TikTok- Diğer Videolar İçin Ücretsiz Video Düzenleyici

TikTok- Nasıl yapılır Videolar İçin Ücretsiz Video Düzenleyici Programı

Merhaba bugün size TikTok, nasıl yapılır, tanıtım videoları ve diğer videolar için ücretsiz video düzenleyici programı tanıtacağım. Bu programın adı CapCut Video Editor. Bu program, masaüstü ve mobil platformlar için ücretsiz olarak kullanılabilen bir video düzenleme yazılımıdır. Orijinal olarak TikTok kullanıcıları için, videolarını TikTok üzerinden paylaşmadan önce düzenleyebilmeleri ve işleyebilmeleri için tasarlanmıştır. Ayrıca web siteleri aracılığıyla herkes tarafından kullanılabilen üzretsiz ve kullanımı kolay bir program.

TikTok- Nasıl yapılır Videolar İçin Ücretsiz Video Düzenleyici

CapCut Video Editor, kullanımı kolay bir video düzenleme yazılımıdır ancak aynı zamanda birçok gelişmiş özelliği de içinde barındırır. Daha küçük video klipler oluşturmak için çok pratik bir araçtır (TikTok, YouTube Shorts veya Twitter’da sıkça rastladığınız gibi). Basitleştirilmiş işlevlere sahip, kullanımı kolay bir yazılıma sahip olmak istiyorsanız, buna bayılacaksınız.

CapCut Video Editor, zaman çizelgesi tabanlı bir arayüze sahip diğer video düzenleyicilere benziyor, örneğin Filmora. Video klipleri, müzik kliplerini ve zaman çizelgesindeki görüntüleri istediğiniz sırayla ekleyebilirsiniz. Ardından son klibi oluşturmak için onları birleştirebilirsiniz. CapCut kullanıcı arayüzü, zaman çizelgesi tabanlı video editörleri gibi görünse de, oldukça basitleştirilmiştir. Tüm olağan işlevlere sahiptir ancak bunlar, tüm deneyim düzeylerindeki kullanıcılar için çok basit ve kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Zaman çizelgesine video, resim veya ses dosyaları ekleyerek başlayabilirsiniz. Bu dosyaları eklemek için sürükle-bırak eylemini kullanabilirsiniz. Ardından bunları zaman çizelgesinde uygun sırayla düzenler, tek tek klipleri düzenler ve filtreler veya efektler eklersiniz. Bu videoları yapmanın birçok çeşidi vardır ve gereksinimlerinizi karşılayan videoyu bulana kadar videoları denemeye devam edebilirsiniz.

CapCut Video Editor, tüm platformlarda – bazı platformlarda bir öykünücü aracılığıyla – çalışan tamamen ücretsiz, çok yüksek kaliteli bir video düzenleyicidir. Çarpıcı videolar üretmek için macOS, Linux ve Windows üzerinde çalıştırılabilen ücretsiz video düzenleme programı.

CapCut Video Düzenleyici neler yapılabilir?

  • Çeşitli TikTok orijinal çıkartmaları, filtreleri, metinleri ve trend olan müzikler, TikTok trend olan videoları oluşturmanıza yardımcı olur.
  • CapCut’ta, kullanmanız için çok sayıda stok video bulunur. Çeşitli müzikleri, eğitimlerinizi kişiselleştiriyor. Ayrıca kolayca uzun videolar da çekebilirsinizi sağlıyor.
  • Çeşitli arka plan ses efektleriyle çeşitli ses tonlarında metinden konuşmaya, videonuzun öne çıkmasına yardımcı oluyor
  • Çok sayıda komut dosyasını yönetme konusunda endişelenmenize gerek yok. Bulut Alanı size yardımcı olacaktır! Videolarınızı düzenlemek için komut dosyalarınızı Bulut Alanında yedekleyin. Ürünlerinizi tanıtmak için kolay ve hızlı videolar oluşturabilirsiniz.
  • Videolarınızı düzenlemek için komut dosyalarınızı Bulut Alanında yedekleyebilir ürünlerinizi tanıtmak için kolay ve hızlı videolar oluşturabilirsiniz.

CapCut ücretsiz video düzenleyici programı CapCut Video Düzenleyiciyi https://www.capcut.com/ adresinden indirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir