Android için En İyi Anlık Mesajlaşma Uygulamaları

Android için en iyi mesajlaşma uygulaması, en güvenli mesajlaşma uygulamaları, en iyi mesajlaşma uygulamaları, en iyi sms uygulamaları, mesajlaşma programları indir, şifreli mesajlaşma programı,

En İyi anlık mesajlaşma uygulamaları Android için çok sayıda anlık mesajlaşma uygulaması bugünlerde mevcut ve hepsinin kullanıcılara sunabileceği farklı bir şey var. Arkadaşlarınız, aileniz ve akrabalarınızla ücretsiz sohbet etmek için tüm bu mesajlaşma uygulamaları işinize yarayacaktır. İşte her zaman yakın arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bağlantıda kalmak için cihazınıza yükleyebileceğiniz android için en iyi anlık mesajlaşma uygulamalarının bir listesi.

Android için en iyi anlık mesajlaşma uygulamaları

Messenger

Bu Facebook temiz ve temiz bir arayüz ile gelen resmi anlık mesajlaşma uygulaması ve kullanımı çok kolay. Ücretsiz aramalar, fotoğraf paylaşımı, emojiler, çıkartmalar, ses kayıtları vb. Bu uygulamada sunulan özelliklerdir. Tüm Facebook kişilerinizle otomatik olarak bağlanacaksınız. Ayrıca, telefon numaralarını kullanarak bu uygulama aracılığıyla Facebook arkadaşlarından başka arkadaşlara mesaj gönderebilirsiniz.

Skype

Bu, küresel olarak insanların çoğu tarafından kullanılan android için en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir. Görüntülü görüşme, bu uygulamanın ana özelliğidir, ancak Sohbet özelliği de başkalarıyla sohbet etmenizi sağlar. Sohbet bölümünde grup sohbeti, emojiler, medya paylaşımı vb. Özellikler mevcuttur. Ancak Skype’ta arkadaş eklemek için Skype kimliğini bilmeniz gerekir. Ayrıca, Skype kredisi ekleyerek ucuz uluslararası aramalar yapabilirsiniz.

WhatsApp

Whatsapp herkesin en popüler olanı ve bir Smartphone’a sahip olanların kesinlikle WhatsApp’ın yüklü olması. Bu uygulama çoğunlukla sadelikten dolayı popülerdir. Tüm kişileriniz otomatik olarak Whatsapp’a eklenecektir. Mesajlar, grup mesajları, medya paylaşımı, çıkartmalar, emojiler vb. Ayrıca, kullanıcılar Whatsapp aracılığıyla eklenen kişilere ücretsiz görüşme yapabilirler.

Hangouts

Google’dan Hangouts, hem SMS hem de IM hizmetlerini birleştiren çok kullanışlı bir uygulamadır. SMS ve IM dışındaki kullanıcılar, bu uygulama aracılığıyla sesli aramaları ve video görüşmelerini başkalarına yapabilir. Ve bu uygulamanın görüntülü görüşme kalitesinin, Skype’tan daha iyi olduğu söylenmelidir. Bu uygulama Google + ‘ya entegre edilmiştir, böylece daha iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz.

IM +

Bu uygulama anlık mesajlaşma dışında birçok ilginç özellik sağlar Facebook messenger uygulaması için iyi bir alternatif olarak çağrılabilir. Seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır ve hangi IM uygulamasının seçileceğini seçemiyorsanız, bu iyi bir seçim olacaktır.

LINE

LINE, Asya’da çok popüler bir Anlık mesajlaşma uygulamasıdır ve popülaritesi global olarak yayılmaktadır. Bu eğlenceli mesajlaşma uygulamasını kullanırken sohbetin gerçek eğlencesini anlayabileceksiniz. Çok fazla etiket, çevrimiçi çizgi film, çeşitli eğlenceli karakterler, vb ile dolu, bu uygulama gençler için şaşırtıcı.

 Tango

Tango birçok anlık mesajlaşma özelliği, sohbet, grup sohbeti, görüntülü arama, medya paylaşımı vb. İle birlikte gelir. Kişileri manuel olarak eklemeniz gerekmez, arkadaş listesini kişi listesinden öğrenir, ancak kişi listede görünmesi için Tango kullanmalıdır. Mid-call-mini, diğer benzer uygulamalardan farklı kılan bu uygulamada ilginç bir oyundur.

Viber

Mümkün olduğunca çok etiket kullanmayı sevenler, Viber sadece onlar için mükemmel. Anlık mesajlaşma hizmeti bu uygulamada birincil şey olsa da, etiket pazarında iyi sıralar. Sesli mesajlaşma Viber’de de sunulmaktadır. Ancak, görüntülü görüşmenin tadını çıkaramayacaksınız. Viber çıkışı, bu hizmeti kullanmasalar bile insanlara çağrı yapabileceğiniz Skype kredisine benzer.

Snapchat

Bu oldukça popüler olan bir başlangıç ​​servisidir. Anlık mesajlaşma, video mesajlaşma, fotoğraf paylaşımı vb. Bu uygulamada sunulan özelliklerdir. Ancak güvenlik konusunda gerçekten endişe duyanlar anlık mesajlaşma için başka bir seçenek arayabilir.

BBM

BBM, son olarak Android platformuna yeni çıkmış olan BlackBerry servisidir. Bu, benzer uygulamaların çoğunda bulunan özellikleri sunar, ancak bu uygulamanın en iyi kısmı size mesaj gönderecek kişiyi seçmenize izin vermesidir.

Yani, burada android için ilk 10 anlık mesajlaşma uygulamaları, sevdiğiniz kişilerle irtibatta kalmak için herhangi birini kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir