Android için En İyi 5 Yüz Değiştirme Uygulaması

Android için En İyi 5 Yüz Değiştirme Uygulaması

En iyi yüz değiştirme uygulaması hangisi ? Android yüz değiştirme uygulaması arıyorsanız, bir birinden farklı 5 Android yüz değiştirme programı bu yazımızda bulacaksınız. Sosyal medya platformlarında aktifseniz, Yüz Değişiminin en son trend olduğunu biliyor olabilirsiniz. Facebook ya da Instagram yayınlarınızda, yüzlerini başka biriyle değiştirerek görüntü paylaşan insanlar görmüş olabileceğinize eminiz.

Android için En İyi 5 Yüz Değiştirme Uygulaması

Bu komik ve çekici sosyal medya görüntüleri, bizi başka bir yüzle nasıl görüneceğimizi merak etmemiz için yeterlidir. İşin iyi yanı, insanların yüzlerini değiştirmek için Photoshop uzmanı olmanıza gerek kalmaması, akıllı telefonlarda olduğu gibi bunu çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Google Play Store‘da yüzleri sadece birkaç dokunuşla değiştirebilecek yüzlerce yüz değiştirme uygulaması var. Bu nedenle, bu makalede, Android 2019 için en iyi Face Swap uygulamalarının bir listesini paylaşacağız. Android için kullanılabilen pek çok Face Swap uygulaması bulunduğunu, ancak bunların hepsinin zamanınızı ve dikkatinizi haketmediğini belirtmeye değer.

Android için En İyi 5 Yüz Değiştirme Uygulamaları

Bu yüzden, bu yazıda sadece en popüler ve en güvenilir olanı listeledik. Öyleyse, Android 2019 için en iyi Face Swap uygulamalarının listesini inceleyelim.

1. Microsoft Face Swap

Microsoft Face Swap, Google Play Store’da bulunan en iyi ve en güvenilir yüz değişim uygulamasıdır.

Microsoft Face Swap ile grup fotoğraflarında kolayca birden fazla yüz değişimi yapabilirsiniz. Sadece bu değil, Microsoft Face Swap da birinin yüzünü eğlenceli bir görüntüye sokmak için kullanılabilir.

Bu nedenle, Microsoft Face Swap ile herhangi bir görüntü üzerinde yüzleri değiştirebilirsiniz. Uygulama Android kullanıcıları arasında çok popüler ve kesinlikle bugün kullanabileceğiniz en iyi Android Face Swap 2019 uygulaması.

2. MSQRD

MSQRD, Google Play Store’da bulunan en iyi Android kamera uygulamalarından biridir.

MSQRD ile, bir parmağınızı kaydırarak görünümünüzü değiştirebilirsiniz. MSQRD, Facebook’a aittir ve yüzünde birkaç aptal maskeyi üst üste koyma özelliği ile birlikte gelir.

MSQRD’nin en popülerlerinden biri, gerçek zamanlı olarak iki insanın yüzünü değiştirmek için kullanılabilecek Face Swap. Bu nedenle, MSQRD, Android cihazınızda kullanabileceğiniz en iyi kamera uygulamalarından 2019 başka bir tanesidir.

3. Face Swap Live

Face Swap Live, şu anda kullanabileceğiniz listede başka bir popüler Android yüz değişim uygulamasıdır. Diğer tüm Face Swap uygulamaları gibi, Face Swap Live da kullanıcıların bir arkadaşıyla ya da bir fotoğrafla yüzlerini gerçek zamanlı olarak değiştirmelerini sağlar.

Yalnızca bu değil, Yüz Değiştirme Canlı bir ünlü, arkadaş ya da başka bir eğlenceli görüntüyle yüz alışverişinde bulunduğunuz video veya fotoğrafları kaydetme yeteneğine de sahip. Bu yüzden, Face Swap Live, şu anda kullanabileceğiniz en iyi Android uygulamalarından biri.

4. Face Swap Booth

Face Swap Booth, Android için popüler bir uygulama değildir, ancak birden fazla fotoğraf aracılığıyla yüzünüzü başka birinin yüzüyle değiştirmek için kesinlikle gelişmiş bir uygulamadır.

Daha ilginç olanı, yüzleri değiştirdikten sonra, kullanıcıların görüntüyü daha eğlenceli hale getirmek için çok çeşitli özel kaplamalar ve özel maskeler kullanmasıdır.

Diğer tüm yüz değiştirme uygulamaları gibi, Yüz Değiştirme Kabini de kullanıcıların gerçek zamanlı olarak arkadaşlarıyla yüz alışverişinde bulunmalarına olanak tanır. Bu nedenle, Yüz Takas Kabini, Android 2019 için düşünebileceğiniz en iyi yüz takas uygulamalarından bir diğeridir.

5. Snapchat

Snapchat, Google Play Store’da bulunan ve kullanıcılara anı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmanın en eğlenceli yolunu sunan en iyi Android uygulamalarından biridir.

Snapchat ayrıca yüz değişimi işlevlerini tanıtan ilk uygulamalardan biridir. Yüzleri değiştirme işlevi Snapchat maskelerinde yaşar.

Kullanıcıların yüz değiştirme efektlerini kullanmak için ikili filtreyi seçmeleri yeterlidir. Snapchat ayrıca kullanıcıların deklanşör düğmesine basılı tutarak yüz değişim klibini kaydetmelerini sağlar.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir