Android Arkaplan Uygulamaları Kapatma Panda

Android Arka Plan Uygulamaları Kapatma Nasıl Yapılır?

Android arka plan uygulamaları kapatma nasıl yapılır ? Android akıllı telefonunuzdaki bazı uygulamalar yanıt vermezse veya mevcut sistem kaynaklarının çok fazlasını alıyorsa tüm cihazı yavaşlatıyorsa, tek çözüm uygulamanın sonlandırılması ve böylece tükettiği tüm kaynakların serbest bırakılmak Uygulama sonlandıktan sonra, uygulamayı yeniden başlatmayı deneyebilir veya Android telefonunuzdan kaldırabilirsiniz.

Android Arka Plan Uygulamaları Kapatma

Android ayarları ekranında bu tür uygulamaları sona erdirmenin kolay bir yolunu sunmasına rağmen, ancak birden fazla ayar ekranına girmenizi sağlar ve genellikle bulmak kolay değildir. Bunun yerine, Android telefonunuzda yanlış çalışan uygulamaları sona erdirmek için Panda Görev Killeyicisi’ni kullanabilirsiniz.

Panda Antivirüs ile Android Arka plan Uygulamaları nasıl kapatılır ?

Artık Android için Panda Antivirus & Security‘nin ayrılmaz bir parçası olan Panda Task Killer, Android cihazınızda çalışan bu kaynak tüketen arkapılan uygulamarı yardımcı olabilir. Panda Antivirus & Security uygulamasının ücretsiz sürümü içerisinden erişilebilir. Android telefonunuzda çalışan tüm uygulamaların büyük bir listesini görüntüler.

Uygulamanın adının altındaki İşlemi Sonlandır düğmesine dokunarak bu uygulamalardan herhangi birini sonlandırabilirsiniz . Bundan sonra seçerek onaylamak zorunda Evet ve sadece seçili uygulama öldürüldü.

Panda Görev Killeyicisi, arka planda çalışan tüm uygulamaları listeler. Ancak Görev Killeyicisi tarafından listelenen uygulama türlerini özelleştirebilirsiniz. Menüyü aşağıya indirebilir ve uygulamaları, isim, CPU kullanımı, bellek kullanımı ve saniyede olan uygulamalarınıza göre sıralayabilir ve gizleyebilirsiniz.

Aslında, Android’in çalışması için gerekli olan bazı gerekli veya gerekli uygulamaların öldürülmesini önlemek için sistem uygulamalarını gizleme seçeneğini seçmelisiniz. Bazı sistem uygulamalarını öldürdüğünüzde, belki de her şeyi normal hale getirmek için Android cihazını yeniden başlatmanız gerekecektir.

Android için Panda Ücretsiz Antivirüs ve Güvenlik uygulamasını Google play store adresinden yükleyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir