Windows için Ücretsiz Sunum Hazırlama Programı

Windows Ücretsiz Sunum Yazılımı ActivePresenter

Sunumlar çoğumuz için günlük iş hayatının bir parçasıdır. Öğrenci olarak bile, okul raporunuz veya projeniz için bir sunum hazırlamanız gerekebilir. Ve sunum veya slayt gösterisi yazılımı söz konusu olduğunda, hepimiz hızlıca Microsoft PowerPoint yazılımını düşünürüz ama daha iyi ücretsiz alternatifler vardır. Örneğin, ActivePresenter ücretsiz sürümü web kameranızdaki videoların kaydedilmesini sağlayan sunumlar oluşturmak için ideal bir araçtır.

Windows için Ücretsiz Sunum Hazırlama Programı

ActivePresenter’ın geliştiricisi sadece kişisel olmayan ticari kullanım için ücretsiz bir baskı sunuyor, bu yüzden bu ücretsiz yazılımı kullanarak sunumlarınızı hızlı bir şekilde oluşturabilen öğrenciler için pratik bir programdır. Yazılımı başlattığınızda, seçebileceğiniz birçok şablon bulunmaktadır. Boş proje oluşturabilir, daha fazla şablon indirebilir veya Microsoft PowerPoint projelerini de bu programın içine aktarabilirsiniz.

ActivePresenter yazılımı Microsoft PowerPoint gibi çalışmasa da, yazılımın en ilgi çekici kısmı, ekran etkinliğini küçük bir çerçevenin içinde kendi web kamerası videonuzla birlikte kaydetme yeteneğidir. Bu şekilde, tartıştığınız veya izleyiciye bir şeyler gösterdiğiniz sunumlar oluşturabilirsiniz.

ActivePresenter etkileyici bir sunum oluşturmak için kullanılabilecek tüm farklı düzenleme ve yaratıcı araçları sunar. Slaytlar, ek açıklamalar ekleyebilir, tasarım veya yerleşimi değiştirebilir, hemen hemen her türlü akla gelebilir elementi ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Görüntü dosyalarını ekleyebilir veya kayıtlarınızı soru kutuları veya anketler vb. Gibi etkileşimli öğelerle tamamlayabilirsiniz.

Tüm sunumlarınız bir dizi farklı biçime aktarılabilir – görüntüler, videolar, HTML5 slayt gösterisi ve hatta MP4 videosu olarak Youtube’a yükleyebilirsiniz. Ücretli versiyonlarda “Standart” ve “Profesyonel” ek ihracat seçenekleri eklenmiştir. Sürümüne bağlı olarak, bir PDF belgesi, Microsoft Word belgesi, Microsoft Excel belgesi veya Microsoft PowerPoint slayt gösterisi biçiminde de dışa aktarabilirsiniz.

ActivePresenter programını https://atomisystems.com/activepresenter/ indirip ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir