Android Uygulamaları SD Karta Nasıl Taşınır ?

Sd karta taşınmayan uygulamalar nasıl taşınır- uygulamalar sd karta nasıl taşınır samsung- uygulamaları sd karta taşıyamıyorum- android uygulamaları sd karta taşıma- uygulamaları sd karta taşıma rootsuz- uygulamaları sd karta indirme.

Android cihazların çoğu iyi bir dahili depolama alanıyla gelir, ancak en çok işletim sistemi ve önceden yüklenmiş uygulamalar tarafından kullanılır. Android cihazımızı kullanırken, oyun oynamadan, film seyretmekten, müzik dinlerken ve eğlenceli olan her şeyi yapıyoruz. Ayrıca, Android cihazlar, hepsi birlikte telefonda büyük miktarda alan mükemmel fotoğraflar ve videolar çekmek için yapılır. Artık, cihazınızda başka kullanışlı uygulamalar indirmek istiyorsanız, depolama alanını dolduracak ve bu da telefonun hızını ve performansını büyük ölçüde etkileyecektir. Dolayısıyla, telefonun sorunsuz bir şekilde çalışabilmesi için bazı depolama alanlarını ücretsiz tutmanız en iyisidir.

Android Uygulamaları SD Karta Taşıma

Her android telefon SD kart yuvası seçeneğiyle gelir, böylece bazı uygulamaları serbest bırakmak için bazı uygulamaları SD karta kolayca aktarabilirsiniz. Android için pek çok SD kart piyasada mevcuttur Ancak, tüm uygulamaları SD kartına taşıyamayacağınız ve kullandığınız telefonun türüne ve uygulama geliştiricisine bağlı olamayacağına dikkat edilmelidir . Önceden yüklenmiş uygulamalar hareketli değildir. Ayrıca, SD karta dönüştürülebilen bazı uygulamalar var, ancak taşındıktan sonra düzgün çalışmayacaklar.

Uygulamayı SD karta taşımak için mümkün olan en iyi yöntemler burada açıklanmıştır.

Yöntem 1:

İlk yöntem çok basittir ve uygulama aktarma işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlamak için başka bir üçüncü taraf aracını indirmeniz gerekmez.

  • Ana ekrandan ‘ayarlar’ seçeneğine tıklayın.
  • Ardından, indirilen ve önceden yüklenmiş olan tüm uygulamaları cihazda görüntüleyen ‘Uygulama yöneticisi’ üzerine tıklayın.
  • Bu uygulamayı SD’ye taşımak için belirli bir uygulamaya tıklayın. Tıkladığınızda, o uygulamanıntüm detay bilgileri gösterilir.
  • SD karta taşı’ düğmesine dokunun ve uygulamayı başarılı bir şekilde SD karta aktarın Bu kadar. Gerekli süre, uygulamanın boyutuna tamamen bağlı olacaktır. SD karta taşımak istediğiniz her uygulama için aynı işlem takip edilmelidir.

Ancak tüm uygulamaları bu süreçte taşıyamazsınız. Hareketli olmayan uygulama, SD karta taşınamadığını belirten gri renkte ‘SD karta taşı’ düğmesine sahip olacaktır.

Yöntem 2:

Bu yöntemde, bir üçüncü parti uygulaması kullanarak uygulamaların nasıl SD karta indirileceğiniöğreneceksiniz . Bu üçüncü taraf uygulaması, hangi uygulamaların taşınabilir olduğunu ve nelerin bulunmadığını göstermek için kullanılır. Adanmış uygulama işlemi otomatikleştirmek için kullanılmaz, daha önce ne taşınabileceğini bilmenizi sağlayarak uygulamanın SD kartına aktarım işlemini hızlandırır . Avantaj, tüm uygulamaları ayarlardan ayrı olarak kontrol etmeniz gerekmez.

AppMgr III , hangi uygulamaların SD karta taşınabilir olduğunu bilmek için kullanılan bir uygulamadır. Uygulamayı indirin ve ana arayüzdeki ‘Hareketli’ seçeneğine tıklayın. Bu size SD karta taşınabilir olan tüm uygulamaları gösterecektir.

Tek yapmanız gereken uygulamayı tek tek tıklamak ve uygulamayı SD karta aktarmak için ‘SD karta taşı’ düğmesine basmak.

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.