En Popüler Android Ekran Kilit Uygulamaları

En iyi Android ekran kilit uygulamaları

Ekran kilit uygulamaları: Android telefonların en çok sevilen özelliklerini şüphesiz istediğimiz gibi kişiselleştirme yapabiliriz. Akıllı telefonlar için günde en az 2 yada 3 saatimiz olduğunu düşünürsek, ekranın işlevsel görünmesini istiyoruz. Her cihazda kendine has bir kilit ekrana sahip olmakla birlikte, Android bu ayrıcalığın kullanılmasını gerektirir.

Android ekran kilit uygulamaları sınırlı ve fonksiyonel kilit ekranlarının haricinde bazı alternatifleri de denemek için iyi bir fikir olabilir. Bu yazımızda, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en popüler Android ekran kilit programı sizler için bir araya getirdik.

Öncelikle, bu listenin filtremizi geçerek oluşturduğunu söylemek isteriz Google Play Store’da binlerce kilit ekran uygulaması vardır ancak biz listemizde bir okuma deneyimini seçtik.

En iyi Android ekran kilit uygulamaları

1. Go Locker İndir

Go Locker, en seçkin Android kilit ekranı uygulamalarından biridir. Uygulama içinde çok çeşitli temalar sunar ve bu temaları denemeden içiniz rahat etmez. Öte yandan, Go Locker ile ilgili tek kötü şey, parlak kullanıcı arayüzü, mükemmel performans, kullanımı kolay bir arayüz ve hoş bir koleksiyon ile bazı sınırlı özelliklere sahip olması. Bir Go Locker VIP satın almayı düşünüyorsanız, bu sınırlı özelliklere de erişebilirsiniz. Testinizi yapmanızı öneririz.

2. Hi Locker İndir

Önceki kilit ekran uygulaması Go Locker ile karşılaştırıldığında, Hi Locker farklı temalar sunmaz. Ona farklı bir lezzet katan basit, pürüzsüz ve etkili olduğunu söyleyebilirim. Özelleştirilebilir göz önüne alındığında, bir duvar kağıdı ayarlarsanız bulanıklaştırana kadar çok sayıda ayarlama yapabilirsiniz. Ayrıca küçük ayrıntılar da unutulmamalıdır. Kilit ekranında adınızı yazarken, “Merhaba …, merhaba …” gibi mesajlar alabilirsiniz. Bu kilit ekranı uygulanmasının tek kötü yanı, can sıkıcı reklamları olmasıdır. Ayrıca küçük bir ücret ödeyerek onlardan kurtulabilirsiniz.

En iyi Android ekran kilit uygulamaları

3. LokLok İndir

LokLok, kullandığınızda eğlenceli ayrıntılarla dolu bir kilit ekranı uygulamasıdır. İlk önce bazı sorunlarınız olabilir, ancak geçici bir sorun olduğunu varsayalım. Kilit ekranıyla etkileşim kurabilirsiniz ve arkadaşlarınızla paylaşma fırsatınız olur. Bazı özelliklerin eksik olduğunu da söyleyelim. Etkileşimli bir ekran istiyorsanız, LokLok’u öneririm.

4. Next Lock Screen İndir

Şaşırtıcı bir şekilde, Next Lock Screen, Microsoft tarafından geliştirilen bir kilit ekranı uygulaması olması açısından dikkat çekicidir. Büyük bir şirketten geliyor ve oldukça iyi bir kullanıcı arabirimi sunuyor. Müzik çalmayı doğrudan kilit ekranından elle tutabilirsiniz, ancak zamanaşımına kadar bir çok şeyi ayarlayabilirsiniz. Bu bağlamda, üretken ve basit olduğunu söylemeliyim. Next Lock Screen’in tek kötü yanı, çok fazla kaynak tüketmesidir.

5. Picturesque İndir

Next Lock’tan hoşlanmıyorsanız Picturesque sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Microsoft tarafından geliştirildi ve doğrudan duvar kağıtları için Bing kullanıyor. Özel bir arka plan ayarlayabilirsiniz. Tek tıklamalı kamera açılması, düşük kaynak tüketimi ve düşük uçlu aygıtlarda tam performanslı çalıştırma nedeniyle bunu kullanmanızı öneririz.

En iyi Android ekran kilit uygulamaları

6. AcDisplay İndir

AcDisplay’de oldukça etkileyici bir kilit ekranı uygulaması. Şık bir görüntü stili, bildirim yapışkan özelliği ve pil ömründe başarılı olan AcDisplay’ı deneyebilirsiniz. Bazı durumlarda sıkıntı çıkarabilir, Ancak bunun geçici bir şey olduğunu söyleyebiliriz.

7. Slidelock Locker İndir

Bildirimleri yönetmek için özel olarak tasarlanmış bir kilit ekranı olan Slidelock Locker, hızlı ayar yeteneğine sahip bir kontrol paneli sunar. Bir kilit ekranı uygulamasında, aradığınız temel özelliklerin çoğunu içerir ve kullanım kolaylığı sağlar. Hızlı ve basit olmanın büyük bir avantajı olsa da, reklamların bazen can sıkıcı olduğunu söylemeyelim. Ayrıca, uygulama içi satın alma işlemleri gerçekleştirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz. Slidelock Locker’ın tek olumsuz yönü, büyük bir fonta sahip olmasıdır. Öte yandan, birçok telefonun günümüzde parmak izlerini desteklemesi gerektiği gerçeği, bu özelliğin eksikliği olarak düşünülebilir.

8. SnapLock İndir

Snaplock gerçekten benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Basit olmasına rağmen, belirli özelliklerden muaf olsanız bile tercih ettiğiniz izleme stillerine erişebilirsiniz. Öte yandan, pil ömrüne oldukça katkıda bulunduğunu söyleyebiliriz.

En iyi Android ekran kilit uygulamaları

9. Locker Master İndir

Dürüst olmak gerekirse, bu kilit ekranı uygulaması en sevilen uygulamalardan biri olarak bilinir. Uygulama benzersiz ve cazip kilit ekran tasarımları sağlar. Cihazınızın güzel bir kilit ekranına sahip olmasını istiyorsanız, kesinlikle Locker Master’ı denemelisiniz. Oldukça şık bir kullanıcı arayüzüne, farklı temalara ve benzersiz özellikleri burada bulabilirsiniz.

10. Solo Locker İndir

En popüler kilit ekran uygulamalardan biri olan Solo Locker, farklı bir biçimde güçlü özelleştirme yeteneklerini içinde barındırır. Çok zarif bir kullanıcı arabirimi olan Solo Locker ayrıca, uygulama içi satın alma işlemleriyle sunulan özelleştirme seçeneklerini geliştirmenize yardımcı oluyor.

Listemizdeki bu uygulamaları Google play store mağazası üzerinden cihazınıza indirebilirsiniz umarım yararlı bir konu olmuştur saygılarımızla.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir