Anasayfa » Aynı Anda Birden Çok WhatsApp Hesabı Kullanma

Aynı Anda Birden Çok WhatsApp Hesabı Kullanma

Aynı Anda Birden Çok WhatsApp Hesabı Kullanma

Aynı anda birden çok WhatsApp hesabı kullanma nasıl yapılır ? WhatsApp belki de dünyadaki en popüler iletişim uygulamasıdır. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve iş tanıdıklarınızla iletişim halinde olmanızı sağlıyor. Cep numaranızı kullanıcı kimliğiniz olarak kullandığı için herhangi bir özel kullanıcı kimliği seçmeniz gerek; cep telefonu numaralarınızı bilen varsa, sizinle bağlantı kurmaları daha kolay olur. Son konuşma, sesli arama, görüntülü arama ve video konferans vb. Gibi çok karakteristikler de ekledi.

Aynı Anda Birden Çok WhatsApp Hesabı ayarla

Cep telefonuda, sadece bir WhatsApp hesabıdır. Ancak, masaüstü bilgisayarda, WhatsApp için bir masaüstü istemcisi olan Altus’un içinden birden fazla WhatsApp hesabı açabilir ve tıklayın. Altus, Windows, macOS ve Linux masaüstü işletim sistemi sistemleri.

Birden çok WhatsApp hesabı kullanma aracı olan Altus, temelde Chrome tarayıcısını kullanan Elektron çerçevesini temel alıyor. Altus, WhatsApp’ın web sitesinde farklı hesaplar için farklı sekmelerde açabilen bir bilgisayarda. Bu sekmelerin tüm kelimeleri gizli tutulur ve diğer sekmelerle paylaşılmaz. Verileri bu sekmeler arasında gösterilen yapma, Altus’un aynı anda bu sekmeler altında farklı WhatsApp hesaplarını kullanmasını sağlıyor.

Altus’u kullanma işlemi, WhatsApp’ın web sitesi kullanmaladığım aynıdır. Birden çok WhatsApp hesabı açmak için cep telefonu numaranızı kullanarak giriş yapmak zorundasınız, bu, giriş yapmak istediğiniz hesap sayısı ile aynı sayıda telefon numarası arayacaksınız. WhatsApp hesabınıza her giriş yapmak istediğinizde, cep numaranıza bir kod gönderilir ve bu kodun WhatsApp web sitesinde girilmesi gerekir. Bu işlem biraz can sıkıcı olsa da, hesabınızı saldırganlara karşı güvende tutar.

WhatsApp hesabını yönetmek için kullanıyor. Bu sayede kişisel ve ticari WhatsApp hesaplarınızı kullanarak ayırmanızı sağlar.

Altus’u  https://github.com/shadythgod/altus adresinden alabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir