Telefonu Bilgisayar’da Kontrol Etme Nasıl Yapılır

Telefonu Bilgisayar'da Kontrol Etme Nasıl Yapılır

Telefonu Bilgisayar’da kontrol etme nasıl yapılır? Bilgisayar üzerinden Android cep telefonları arası bağlantı kurmak ve veri aktarmak bilgisayarınıza kurabileceğiniz iki farklı programdan bahsedeceğim.

Android Manager Cep telefonunuzun içinde bulunan verileri bilgisayar üzerinden düzenleme imkanı sunan ücretsiz ve harika bir programdır.

Bu Program ile Cep telefonunuza dosya aktarabilir, uygulamalar veya oyunlar yükleyip kaldırabilir, aynı zamanda yedeklemek istediğiniz dosyaları kurabilirsiniz.

Programın sahip olduğu özellikler şöyle USB ve WİFİ bağlantı desteği, yedekleme ve geri yükleme, cep telefona oyun uygulama yükleme veya kaldırma, dosya gezgini için şifre kaldırma imkanı sunuyor. Programı kullanmak için Net Framework indirmeniz gerekir.

Telefonu Bilgisayar’da Kontrol Etme Nasıl Yapılır

Android için Manager uygulamasını indirin

2. Apowersoft Programı

Bu Program ile Bilgisayar ve Telefon arasında verileri yönetebilir dosya aktarımı kolaylıkla yapabilirsiniz

Ayrıca A PowerSoft Programı ile Telefon Yöneticisi, bilgisayar ve telefon arasında müzikler, videolar, fotoğraf, aynı zamanda Kişiler, el kitapları, SMS, uygulamalar, arama geçmişleri, yer işaretleri, notlar ve daha birçok işlem yapabilirsiniz. A PowerSoft

Programı Kolaylık la ve bir o kadar profesyonel bir yöntemle cihazlar arası aktarma olanağı kullanıcıya sunuyor. Bu telefon dosya yönetici Programını bilgisayarınıza indirerek iki farklı seçenek ile USB kablosu veya Wifi bağlantısıyla Bilgisayar ve Cep telefonu arasında bağlantı kurmasına olanak sağlıyor. A PowerSoft Programı kendi sitesinden İndirebilirsiniz

 USB ile Telefonları Bilgisayar Üzerinden Kontrol Etme

USB kablosuyla telefonu bilgisayara takın. Mobil cihazınıza bağlandığı sırada Telefon Yöneticisi tarafından algılanacak ve mobil cihazdaki tüm veriler Ekran da çıkacaktır.

WiFi üzerinden bağlantı

iOS veya Android cihazınızı WiFi ağı üzerinden bilgisayarınıza bağlantı kurabilirsiniz. Android Cep telefonları için QR kodu taratıp bağlanmayı etkinleştirebilir ya da  kod  kullanarak girebilirsiniz. iOS cihazlarda ise iTunes üzerinden ufak bir ayarlama yapmamız gerekir böylece uygulama üzerinde WiFi bağlantısına izin vermeliyiz.

Bu yazımda bir cep telefonu bilgisayar üzerinden kontrolü nasıl yapılır onu anlatmaya çalıştım umarım faydalı bir konu olmuştur. Konuyla ilgili düşünceniz nedir? değerli yorumlarınızı mutlaka bize yazın saygılarımla.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir