Android Telefonlarda Silinen Dosyaları Kurtarma

Android Telefonlarda Silinen Dosyaları Kurtarma

7-Data Android Recovery: ile Silinen dosyaları kurtarma Android veri kurtarma. Çoğu zaman Android akıllı telefonumuz çalışmayı bıraktığında veya başka bir sorun çıktığında, bunu en yakın servis merkezine veya bir tamirhaneye götürürüz. Ancak Android cihazınızdan yanlışlıkla dosyaları sildiyseniz, cihazınızı tamircilere götürmenizi tavsiye etmiyoruz çünkü bazı özel dosyalarınıza bu tamirciler tarafından erişilecektir. Mobil tamir servisinin, bazıları özel olan resimleri geri yüklediğinde, daha sonra onları çevrimiçi paylaştığı hikayelerini duymuşsunuzdur. Böyle bir şeyin başınıza gelmesini istemezseniz. Telefonunuzu tamircilere göstermeden önce ücretsiz veri kurtarma programı, 7-Data Android Recovery uygulamasını kullanarak silinen dosyaları kendiniz geri yükleyebilirsiniz.

Android Telefonlarda Silinen Dosyaları Kurtarma

7-Data Android Recovery, bağlı herhangi bir Android cihazından dosyaları geri yüklemek için kullanılabilen bir Windows uygulamasıdır.  7-Data veri kurtarma programı indirebilir ve XP’den 10’a kadar Windows’un herhangi bir sürümü ile çalışan bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

7-Data Android Recovery yazılımını çalıştırdıktan sonra, bir USB kablosu kullanarak Android cihazınızı PC’nize bağlamanız gerekir. Android cihazında, talimatlarını programı kendi içindeki bir bağlantı yoluyla görülebilen USB hata ayıklama özelliğini Android cihazınızda etkinleştirmeniz gerekir.

Uyarı akıllı telefonunuzda göründüğünde Android cihazınızı USB aracılığıyla bağladıktan ve USB depolama birimini açtıktan sonra 7-Veri Android Kurtarma penceresinde İleri düğmesine basabilirsiniz.

Cihazınızdaki yerel depolama alanının ve SD kartı depolama alanının tüm içeriğini, videoları, resimleri, müzik, uygulamaları ve daha fazlasını tarayacak ve gösterecektir. Tarama birkaç dakika sürebilir ve işlem bittikten sonra silinen dosyalar küçük kırmızı bir simge ile işaretlenmiş olarak görüntüler.

Bu silinen dosyaları seçip Kaydet düğmesini tıkladığınızda kurtarılan dosyaların bilgisayarınızın sabit diskine kaydedilir ve bu dosyaları daha sonra telefonunuza geri yükleyebilirsiniz.

Sonuç:

7-Data Android Recovery, silinen dosyaları Android cihazlarınızdan kurtarmanın kolay bir yolunu sunuyor. Müzik, resim, video, sözcük belgeleri, PDF dosyaları ve daha birçok çeşitli dosyaların kurtarılmasını ve önizlenmesini destekler.

7-Data Android Recovery yazılımını kendi web sitesinden indirebilirsiniz  .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir