En İyi 15 Termometre Uygulaması iPhone – Android

En İyi 15 Termometre Uygulaması iPhone - Android

iPhone ve Android için en iyi 15 termometre uygulaması – İyi bir termometre uygulaması, vücut ve oda sıcaklığınızı kolayca ölçmenize yardımcı olur. Pandemi dünyasında, birçok yer, tesislere girmeden önce kendi sıcaklıklarımızı ölçmemizi gerektirir ve varışta sıcaklık ölçümü yapılmaması, özellikle de sıcaklık sağlanmadığında, zorluk yaratabilir.

Bu nedenle özellikle her zaman yanımızda bir termometre taşımakta fayda var. Ancak, hiçbir makul kişi gerçek cihazla böyle bir şey yapmaz. Neyse ki, teknolojinin gelişmesiyle, bir termometrenin rahatlığı artık bir mobil uygulama şeklinde her an cebimizde veya çantamızda olabilir. Şimdiye kadar akıllı telefonunuz tarafından değiştirilen her şey için bu listeyi kontrol edin .

Tüm termometre uygulamaları nihayetinde aynı temel işlevi yerine getirirken, yani bir kişinin sıcaklığını Fahrenhayt veya Santigrat cinsinden ölçerken, bazılarında kullanıcıların yararlı bulabileceği ek özellikler bulunur. Hepsi biraz farklı şekillerde görüntülenecek ve bazılarını kullanıcının tercihine göre diğerlerinden daha çekici hale getirecektir.

Tabii ki, bir termometre uygulaması, bariz sınırlamalar nedeniyle gerçek bir termometre kadar hassas olmayacaktır, ancak birçok uygulama tamamen güvenilir olmaya çok yakındır. Sizin için iOS ve Android platformları için en iyi 15 termometre uygulamasının bir listesini derledik, böylece tekrar ihtiyacınız olduğunda asla termometresiz kalmazsınız.

iPhone ve Android için En İyi 15 Termometre Uygulaması

En İyi Termometre Uygulamaları

 1. iThermonitor
 2. Body Temperature App
 3. Real Thermometer
 4. Smart Thermometer
 5. Infanttech Smarttemp
 6. iCelsius
 7. termo
 8. Fever Tracker
 9. Thermometer – Hygrometer
 10. termometre ++
 11. EasyBBQ
 12. Termometar
 13. Termometre
 14. Kinsa Smart Stick
 15. HD Termometre

1. iTermonitör

İndirin: Android | iOS  (Ücretsiz)

iThermonitor uygulaması, akıllı telefonları için bir termometre uygulaması arayan kişiler için önde gelen seçimdir. En son yükseltmesinden sonra, uygulamanın arayüzü, muhteşem ve sezgisel bir ekran gösteren önemli bir yüz germe aldı.

iThermonitor sadece düz sıcaklık kontrolleriyle de sınırlı değildir. Tekrarlanan sıcaklık ölçümlerini çizer ve günlüğe kaydeder ve ateşin ilerlemesini grafik olarak gösterir. Bu, bir hastanın veya bir ebeveynin, trend olan ateş bilgilerini doktorla paylaşmasını sağlar.

Uygulama, 4 saniye kadar kısa aralıklarla, düzenli olarak sıcaklık toplamak üzere ayarlanabilir. Hatta Boston Çocuk Hastanesi ile kurduğu ortaklık sayesinde vücut sıcaklıklarının profesyonel bir analizini bile yapıyor.

2. Body Temperature App

İndir:  Android | iOS  (Ücretsiz)

Bu uygulama, sıcaklığı okumak için basitçe açıp parmağınızı telefona koyarak çalışır. Bu, vücut ısınızı toplamayı kolay ve sezgisel hale getirir. Bununla birlikte, basitliği nedeniyle, uygulama bir şaka uygulaması olarak iki katına çıkar; bu, sıcaklığın okunmasının manipüle edilmesini sağlar, böylece arkadaşlarınızı şaka yoluyla sizin veya onların ateşlerinin çatıdan olduğuna ikna edebilirsiniz.

3. Real Thermometer

İndirin: Android | iOS  (Ücretsiz)

Bir termometrenin sadece vücut sıcaklığımızı ölçmek için kullanılması gerektiğini kim söyledi? Belki dışarıdaki veya bir evin sıcaklığını bilmek istersiniz. Her ikisini de yapabilen bir uygulamaya ne dersiniz?

Real Thermometer, ortam sıcaklıklarını size bildiren ve çevrenizdeki sıcaklığın ne olduğunu size bildiren kolay bir uygulamadır. Ayrıca vücut sıcaklığınızı okuyabilir ve yerel hava tahminini almak için posta kodunu girerek farklı bölgelerin sıcaklıklarını kontrol etmek için bile kullanılabilir.

4. Smart Thermometer

İndirin: Android için Akıllı Termometre (Ücretsiz)

Birçok termometre uygulaması ortam sıcaklığı yaklaşımına odaklanırken, Smart Thermometer, UI arayüzünde hassas okumalar almaya ve sezgisel olmaya odaklanır. Uygulama, sıcaklıkları düzenli aralıklarla kontrol edebilir ve sizin veya doktorunuzun sıcaklık trendini analiz etmesine yardımcı olmak için bir sıcaklık geçmişi çizebilir.

Sıcaklık sensörleri olmayan cihazlar, Akıllı Termometre uygulamasını kullanmaya devam edebilir. Yakındaki alanların sıcaklığına bağlı olarak harici sıcaklığa erişmek ve iletmek için yalnızca internet erişimi ve konum tanımlamanın açık olması gerekir.

5. Infanttech Smarttemp

En İyi 15 Termometre Uygulaması iPhone – Android

İndirin: iOS için Smarttemp (Ücretsiz)

Smarttemp, kullanıcıların çeşitli akıllı cihazlarında sıcaklıkları kolayca elde etmek için kullanabilecekleri başka bir ücretsiz sıcaklık uygulamasıdır. Uygulamanın, her aile üyesinin sıcaklıkları izlemek için kendi profiline sahip olabileceği benzersiz bir özelliği vardır, bu da sıcaklık okumalarının kimin takip edildiğini ayırt etmeyi kolaylaştırır. Uygulama ayrıca, kullanıcıların bir sonraki ateşini ne zaman alacaklarını hatırlamak için yardıma ihtiyaç duymaları durumunda yararlı bir hatırlatma özelliğine de sahiptir.

6. iCelsius

En İyi 15 Termometre Uygulaması iPhone – Android

İndirin: AndroidiOS  (Ücretsiz)

iCelsius, akıllı telefonunuzu eksiksiz, çok kullanımlı bir termometreye dönüştürür. Sıcaklık verilerini kaydeder ve kullanıcı veya doktorları tarafından analiz edilmesi için grafiklerini çizer. Uygulama, sıcaklık sensörüne sahip cihazlar için vücut sıcaklığını ölçebilir ve göstergelerle çok yüksek veya çok düşük olduğunda sizi bilgilendirir. Aslında, ev aletlerinin yanı sıra yemek pişirme malzemeleri, çay, kahve ve şarabın sıcaklığını bulmak için de kullanılabilir.

7. Termo

İndirin:  Android | iOS  (Ücretsiz)

Thermo, birçok muadili gibi, kullanımı kolay ücretsiz bir uygulamadır. Farenheight veya Celcius’ta bir coğrafi konuma dayalı olarak farklı konumlardaki sıcaklıkları aramanıza olanak tanır. Konumunuzu paylaşmanız, bölgedeki sıcaklıkların hızlı bir şekilde geri dönmesini sağlar. Ayrıca vücut ısısı ölçme özelliğine sahip cihazlar için vücut ısılarını da okuyabilmektedir.

8. Fever Tracker

İndir: Android (Ücretsiz)

Fever Tracker, birçok kişi tarafından bir şaka uygulaması olarak kullanılır ve kullandıkları ateş geçmişini manipüle edebilir. Ancak, hepsi eğlence ve oyun değil.

Uygulama, gerekli bilgileri toplarken kullanıcının parmak izi tarama görüntüsüne parmağını basmasını sağlayarak vücut sıcaklıklarını iki kolay adımda ölçme yeteneğine sahiptir. Doktorunuz tarafından analiz için sunulacak ateş geçmişini takip edecektir. Şu anda, bu ücretsiz uygulama yalnızca Android platformu için kullanılabilir.

9. Thermometer – Hygrometer

İndir: Android | iOS  (Ücretsiz)

Ortam sıcaklığının yanı sıra nem seviyelerini ve rüzgar hızını ölçen bir uygulama arıyorsanız, Thermometer – Hygrometer istediğiniz uygulamadır.

Hem Fahrenheit hem de Celcius okumalarında yerel bölgenizin sıcaklık seviyelerinin yanı sıra nem yüzde seviyelerini alma, ikisi arasında geçiş yapma yeteneği.

Uygulama tarafından sağlanan sıcaklık coğrafi konuma bağlıdır, bu nedenle oda sıcaklığını göstermez, yalnızca yerel olarak mevcut hava durumu raporlarına göre aldığı verilere dayanarak.

10. Termometre++

İndirin: Android | iOS  (Ücretsiz)

Thermometer++, coğrafi konumun yanı sıra nem ve atmosferik basınca dayalı yerel sıcaklık okumalarını görüntüleyerek işleri basit ama verimli tutar. Sıcaklık okumalarınızı hem Fahrenhayt hem de Santigrat olarak alabilirsiniz. Uygulama, hem Android hem de iOS platformlarında çok popülerdir ve halihazırda 5 milyondan fazla indirme elde etmektedir.

11. EasyBBQ

İndirin: Android | iOS  (Ücretsiz)

Bazen özellikle pişirmeye dayalı bir termometreye ihtiyacınız vardır. Kolay Barbekü, yiyecek sıcaklığının toplanmasını basitleştirir ve dereceleri gerçek zamanlı olarak izleyebilir. Uygulama, çeşitli yiyecekler için önceden ayarlanmış sıcaklıklara sahiptir, birçok farklı et türünü pişirmek için ideal sıcaklıkları gösterir ve ideal sıcaklıklara ulaşıldığında kullanıcıyı bilgilendirir.

12. Termometar

İndirin  :  Android  | iOS  (Ücretsiz)

Bazı termometreler ve uygulamaları, sıcaklığı görülmesi zor bir derece çizgisi veya ölçeğinde çalıştırdıkları için okunması zor olabilir. Dijital Termometar uygulaması, döndürülen tüm sıcaklıkları anlaşılması kolay dijital okumalar biçiminde vererek modern ancak basit bir yaklaşım benimsiyor.

Ortam oda sıcaklığını ölçebilir, iç mekanlardan coğrafi konumunuza göre dış sıcaklıklar hakkında sizi bilgilendirebilir ve yükseklik, nem, rüzgar, hız, coğrafi boylam ve enlem gibi birçok bilgiyi iletebilir.

13. Termometre

İndirin:  Android  | iOS  (Ücretsiz)

Termometre saçma sapan bir uygulamadır, ancak yaptığı işte etkilidir. Çok hafiftir, yalnızca 2 MB bellek kaplar, ancak benzersiz özelliği, çevrimdışıyken iç ortam sıcaklığını okuyabilmesidir.

Dış sıcaklık okumaları için Termometre uygulaması, cihazın internete bağlı olmasını gerektirecektir. Ayrıca telefonunuzda görünen ayrıntıları da inceleyebilirsiniz ve ek bilgi almak için uygulama aracılığıyla sağlanan bir pencere öğesinden yararlanır.

14. Kinsa Smart Stick

İndir: Android  ve | iOS için (Ücretsiz)

Kinsa Akıllı Termometre uygulaması sadece ateş ölçümü için değil, aynı zamanda ateş günlüğü tutmak, ilaç programları ve her aile üyesinin sağlık uygulamasını takip etmek için de kullanılır.

Bir hastalıktan şüphelenildiğinde, uygulama, tedaviye nasıl devam edileceğine dair bazı fikirler almak için çevrimiçi bilgilere bağlanmak için bile kullanılabilir. Uygulamanın ücretsiz bir seçeneği ve ayrıca, kullanıcının cihazına bir uyarı olarak gönderilen ilaç uygulaması için hatırlatıcılar da dahil olmak üzere bazı ekstra özellikleri içeren ücretli bir seçeneği vardır.

15. HD Termometre

İndirin: Android | iOS  için (Ücretsiz)

Önceden yalnızca iPhone için mevcut olan ancak şimdi Android’e genişletilen HD Termometre uygulaması, piyasadaki en kolay ve en iyi termometre uygulamalarından biridir. Bu uygulamayı en etkili şekilde kullanmak için cihazda GPS’in etkinleştirilmesi gerekir.

Bu, uygulamanın dışarı çıkıp yakındaki hava durumu raporlama kaynaklarından çevrimiçi veri toplamasına ve kullanıcıyı dışarıdaki sıcaklığın ne olduğunu kolay, okunaklı bir şekilde bilgilendirmesine olanak tanır. Sıcaklık, iç ortam sıcaklığını da okuyabilir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir