Aynı Anda Birden Çok WhatsApp Hesabı Kullanma

Aynı anda birden çok WhatsApp hesabı nasıl kullanılır ? WhatsApp belki de dünyadaki en popüler iletişim uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş tanıdıklarınızla iletişim halinde olmanızı sağlar. Cep numaranızı kullanıcı kimliğiniz olarak kullandığı için herhangi bir özel kullanıcı kimliği seçmenize gerek yoktur; cep telefonu numaralarınızı bilen varsa, sizinle bağlantı kurmaları daha kolay olur. Son yıllarda, sesli arama, görüntülü arama ve video konferans vb. Gibi çok kullanışlı özellikler de ekledi.

Aynı Anda Birden Çok WhatsApp Hesabı Kullanma

Cep telefonunuzda, sadece bir WhatsApp hesabı kullanabilirsiniz. Ancak, masaüstü bilgisayarınızda, WhatsApp için bir masaüstü istemcisi olan Altus’un yardımıyla birden fazla WhatsApp hesabını açabilir ve kullanabilirsiniz. Altus, Windows, macOS ve Linux masaüstü işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Altus, temelde Chrome tarayıcısını kullanan Electron çerçevesini temel alıyor. Altus, WhatsApp’ın web sürümünü farklı hesaplar için farklı sekmelerde açabilen bir araçtır. Bu sekmelerin tüm verileri gizli tutulur ve diğer sekmelerle paylaşılmaz. Verileri bu sekmeler arasında izole ederek, Altus’un aynı anda bu sekmeler altında farklı WhatsApp hesaplarını kullanmasını sağlar.

Altus’u kullanma işlemi, WhatsApp’ın web sürümünü kullanmakla tamamen aynıdır. Birden çok WhatsApp hesabı açmak için cep telefonu numaranızı kullanarak giriş yapmak zorundasınız, bu, giriş yapmak istediğiniz hesap sayısı ile aynı sayıda telefon numarasına ihtiyacınız olacak demektir. WhatsApp hesabınıza her giriş yapmak istediğinizde, cep numaranıza bir kod gönderilir ve bu kodun WhatsApp web sitesine girilmesi gerekir. Bu işlem biraz can sıkıcı olsa da, hesabınızı saldırganlara karşı güvende tutar.

Altus, dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızda birden fazla WhatsApp hesabını çalıştırmak için kullanılabilir. Bu sayede kişisel ve ticari WhatsApp hesaplarınızı kolayca ayırabilirsiniz.

Altus’u https://github.com/shadythgod/altus adresinden indirebilirsiniz.

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.