Windows Veri Kurtarma Programı Verilerinin Kurtarın

Windows Veri Kurtarma Programı

Windows Veri Kurtarma Programı: Önemli verilerinizi herhangi bir nedenle kaybetmek hemen hemen herkes için kabus demektir. Yapılan en büyük hatalardan biride önemli dosyaların bir yedeğini almamak değerli verilerinizi kaybetmemek için her zaman uygun bir yedekleme yazılımı kullanmak ve düzenli yedeklemeler almaktır. Ancak, eğer yedeklemeler mevcut değilse, üç adımlı bir veri kurtarma yazılımı olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Windows veri kurtarma EaseUS programını kullanabilirsiniz.

Windows Veri Kurtarma Programı
EaseUS

EaseUS‘taki bu kurtarma sihirbazını kullanarak veri kurtarma için üç adımda, kurtarmak istediğiniz dosyayı depolama aygıtını tarayarak programı başlatmak ve kaybolan dosyaları tespit edip bunları geri kurtarmaktır.

EaseUS ücretsiz veri kurtarma yazılımı , örneğin, yanlışlıkla dosya silinmesi, disk biçimlendirmesi, bozulmuş dosya sistemi, kötü amaçlı yazılım saldırısı, sistem çökmesi, bölüm kaybı ve daha birçok sayısız nedenden dolayı veri kaybını kurtarabilir. Ayrıca yeni WannaCry ve Petya fidye aygıtı gibi fidye saldırısı durumunda verileri de kurtarabilir .

Mümkün olduğunca kullanışlı olacak şekilde Veri Kurtarma Programını tasarlamışlardır. En kısa sürede başlattığınızda, sabit diskler, katı hal sürücüler, SD kartlar, harici USB sürücüler, kalem sürücüler ve daha fazlası. Gibi tüm ekli veri depolama aygıtlarını taramaya başlayacaktır. Bunlardan birini seçebilir ve bu cihazı kayıp veya silinen dosyalar için taramaya devam edebilirsiniz.

Tarama sırasında önce silinen dosyaları bulmak için hızlı bir tarama gerçekleştirir. Bunu, seçilen depolama aygıtı üzerinde derin bir tarama gerçekleştirmek izler. Derin taramayı kullanarak, eksik bölümleri ve dosyaları bulunan dosyaları bile bulabilirsiniz. Derin tarama işleminin tamamlanması uzun zaman alabilir, ancak sonuçlar, eksik dosyaları algıladığı anda görüntülenir, böylece derin tarama çalışmaya devam ederken onları kurtarmaya başlayabilirsiniz.

EaseUS Veri Kurtarma Programının ücretsiz sürümü bir sınırlamaya sahiptir; yalnızca maksimum 2 GB veri kurtarabilir. Daha fazla veri kurtarabilmek istiyorsanız, Pro sürümü veya Pro + WinPE sürümü için bir lisans satın alabilirsiniz. İkinci sürüm, Windows’a önyükleme yapmakta başarısız olan bilgisayarlarda bile verileri kurtarmanıza olanak tanıyan bir WinPE diski oluşturmak için bir yardımcı program içerir.

Sonuç olarak;

Esasen Veri Kurtarma Programı ile kaybolan dosyaları kurtarmanın en kolay yoludur. Bir çok farklı veri depolama aygıtıyla birlikte çalışabilir ve sayısız nedenden ötürü veri kaybı durumunda dosyaları kurtarabilir.

EaseUS Veri Kurtarma Programını https://www.easeus.com/datarecoverywizard/free-data-recovery-software.htm adresinden indirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir