Film – Video Arşiv Programı Coollector ile Filmlerinizi Arşivleyin

Coollector film arşivleme ve yönetme programı indir

Film ve video arşiv programı Coollector ile fovori filmlerinizi arşivleyin. Hepimiz çocukluğumuzdan beri film izlemeye başlarız ve her yıl yeni film izlemeye devam ederiz. Çok fazla film izlediğimizde, televizyonda gösterilmekte olan bir filmi izleyip izlemediğimizi bazen karıştırıyoruz. Aynı filmi birden çok kez izlemek istemiyorsanız, daha önce izlemiş olduğunuz filmi farketmek için, izlediğiniz filmlerin bir veritabanını oluşturmalısınız. Bunun için Coollector gibi özel bir film arşiv yazılımını kullanabilirsiniz.

Film – Video Arşiv Programı

Coollector, kendi film ve TV dizilerinizi yönetmenizi sağlayan son derece kapsamlı bir film veritabanı seçeneği sunuyor. Bu, 70.000’den fazla filmden oluşan bir veritabanı ile birçok filmi anında gösteriyor. Bu filmlerle ilgili tüm ayrıntılı bilgiyi bulabilir ve sevdiğiniz en iyi filmleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Daha önce izlediğiniz veya gelecekte izlemeyi planladığınız filmlerin kendi veritabanını oluşturabiliyorsunuz. Beğenilerinize ve beğenmeme durumunuza göre de tavsiyeleri bulabilirsiniz.

Coollector film ve video arşiv programı ile ister rafta ister sabit diskte olsun, sistemi otomatik tarayarak hazırda bulunan filmlerinizi yönetmenizi sağlar. Bunun için film, TV şovları ve dizileri içeren “film ansiklopedisi” ni arayabilirsiniz. Burada, arama yapmak için kolaylık sağlamak amacıyla bir dizi filtre kullanabilirsiniz. Filmi bulduğunuzda veya diske sahip olduğunuzu gösterdiğinizde, onu “sahip olunan” kategoriye ekleyebilirsiniz. Sahip olunan videolar kategorisinde, sahip olduğunuz CD’ler, DVD’ler, VHS kasetleri veya Blu-raylar bulunur. Pek çok insan VHS kasetlerine sahip değildir, ancak onlar için seçeneği görmek güzeldir.

Ayrıca film arşivleme programı video dosyalarınız için PC’nizi de arayabilir ve bunları Coollector veritabanı arşivine ekleyebilirsiniz. Bu şekilde veritabanınız her zaman güncel kalır. Ancak Coollector yazılımı tamamen ücretsiz değildir – ilk başlangıçta 30 saniye boyunca reklam görüntülenir. İlk 30 saniyeden sonra, Coollector programını herhangi bir sorun yaşamadan her zamanki gibi kullanabilirsiniz.

Coollector film arşiv programını https://www.coollector.com/ kendi web adresinden indirebilirsiniz.

Siz hangi film veya video arşiv programını kullanıyorsunuz? Tavsiye ettiğiniz herhangi bir program var mı? Varsa yazını alt kısmında bulunan Yorum yap kısmını kullanarak değerli yorumlarınızı bize iletebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir