Play Store Alternatifi En İyi Uygulama İndirme Mağazaları

Play Store Alternatifi En İyi Uygulama İndirme Mağazaları

Play Store alternatifi en iyi uygulama indirme mağazaları nelerdir? Google play store, en popüler işletim sistemi Android için resmi bir uygulama mağazasıdır. Google tarafından işletilir ve yönetilir. Finans, İş, Sosyal İletişim, Fotoğrafçılık, Yarış, Dövüş ve diğerleri dahil olmak üzere birden fazla kategoriden oluşan muazzam bir uygulama ve oyun veritabanına sahiptir. Her kategorinin, Android cihazlarınıza kolayca yükleyebileceğiniz uygulamaları ve oyunları vardır.

Uygulamaların bazıları ücretlidir, ancak çoğu ücretsizdir ve bu uygulamaları doğrudan Android cihazınıza indirebilirsiniz. Google Play mağazasının en iyi yanlarından biri, bir uygulama hakkında boyut, incelemeler ve uygulamayı yüklemek için gereken diğer temel gereksinimler gibi her türlü ayrıntıyı sağlamasıdır. Uygulama mağazasını kullanmak güvenli ve kolaydır, geliştiricilerin uygulamalarını herhangi bir çaba harcamadan hızlı bir şekilde güncellemelerine olanak tanır.

Google oyun mağazasının arayüzü oldukça etkileyici ve aynı zamanda ilginize göre size tüm benzer uygulamaları ve oyunları öneren güçlü bir öneri sistemi sunuyor. Diğer önemli özelliği arasında bir arama kutusu, benzer uygulamalar ve oyunlar önerme, 50’den fazla kategori, yeni uygulamalarla günlük güncellemeler ve daha fazlası bulunur.

Play Store Alternatifi En İyi Uygulama İndirme Mağazaları

1- Blackmart Alpha

Blackmart Alpha, Android telefonlarınıza ve tabletlerinize ücretsiz uygulamalar indirmenize izin veren mükemmel bir yardımcı programdır. Android kullanıcıları için en büyük uygulama çeşitlerinden biri olan Google Play Store’un yaygın olarak kullanılan bir alternatifidir. Blackmart Alpha’nın çalışma şekli çoğu Android uygulama sağlayıcısından farklıdır.

Blackmart Alpha, Blackmart Alpha kullanıcılarının istedikleri uygulamaları doğrudan Blackmart Alpha uygulamasından sezgisel olarak indirebilecekleri zarif bir uygulamadır. Kullanıcıların değiştirme araçlarını kullanmasının kısıtlandığı belirli ülkelerde belirli sınırlamalar vardır.

Blackmart Alpha, kullanıcıların herhangi bir hayal kırıklığı yaşamadan indirebilecekleri milyonlarca ücretsiz Android uygulaması ve oyunu içeren idealistlerden ve ünlü kara Android pazar aracıdır. Blackmart Alpha, Android işletim sistemleri için bağımsız uygulama mağazası olmasına rağmen, bazı dezavantajlar bu platformun çoğu kullanıcının gereksinimlerini karşılamamasına neden oluyor.

2- F-Droid

F-Droid, yalnızca Android kullanıcılarının tonlarca uygulamayı, oyunu, yazılımı ve istedikleri her şeyi keşfedip indirebilecekleri Android cihazlar için bir uygulama mağazasıdır. Açık kaynaklı uygulamalar sağlamanın yanı sıra, F-Droid uygulamaları ücretsiz olarak sağlar ve kısrakların bir kısmı ücretli. F-Droid, kullanıcıların geliştirme ve programlama bilgilerini geliştirmek için uygulamaların kodunu inceleyebilmelerini sağlar.

F-Droid platformunu uygulama indirmenin keyfini çıkarmak ve ardından her şeyi kolayca ve doğrudan almak için kullanan tonlarca insan var. F-Droid uygulaması, yalnızca kullanıcıların önce akıllı telefonlarına yüklemeleri gereken cep telefonlarında ve uygulamaların tabletlerinde kullanılabilir. Bundan sonra, uygulamaya göz atmanın ve F-Droid’in özelliklerini tanıtmanın keyfini çıkarabilecekler.

F-Droid ayrıca cihazın güncellemelerini de destekler. Kullanıcılarına istedikleri her şeyin tadını çıkarmaları için her zaman ücretsiz ve taze uygulamalar getiriyor. Buradan eğlence, widget’lar, araçlar, ofis üretkenliği, multimedya, finans, hava durumu, eğitim ve çok daha fazlası kategorisindeki uygulamalara göz atabilirsiniz.

En iyi Play Store Alternatif Programlar

3- 1Mobile Market

1Mobile Market, özel oyun ve uygulamaların indirilebildiği en yeni uygulama ve oyun yerlerinden biridir. 1Mobile Market’te çok çeşitli uygulamalar ve oyunlar keşfedeceksiniz ve uygulamaların ve oyunların indirilmesi kesinlikle bir parça kek ve 1Mobile Market’te nispeten daha uygun.

1Mobile Market, iki tür uygulamayla ilgilenir. Her şeyden önce, bazı uygulamalar resmi Android Google Play Store’da mevcuttur ve ikinci olarak, 1Mobile Market’in kendi geliştirilmiş Android uygulamaları vardır. 1Mobile Market ile başa çıkma süreci, gezinme ve indirme ana fikrine dayanan basit ve kolaydır.

1Mobile Market, yaklaşık 1,6 milyon oyun ve uygulamanın bulunduğu dev Android uygulama mağazasıdır. 1Mobile Market ile ilgili en iyi şey, Android cihazlarınızı doldurmak için çeşitli başka envanterlere sahip olmasıdır. Bu envanterler, miktarı 1Mobile Market’te listelenen uygulamaların sayısına göre iki kat daha fazla olan temalar ve duvar kağıtları şeklindedir. 1Mobile Market’in diğer kalitesi, diğer yazılımları da arkadaşlarınızla paylaşma özelliğini desteklemesidir.

4- Amazon App Store

Amazon App Store, Amazon tarafından yönetilen ve hizmet verilen Android ve Kindle cihazlarının uygulama mağazasıdır. Amazon App Store, Google Play Store veya diğer Android uygulama pazarlarındaki uygulamaları listelemek yerine, yalnızca kendi geliştirdiği uygulamaların sağlanmasıyla ilgilenir. Amazon App Store, Kindle’ın geliştiricisidir ve aynı nedenlerle.

Öte yandan, kullanıcıların çoğu Amazon App Store’un Kindle cihazlarının verileri ve uygulamalarıyla ilgilendiğini düşünüyor. Ancak gerçek şu ki, Android cihazlar için Amazon App Store’da bulunan uygulamaların sayısı Kindle’dan çok daha fazla. Genel kullanıcılara ek olarak, Amazon App Store’da uygulama geliştiricileri için de özel bir yer vardır.

Amazon App Store, uygulama geliştiricileri için de bir uygulama tanıtım kanalı olarak çalışır. Uygulamanızı Amazon App Store aracılığıyla satmaya istekli iseniz, bunu buna göre yapabilirsiniz. Uygulama, uygulamanın liste fiyatı veya uygulama içi satın alma fiyatı üzerinden size kesinlikle% 70 indirim sağlar. Diğer mobil işletim sistemlerinin kullanıcıları da kendi cihazları için uygulamaların keyfini çıkarabilir, ancak Android cihaz kullanıcıları her zaman en yüksek önceliğe sahip olacaktır.

Play Store Alternatifi En İyi Uygulama İndirme Mağazaları

5- AndroidPIT

AndroidPIT, cep telefonları ve tabletler dahil olmak üzere Android işletim sistemleri için bağımsız ve zarif bir şekilde kullanılan uygulama mağazasıdır. Google Play Store’daki uygulamaların çoğunu listelemenin yanı sıra Android kullanıcıları için kendi geliştirdiği uygulamaları da sunan bağımsız bir uygulama mağazasıdır.

AndroidPIT, yalnızca uygulamaları almak için özel bir platform değildir. Ayrıca en son Android haberlerini, yeni başlatılan uygulamaları, donanım sorunlarını ve çözümlerini, ipuçlarını, incelemeleri ve Android cihazlara bağlı diğer birkaç hizmeti de beraberinde getiriyor. Uygulamalarla uğraşmanın yanı sıra, AndroidPIT Android cihazlar için de oyun sayısı sağlıyor.

AndroidPIT, uygulamaların çoğunun bir amacı indirmek ve paylaşmak için ücretsiz olarak mevcut olduğu her türden devasa uygulama ve oyun koleksiyonuna sahiptir. AndroidPIT ile ilgili en iyi şey, bu platformda Google Play Store’da listelenen neredeyse tüm uygulamaları ve oyunları bulacak olmanızdır. Dahası, burada bulunan malzeme sayısı da çeşitlilikten kategoriye kadar çok geniştir.

6- SlideME

SlideME, Android cep telefonları ve tabletler için bağımsız bir uygulama pazarıdır. Uygulama, zarif arama özelliği ile devasa Google Play Store’da keşfedilmesi bile zor olan istediğiniz sayıda uygulamayı kolayca bulmanızı sağlar. Neredeyse tüm popüler uygulama kategorilerinden birçok ücretsiz uygulama ve oyun taşıyan Android kullanıcıları için mükemmel bir pazar yeridir.

SlideME, Android cihazlarınız üzerinden indirebileceğiniz hem ücretsiz hem de premium uygulamalar sağlar. Uygulama, uygulamaları derecelendirebilen ve en iyi uygulamaların kullanılabilirliğinin sağlanması için sıkı bir şekilde izlenen ve bakımı yapılan sadık bir topluluğa sahiptir. Ayrıca, uygulamaları gelişmiş, en yüksek puan alan, ünlü, ücretsiz, ücretli ve Android işletim sistemi sürümlerine göre filtrelemenize olanak tanır.

Küresel erişilebilirlik açısından, SlideME’nin Google Play Store’dan sonra en etkili ikinci Android uygulama pazarı olduğu söyleniyor. SlideME, yalnızca Android cihazlar için uygulama sağlayıcısı değildir; uygulama geliştiricileri için de bir platforma sahiptir. Uygulama geliştirme konusunda uzmansanız, SlideME seçkin özellikleriyle size kesinlikle çok yardımcı olacaktır. Bu uygulama, kendi uygulamalarınızı yayınlamanıza ve buna karşı zahmetsizce para kazanma seçeneğine sahip olmanıza izin verir.

7- AppBrain

AppBrain, dünyadaki tüm Android kullanıcıları için faydalı olan, internet üzerinden önde gelen Android uygulama dizinlerinden biridir. App Brain, istediğiniz zaman indirmeniz için milyonlarca uygulamayı bir araya getiren yoğun kullanılan bir platformdur. AppBrain, uygulamaları sağlamanın yanı sıra uygulamaların yönetimiyle de ilgilenir.

AppBrain ile ilgili en iyi şey, kullanıcıların AppBrain’den indirilen uygulamaları arkadaşlarıyla paylaşmalarına bile izin vermesidir. AppBrain, bazı üçüncü taraf platformlar aracılığıyla Google Play Store’dan sonra Android oyunlarının ve uygulamalarının en büyük ikinci çeşidi olarak kabul edilir.

AppBrain’de, uygulamalar Market’ten yüklenebilir veya o oyunun veya uygulamanın APK’sı sisteminize veya Android cihazınıza özel olarak indirilebilir. AppBrain, resmi Android Market’te arama yapma potansiyeline sahiptir ve masaüstü bilgisayarlarda Google Play Store’dan bile daha iyi çalışır. Genel kullanıcıları desteklemenin yanı sıra, AppBrain, uygulama geliştiricileri için mükemmel bir desteğe sahiptir.

Bir uygulama geliştiriciyseniz, çözümü tonlarca gerçeği alarak uygulamalarınızı yöneterek bulacaksınız. Android uygulama tanıtımının şekli, uygulamadan para kazanma, AppBrain SDK, AppBrain Widget’lar, Android pazar istatistikleri, optimize edici ve diğer birçok seçenek hakkında bilgi sağlar. AppBrain uygulaması, geliştirme becerilerinizi geliştirmek ve aynı şekilde para kazanmak için mükemmel bir yol sunar.

8- GetJar – Play Store Alternatifi

GetJar, Android cihazlar için uygulamalar ve yazılımlarla ilgili daha fazla içeriğe sahip çoklu mobil işletim sistemleri için bağımsız bir uygulama sağlayıcısıdır. GetJar, özellikle Android cep telefonları ve tabletler için uygulamalar ve oyunlar sağlamak için geliştirilmiş bir platformdur.

Uygulamalara ek olarak, GetJar, tek bir platform altında daha fazla şey elde etme kolaylığı sağlamak için temalar, APK, oyunlar ve diğer birçok şeyle ilgilenir. Şu anda, GetJar’ın uygulama mağazasında çeşitli kategorilerde neredeyse bir milyon uygulama ve oyun bulunmaktadır.

Uygulama platformunun çoğu, nadir uygulamaların APK’sını sağlamaz. Ancak GetJar’da birçok uygulamanın APK’sını bulacaksınız. GetJar, cihazınız için mükemmel bir uygulama ve oyun koleksiyonu sunar ve bu pazardaki uygulamaları ve oyunları taramayı, bulmayı ve yüklemeyi eğlenceli bulacaksınız.

Uygulamaları sağlamanın yanı sıra GetJar, uygulamalarınızı yayınlamak için bir sisteme de sahiptir. Bu bölüm yalnızca uygulama geliştiricileri içindir. Burada uygulama geliştiricileri, GetJar’ın geliştirici portalını kullanarak uygulamalarını ücretsiz olarak yükleyebilir.

9- Opera Mobile Store

Opera Mobile Store, Android mobil işletim sistemleri için tarayıcı tabanlı bir uygulama pazarıdır. Android’e ek olarak, diğer mobil işletim sistemlerinin uygulamaları da Opera Mobile Store’da mevcuttur. Android uygulamalarının sayısı, farklı işletim sistemlerinin uygulamalarından daha fazladır.

Başlangıçta, üçüncü tarafın uygulamalarını sağlamak için Opera Mobil Mağazası başlatıldı. Ancak artık, kullanıcıların indirmesi için sürekli olarak uygulamalar geliştiren kendi geliştirici ağına sahip. Open Mobile Store, 60 milyon aylık ziyaretçisi ve tüm platformlarda indirilebilen 100.000 uygulama ile Android kullanıcıları arasında tanınmış bir alternatiftir.

Uygulamalarını yayınlamak isteyenler, uygulamalarını da yayınlamaya gidebilirler. Geliştiricilere uygulamalarını Opera Mobile Store’da yayınlamaları için sistem sağlamanın yanı sıra, bu platformlar aynı zamanda bu uygulama geliştiricilerine uygulamalarının etkili tanıtımı ve pazarlanması için promosyon platformları sunmaktadır.

10- MoboRobo

MoboRobo, aynı zamanda tonlarca uygulamanın ücretsiz sağlayıcısı olan en popüler Android akıllı telefon PC yöneticilerinden biridir. MoboRobo, Google Play Store’un Android uygulamaları pazarında karşılaştıklarınızdan oldukça farklı olan Android uygulamaları için güçlü bir pazar içerir.

Uygulama aynı zamanda çok sayıda bilgisayar veya dizüstü bilgisayar kullanıcısını da içerir. Android cihazlarını bilgisayardan yönetmek için kullanan MoboRobo kullanıcıları, MoboRobo’nun Android uygulamaları için uygun ve bağımsız bir platforma sahip olduğunun farkında değiller. MoboRobo uygulamalarına çevrimiçi bir portal aracılığıyla veya Android mobil işletim sistemleri için mevcut olan resmi MoboRobo uygulamasını yükleyerek erişilebilir.

MoboRobo, herhangi bir sınırlama olmaksızın indirilebilen ve diğer kullanıcılarla paylaşılabilen olağanüstü bir ücretsiz uygulama ve oyun sağlayıcısıdır. Geliştirilmiş Android uygulamalarınızı yayınlama ve tanıtma sistemi sağlayan bir Android uygulama mağazası arıyorsanız, MoboRobo bu amaç için değildir. Yalnızca MoboRobo’da listelenen uygulamaları indirebilirsiniz.

11- MoboMarket

MoboMarket, herkesin arzularını ücretsiz olarak sunulan Android uygulamalarını ve oyunlarını indirmekten keyif alabileceği devasa bir platformdur. İndirmenin yanı sıra, istedikleri oyunları veya uygulamaları arkadaşları, aile üyeleri ve diğerleri ile basit tıklamalarla paylaşabilir.

MoboMarket ile ilgili en iyi şey, kullanıcılarına uygulamalarının yedeğini alma ve istedikleri zaman geri yükleme sistemi sağlamasıdır. MoboMarket, yalnızca Android cihazlar için güvenli ve güvenli uygulamalar sunar. Her gün, tüm kullanıcıları için tamamen ücretsiz olan yüzlerce yeni uygulama ile birlikte gelir.

MoboMarket, uygulamaları ve oyunları sağlamanın yanı sıra Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için çeşitli başka kullanışlı araçlar da sunmaktadır. Kısacası, MoboMarket, ücretsiz uygulama ve oyunlara ek olarak, başka yararlı araçlar da edinebileceğiniz bir platformdur. MoboMarket’in çalışma şekli budur.

Bir kategori söz konusu olduğunda, MoboMarket oyunlardan, eğlenceye, araçlara, üretkenlik, sağlık, bilim, seyahat, hava durumu ve aradığınız uygulama kategorilerinin çoğunda en seçkin uygulama koleksiyonuna sahiptir. Android cihazınız için istediğiniz uygulamaları ve oyunları kesinlikle bu zarif platform üzerinde bulacaksınız.

12- Aptoide – En İyi Play Store Alternatifi

Aptoide, Google App Store’a en iyi alternatiftir ve Android cihazınızda uygulamaları aramanıza, göz atmanıza ve yüklemenize olanak tanır. En iyi uygulamaları herhangi bir sınırlama olmaksızın kolayca keşfedip dağıtabileceğiniz bağımsız bir Android uygulama mağazasıdır. Bu uygulamanın en iyi yanı, Android Oyunlarınızı ve Uygulamalarınızı dağıtmak için en iyi kanalları sunmasıdır.

Göz atmak ve indirmek için milyonlarca oyun ve uygulama var. Tıpkı oyun mağazası gibi, birden fazla kategoriye sahiptir ve her birinin indirip keyfini çıkarabileceğiniz kendi uygulamaları ve oyunları vardır. Aptoide, dünyanın en büyük 6 akıllı telefon markasının uygulama mağazalarına güç verir, bu da dünya çapında milyonlarca Android kullanıcısı arasında en iyi seçim anlamına gelir.

Aptoide, oldukça basit ve kullanımı kolay bir yazılımdır ve birden çok dil, yeni uygulamalarla günlük güncelleme, arama kutusu, kullanıcı dostu arayüz ve çok daha fazlası gibi tüm temel özellikleri destekler. Android işletim sistemi üzerinde çalışan mobil uygulamalar için mükemmel bir pazar yeridir.

13- Fossdroid – Play Store Alternatifi

Fossdroid, Android işletim sistemleri (cep telefonları veya tabletler) için ücretsiz ve açık kaynaklı oyunların ve uygulamaların sağlayıcısıdır. Fossdroid, Android cihazınız için mükemmel bir uygulama koleksiyonuna sahiptir. Bağımsız bir uygulama mağazası değil çünkü F-Droid onu destekliyor ve burada bulunan uygulamaların çoğu F-Droid projesinin parçaları.

Ancak yine de, resmi Android uygulama mağazasında bulunması zor olan bu benzersiz Android uygulamalarına buradan erişebileceksiniz. Fossdroid’in yönetim şekli Google Play Store’unkine çok benzer. Google Play Store’un düzenlemesi gibi, uygulamalarını düzenler ve kategoriler. Fossdroid uygulaması, kullanıcılarının uygulamayı popülerliğe ve derecelendirmeye göre görüntülemesine ve en iyi seçimi yapmasına olanak tanır.

Fossdroid uygulaması multimedya, sistem, oyunlar, navigasyon ve seyahat, internet, eğitim ve bilim, okuma ve geliştirme, yazma ve diğer birçok kategoriye dayalı uygulamaları getiriyor. Uygulamalarının her biri, deneme süresine veya sınırlı sürüme dayalı olmak yerine tam işlevselliği veya tam sürümü içerir.

14- GetApk – Play Store Alternatifi

GetApk, Android mobil cihazlar için uygulamalar sağlamanın yanı sıra Android tabletler ve diğer Android tabanlı cihazlar için uygulamalar da sağlayan önde gelen uygulama mağazaları arasındadır. GetApk’ın çalışma şekli iki yönteme dayanmaktadır. Resmi web sitesinden veya ücretsiz olarak sunulan GetApk uygulamasını kullanarak ona erişebilirsiniz.

GetApk’ı Android cihaza yükledikten sonra, GetApk kullanıcıları, GetApk’te listelenen herhangi bir barındırıcıdan uygulamaları doğrudan keşfedip indirebilir ve cihazlara yüklenebilir. GetApk, yalnızca Android cihazlar için uygulama sağlayıcısı değildir. Uygulama geliştiricileri için kendi uygulamalarını ve oyunlarını da yayınlayabilecekleri çarpıcı bir platformdur.

Uygulama geliştirme konusunda uzmansanız, GetApk kesinlikle sizin için harika bir yardımcı olacaktır çünkü bu, uygulamalarınızı GetApk’e göndermenize izin verecektir. Ancak, bu hizmetten yararlanmak için, kullanıcıların önce GetApk ile bir hesap oluşturmaları gerekecektir. Hiçbir yerde bulamadığınız belirli bir uygulamayı arıyorsanız, GetApk’e söyleyin, o uygulamayı sizin için getirecektir.

15- Appzuma – Play Store Alternatifi

Appzuma, özenle seçilmiş Android uygulamalarının sağlayıcısıdır. Appzuma, tüm sık kullanılan kategorilerden birçok ücretsiz uygulama ve oyunla Android kullanıcıları için mükemmel bir pazar yeridir. Hem ücretsiz hem de premium uygulamalar sağlar, böylece tam olarak istediğinizi elde edebilirsiniz. En iyi uygulamaların kullanılabilirliğini sağlamak için uygulamaları derecelendirebilen ve sıkı bir şekilde izlenen ve bakımı yapılan sadık bir topluluğa sahiptir.

Ayrıca, uygulamaları gelişmiş, en yüksek puan alan, ünlü, ücretsiz, ücretli ve Android işletim sistemi sürümlerine göre filtrelemenize olanak tanır. Google Play Store’daki uygulamaların çoğunu listelemenin yanı sıra gelişmiş uygulamalarını Android kullanıcıları için de sunan bağımsız bir uygulama mağazasıdır. Bir kategori söz konusu olduğunda, Appzuma neredeyse kategorilerde en zarif uygulama koleksiyonuna sahiptir.

Oyunlar, eğlence, araçlar, üretkenlik, sağlık, bilim, seyahat, hava durumu ve çok daha fazlası gibi kategorilerden istediğiniz uygulamayı veya oyunu tam olarak alabilirsiniz. Bu harika aracın üzerinde kesinlikle Android cihazınız için çok sayıda uygulama ve oyun bulacaksınız.

Geliştirdiğiniz Android uygulamalarınızı yayınlama ve tanıtma sistemi sağlayan bir Android uygulama mağazası arıyorsanız, Appzuma bu amaç için değildir. Yalnızca MoboRobo’da listelenen uygulamaları indirebilirsiniz.

16- AppsDrop – Play Store Alternatifi

AppsDrop, kalite tabanlı Android uygulamalarının sağlayıcısıdır. AppsDrop’ta bulunan uygulamalar ve oyunlar her türlü hatadan arındırılmıştır. Çalışma şekli tamamen farklı ve etkilidir. Temelde, Google arama motoru gibi Android uygulamaları için bağımsız bir arama motorudur.

Kullanıcılar arama çubuğu aracılığıyla herhangi bir Android uygulaması aradığında, AppsDrop istenen şeylerin sonuçlarını getirir. Bundan sonra, kullanıcılar cihazda uygulamayı indirip yükleyebilir. AppsDrop, cihazlara kalıcı olarak yüklenmiş bir web portalı ve APK olan her iki yöntemde de çalışır.

Şu anda oyunlar, tasarım ve görseller, eğitim, internet, hobiler ve eğlence, güvenlik, ofis ve üretkenlik, iletişim, sosyal, ağlar, iş ve ticaret, ses, müzik, eğlence, geliştirme, özelleştirme kategorilerinde uygulamalar sunuyor. , kişiselleştirme ve diğerleri. Miktar söz konusu olduğunda, AppsDrop, Android için tamamen ücretsiz olan milyonlarca uygulamanın pazarıdır.

17- TutuApp – Play Store Alternatifi

TutuApp, cep telefonu cihazlarınız ve tabletleriniz için uygulamalar ve oyunlar almanıza izin veren en iyi üçüncü taraf uygulama mağazalarından biridir. Bu mağazada oyunlar, e-Kitaplar ve daha fazlası gibi bir uygulamadan çok daha fazlasını elde etmek için kullanabilen, dünya çapında milyonlarca kullanıcısı olan, kullanımı ücretsiz, basit ve anlaşılması kolay bir platform.

Uygulama ile ilgili en iyi şey, tüm uygulamaları, oyunları, müziği ve diğer içerikleri ücretsiz olarak almanıza izin vermesidir. Bunları mobil cihazınızda kullanmak veya indirmek için herhangi bir lisans satın almanıza gerek yoktur. Tutu uygulaması, işletim sisteminin geniş bir yelpazesi için uygulamaların kullanılabilirliği nedeniyle başka bir üçüncü taraf uygulama mağazası arasında da yaygın bir seçimdir.

Bu uygulamanın yardımıyla, tek bir uygulama mağazasından kullanabileceğiniz hemen hemen tüm cihazlar için uygulamalar bulabilirsiniz. Uygulama mağazası, tamamen ücretsiz, ek araçlar veya yazılım gerektirmeyen, hemen hemen tüm platformlarda çalışan ve birden çok dili destekleyen gibi birçok önemli özellik içerir. Genel olarak, Tutu, ile karşılaştırıldığında en iyi üçüncü taraf uygulama mağazalarından biridir diğerleri.

18- BlackMart tips

BlackMart, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar ve tabletler için Google Play Store’a önde gelen bir alternatiftir. Bu platform ile evrensel uygulamayı bir hesabınız olmadan ve Google’a herhangi bir kayda gerek kalmadan indirebilirsiniz. İstediğiniz uygulama ve başka herhangi bir yerde bulabileceğiniz oyunları tam olarak arayabilirsiniz.

Pek çok uygulamayı ve oyunu istediğiniz gibi indirebilmeniz için birçok özellik sunan etkili ve kullanımı kolay bir platformdur. Bu platformda, tüm uygulamalar herhangi bir sınırlama olmaksızın ücretsiz olarak indirilebilir. Google Play Store gibi en önde gelen platformların aksine, aynı zamanda üretkenlik, finans, RPG, FPS ve eğlence gibi birden fazla kategoriden oluşur.

Kategorilerinin her birinin indirilecek uygulamaları ve oyunları vardır. Ayrıca, onu kapsamlı bir çözüm yapan arama işlevi de vardır. Şu anda, BlackMart, hepsi bir arada deneyim sunmak için 20000’den fazla uygulamaya (ve genişletmeye devam ediyor) ve hatta yeni çıkan uygulamalarla günlük güncellemelere sahiptir.

Play Store Alternatifi En İyi Uygulama İndirme Mağazaları

19- Google Play Store

Google Play Store, Android cihazların uygulamaları ve oyunları indirmesi için resmi ve lider uygulama mağazasıdır. Şu anda, Android çağrı telefonları ve tabletleri için Google Play Store’da milyonlarca uygulama ve oyun bulunmaktadır. Google Play Store hizmetlerine, Google Play Store’un resmi web sitesini ziyaret ederek veya Google Play Store uygulamasını indirip yükleyerek iki şekilde erişilebilir.

Bugün neredeyse tüm Android cihazlar, Google Play Store’un önceden yüklenmiş uygulamasıyla birlikte geliyor. Google Play Store, düzinelerce kategoride bulunan hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalarda ve oyunlarda fırsatlar. Uygulamalara ek olarak, Google Play Store oyunlarla da ilgilenir.

Geliştirdikleri uygulamalarını Google Play Store’da listelemek isteyen geliştiriciler de aynısını yapabilir. Kullanıcılar, Google Play Store’da kategorize edilmiş hemen hemen her tür uygulamayı bulabilirler. Zaman geçtikçe, Android kullanıcıları arasında bir dizi ücretli uygulama ve oyunun yanı sıra Google pazarını ziyaret etmek ve istedikleri uygulamayı ücretsiz olarak seçmek bir trend haline geldi.

Artık milyonlarca kullanıcı, bu yoğun kullanılan servis sağlayıcıyı kullanarak istedikleri uygulamaları ve oyunları cep telefonlarından indiriyor. Dolayısıyla, bir Android kullanıcısıysanız, oyun mağazanızı açın ve aradığınız uygulamayı veya oyunu indirmenin keyfini çıkarın.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir