

KDE Connect, kullanıcıların masaüstündeki müziklerini mobil cihazlarından uzaktan kontrol etmelerini sağlar. Yazılım, kullanıcıların akıllı telefonlarını sunum uzaktan kumandası veya hatta izleme dörtgeni olarak kullanmalarına bile izin veriyor. Kullanıcılar, telefonlarının pil seviyesini masaüstünden öğrenebilirler.

Web sitesi: https://kdeconnect.kde.org/

Sony PC Companion

Sony PC Companion, kullanıcıların içeriklerini bir iPhone veya başka bir Android cihazından yeni Sony cihazlarına taşımasına olanak tanıyan bir yazılımdır. Platform, cihaz yazılımı güncellemeleri veya takvim yönetimi gibi çeşitli özellikler sunar. Kullanıcılar bu yazılım aracılığıyla kişilerini kolayca yönetebilir ve telefon içeriği için bir yedekleme ve geri yükleme işlevi sağlar.

Yazılım, kullanıcıların Media Go kullanarak medya içeriklerini yönetmelerini sağlar. Kullanıcılar, bilgisayarlarından istedikleri herhangi bir dosyayı kolayca kopyalayabilir, yapıştırabilir veya silebilir gibi, kullanıcıların verilerini tam olarak görüntülemelerine ve kontrol etmelerine olanak tanır.

Sony PC Companion, kullanıcıların Xperia yazılım güncellemesini doğrudan bilgisayardan onarmasını veya güncellemesini sağlar. Kısacası platform, kullanıcıların dosyalarını aktarmalarına ve daha sonra kullanmak üzere yedeklerini oluşturmalarına yardımcı olur.

Web sitesi: https://www.sony.com/electronics/support/articles/00236877

NComputing vSpace

NComputing vSpace, vSpace sunucusunu dağıtmanıza ve cihaz yönetimi işlevleri sağlamanıza olanak tanıyan tahmin edilebilir bir platformdur. Yazılım, bilgisayar ordusunu en aza indirmenin mükemmel bir yoludur; sadece bir sunucuyu korumak zorundasın ve hepsini yaptın. Yazılım, sunucu üzerinde bulunan ve kolayca yedeklenebilen kullanıcı verileri ile size kolaylık sağlamaktadır. Artık antivirüs koruması, virüslerin ve veri hırsızlığının önlenmesi için tek bir sistemde merkezileştirilmiştir.

Yazılım, tüm bağlı kullanıcı oturumlarınızı yönetmek ve küçük ve büyük çaplı dağıtım için od cihazlarına erişmek için harika bir seçenektir. Varlıklarınızı, durum izlemenizi, Ncomping Lisanslarını ve daha fazlasını yönetmenize olanak tanıyan her yerden erişmenizi sağlayan web tabanlı bir yönetim portalı da vardır. Vspace’i son derece verimli kılan heyecan verici özellikler, eksiksiz sanallaştırma, NComputing Legacy cihaz desteği, ücretsiz lisanslar, gelişmiş destek ve çok daha fazlasıdır.

Web sitesi: https://www.ncomputing.com/

Splashtop Business – Remote PC

Splashtop Business – Remote PC, mobil cihazlardan kişisel bilgisayarlara uzaktan erişim sağlayan bir Splashtop uygulamasıdır. Ekibinizdeki herkes bilgisayarlarındaki tüm uygulamalara ve dosyalara erişebilir. Ekrandaki kısayollarla gezinebilir ve yerleşik profilleri kullanabilir veya yeni bir profil de oluşturabilirsiniz. Uygulama, daha iyi canlı akış için kendini ağ koşullarına göre otomatik olarak uyarlar.

Kullanıcıların diğer kullanıcıları ekip yöneticisi olarak davet etmesine, etkinleştirmesine veya devre dışı bırakmasına olanak tanır. Kullanıcıların bilgisayarlara erişimini kontrol etme özellikleri ile gelir ve tüm cihazların kullanım geçmişini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, altınızdaki tüm kullanıcıların hesaplarını sıfırlayabilirsiniz.

Splashtop Business Remote – Destek ve Erişim uygulaması, düzenleme öğelerini daha kolay yönetilebilir ve daha hızlı hale getirmek için ekran kısayolları içerir. Üst düzey güvenlik için uçtan uca ve SSL şifrelemesi sunar. Çok sayıda uygulamaya erişmenizi sağlayan, gezinmesi kolay bir uygulamadır. Splashtop Business, herhangi bir uygulama içi satın alma içermeyen, kullanımı ücretsiz bir uygulamadır.

İndirme sitesi: Android | iOS | web site

HiSuite

HiSuite, akıllı telefon kullanıcılarının kişilerini, mesajlarını ve diğer multimedya içeriklerini kolayca yönetmelerini sağlayan güçlü bir yönetim yazılımıdır. Yazılım, kullanıcıların tüm verilerini mobil cihazlardan bilgisayarlara aktarmalarına yardımcı olur. Kullanıcıların resimlerini, videolarını ve hatta uygulamalarını bilgisayardan yönetmelerini sağlar.

Yazılım ayrıca, önemli dosyalarını kaybetmeleri durumunda kullanıcılara yardımcı olan veri yedekleme olanakları sağlar. Kullanıcıların cep telefonlarının yazılımını doğrudan bilgisayardan güncellemelerini sağlar. HiSuite, web’de yeni yazılım güncellemesini arar ve bunu cihaza yükler.

Yazılım, kullanıcıların mesajlarını mobil cihazlardan bilgisayarlara aktarmalarına yardımcı olur veya kullanıcılar, kişileri gruplar halinde kolayca yönetebilir. Platform, kullanıcıların resimlere ve videolara birden fazla tarama modunda göz atmasına olanak tanır. Son olarak platform, kullanıcıların bilgisayarda mesaj gönderip almasını sağlar.

Web sitesi: https://consumer.huawei.com/tr/support/hisuite/

Miradore Online client

Miradore, iOS, Windows, macOS ve Android cihazlarını kolayca görüntülemenizi, korumanızı ve yönetmenizi sağlayan daha akıllı bir cihaz mobil yönetim yazılımıdır. Yazılım, tek bir platformda etkin cihaz yönetimi için bir özellikler listesi sağlıyor. Yalnızca verileri ve cihazları değil, aynı zamanda kuruluşunuzdaki veri uyumluluğunu da güvence altına alabilirsiniz. Miradore, tüm gizli verileri zahmetsizce şifrelemenin, iş ve kişisel kullanımı ayırmanın, istenmeyen uygulamaları, güvenli parolaları ve ekran kilitlerini önlemenin yollarını sunar.

Yazılım, cihazlarınızın nasıl kullanıldığına dair ayrıntılı raporlara erişmenizi sağlar ve cihazlarınızın kontrolünü elinize alabilirsiniz. Herhangi bir yapılandırmayı uzaktan yükleyebilir, panolara erişebilir ve kullanılacak uygulamayı yönetebilirsiniz. Miradore, cihazları daha hızlı yapılandırma yeteneği ile daha çevik çalışmanız için otomatik görev yetenekleriyle zamandan tasarruf etmenizi sağlar ve manuel görevlerden kurtulmaya yardımcı olan hata olasılığını azaltarak uyumluluğu sağlamaya yardımcı olur.

Web sitesi: https://www.miradore.com/

ApowerManager

ApowerManager, kullanıcıların telefonlarını ve tüm içeriğini yönetmelerine yardımcı olan bir yazılımdır. Dosya yöneticisi, kullanıcıların istedikleri herhangi bir medya dosyasını doğrudan cihazlarında içe ve dışa aktarmalarına veya silmelerine olanak tanır. Kullanıcıların bilgisayarda müzik dinlemelerini veya video izlemelerini sağlayacak yerleşik bir medya oynatıcı ile birlikte gelir.

Kullanıcılar bilgisayarlarındaki kişiler, mesajlar veya notlar gibi verilerini cep telefonlarından yedekleyebilir ve düzenleyebilir. Dosya yöneticisi, kullanıcıların klavyeyi kullanırken bilgisayarlarından mesaj göndermesine olanak tanır – yalnızca Android kullanıcılarıysa.

ApowerManager, tüm dosyaları farklı kategoriler halinde düzenler ve kullanıcılar notlarına ve uygulama dosyalarına tam erişim sağlayabilir. Kullanıcılar tüm verilerini bilgisayarda saklayabilir ve ihtiyaç duyduklarında telefona geri yükleyebilirler. Yönetici, kullanıcıların bilgisayardaki ekranlarını tam görünümde görüntülemelerine olanak tanır.

Web sitesi: https://www.apowersoft.com/phone-manager

Feem

Feem, kullanıcıların herhangi bir sunucu ve bulut hizmeti olmadan çevrimdışı dosya paylaşmalarına yardımcı olur ve sınırsız veri paylaşımı sunar. Yazılım, basit bir Bluetooth dosya aktarım hizmetinden çok daha hızlıdır ve Dropbox gibi iki kat daha hızlı hizmet sağlar. Dosya boyutlarında herhangi bir sınırlama yoktur ve kullanıcılar istedikleri miktarda veriyi sorunsuz bir şekilde paylaşabilir.

Feem, kullanıcıların dosyalarına her türlü saldırıyı önleyen, savaşta test edilmiş bir güvenlik hizmetiyle birlikte gelir. Yazılım, Windows, Linux, Android, iPhone vb. tüm cihazlarda çalışır. Kullanıcıların, dosyaları paylaşmak için cihazlar arasında kablosuz bir bağlantı oluşturması gerekir.

Yazılım, kullanıcıların kaldıkları yerden başlamalarına olanak tanıyan, devam ettirilebilir bir dosya aktarım özelliği sunar. Kullanıcılar herhangi bir sunucuya ihtiyaç duymadan cihazları üzerinden birbirleriyle sohbet edebilirler. Kullanıcılar, dosyaları paylaşmak için hem web hem de yazılım sürümünü kullanabilir.

Web sitesi: https://feem.io/

Citrix Workspace

Citrix Workspace, güvenli ve birleşik bir çalışma alanına harika bir kullanıcı deneyimi sunan bir platformdur ve kullanıcılar buna herhangi bir cihazdan erişebilir. Uygulama, kullanıcılara mobil ve sanal uygulamaların yanı sıra tüm web uygulamalarına ve SaaS platformlarına hızlı erişim sağlar. Ayrıca kullanıcılar bu tek yazılım üzerinden dosyalarına, belgelerine, Excel sayfalarına da erişebilirler.

Platform, kullanıcıların mobil ve sanallaştırılmış uygulamalarını kolay bir şekilde kullanmalarını kolaylaştırır. Ayrıca, kullanıcıların e-postalarına doğrudan uygulamadan erişmelerine ve diğer uygulamalardan içeriklerini doğrudan Citrix Workspace’ten almalarına olanak tanır.

Citrix Workspace, kullanıcıların masaüstü veya tabletlerinde depoladıkları dosyalarına erişmelerine de olanak tanır. Ayrıca Raspberry Pi 3 platformu üzerine kurulu olup, kullanıcıların sistem üzerindeki uygulamalarına ve verilerine erişirken güvenli bir bağlantıya sahip olmalarını sağlar.

İndirme sitesi: Android | iOS | web site

AirDroid

AirDroid, istemcilerin PC’den uzak bir bağlantı aracılığıyla Android telefonlarına veya tabletlerine erişmelerini ve bunlarla ilgilenmelerini sağlayan kullanımı kolay bir programdır. Bu basit proje, Android uygulamalarınızla doğrudan PC’nizden ilgilenmenize izin verir. Android telefonunuz veya tabletleriniz arasında uzak bir ilişki olmalıdır, böylece kayıt alışverişi yapabilir, mesajları okuyabilir, arama özetini görüntüleyebilir ve yaklaşan SMS’leri yanıtlayabilirsiniz.

Müşteriler, Android telefonunun veya tabletinin belirli öğelerini uzaktan denetleyebilir. Örneğin, PC’den Android’e veya Android’den PC’ye belge ve ajanda alışverişi yapabilir. Aynı şekilde, PC’nin fiziksel konsolunu kullanarak arama listelerini görebilir, mesajları alabilir, cevapsız aramaları görebilir ve kısa bir mesajı yanıtlayabilir.

Güvenli bir ilişkilendirme yapabilmek için hem PC’nize hem de Android telefonunuza AirDroid uygulamasını indirmeniz gerekiyor. AirDroid uygulaması Play mağazasında mevcuttur, böylece müşteri bu noktadan itibaren onu sunabilir. Müşteriler, meşru bir e-posta konumu ve gizli anahtar vererek oturum açmayı gerektirir ve ardından AirDroid’i telefondan/tabletten kullanırken aynı prosedürü tekrarlar.

İndirme sitesi: Android | iOS | web site

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir