Password Boss ücretsiz, güvenli ve parola yöneticisi programı

Ücretsiz Parola Yöneticisi Programı Password Boss

Ücretsiz parola yöneticisi programı Password Boss, Windows, Mac OS, Android ve iOS gibi tüm popüler platformlarda çalışan ücretsiz, güvenli ve çapraz platform şifre yöneticisidir. Bu ücretsiz şifre yöneticisi, kayıtlı giriş kimlik bilgilerinizle kaydedilmiş web sitelerine otomatik giriş yapmayı destekler. Tüm şifrelerin, kişisel bilgilerinizin, dijital cüzdanınızın, güvenli notların ve çevrimiçi kimliklerin depolanmasını destekler. Pek çok platformu desteklediğinden, bir masaüstü bilgisayarında mı yoksa bir mobil cihazda mı olduğumuzdan bağımsız olarak, şifrelerinize istediğiniz yerden kolayca erişebilirsiniz. Otomatik olarak tek bir tıklama ile saklanan adresleri kullanarak ödeme formları ve gönderi detayları ile çevrimiçi formları doldurabilir.

Ücretsiz Parola Yöneticisi Programı Password Boss

Ücretsiz Parola Yöneticisi programı ile Şifrelerinizi kolay içe aktarın.

Password Boss’un Windows sürümünü yükledikten ve başlattıktan sonra, web tarayıcılarında saklanan tüm parolaları otomatik olarak okuyacak ve bunları Parola Patron hesabınızda saklayacaktır. Ayrıca , menü çubuğundan Dosya › Şifreleri İçe Aktar’ı seçerek çeşitli web tarayıcılarındaki şifreleri manuel olarak içe aktarabilirsiniz .

Ücretsiz parola yöneticisi programı Web tarayıcı entegrasyonu

Bilgisayarınızda yüklü çeşitli web tarayıcıları ile bütünleşir ve araç çubuğunda bir düğme ekler. Bu düğmeyi kullanarak, web tarayıcınızın sağında bulunan tüm kayıtlı verilere erişebilirsiniz. Opera, Chrome, Vivaldi, Edge, Firefox ve Microsoft Internet Explorer dahil olmak üzere tüm popüler web tarayıcılarına bir düğme eklemeyi destekler.

Birden çok bulut sunucusu konumu

Şifre Patron verileri bulut sunucularıyla senkronize edilir ve Parola Patronunun ayarları içinden veri sunucusu konumunu seçebilirsiniz. Dokuz sunucu lokasyonu var – ABD Doğu, ABD Batı, İrlanda, Frankfurt, Singapur, Sydney, Tokyo, Seul ve Sao Paulo. Daha hızlı erişim için size yakın bir veri sunucusu konumu veya ülkenizin veri depolama yasalarına dayalı bir sunucu seçebilirsiniz. Bu sunucuya tüm iletişim 256 bit AES şifreli.

Web sitelerine giriş yapmanın kolaylığı

Bir web sitesinde bir şifre girmek istediğinizde, Password Boss yazılımını kullanabilir veya erişmek için tarayıcı düğmesini kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, kayıtlı kimlik bilgilerinize erişebilmeniz için bir ana şifre sağlamanız gerekecektir. Premium abonelikte, yerleşik şifre üreticisi kullanmanıza da izin verilir.

Depolanan verileri tek tıklamayla kaldırın

Parola yöneticisi hesabınızda saklanan tüm parolaları kaldırmak isterseniz, bir web tarayıcısı kullanarak Parola Patenci portal hesabı oluşturmanız gerekir. Buradan herhangi bir cihazı veya Şifre Patron hesabınızı silebilirsiniz. Bu işlemleri gerçekleştirdiğinizde, o cihaz ve bu hesap için saklanan tüm veriler de silinir.

Fiyatlandırma

Ücretsiz parola yöneticisi Password Boss programı kişisel kullanım için ücretsizdir, ancak ekstra işlevsellik istiyorsanız, ayda 2,50 dolara mal olan premium aboneliği satın almanız gerekiyor. Premium abonelikte, birden fazla cihazda kullanabilme özelliği var (ücretsiz sürümünde ise sadece bir cihazda kullanabilirsiniz), sınırsız şifreler ve Şifre yöneticisi hesabınızda oturum açmak için 2 adımlı doğrulama gibi özellikler elde ediyorsunuz. Ayrıca yeni ücretsiz hesaplara ücretsiz 30 günlük premium abonelik seçeneği de sunuyor.

Password Boss proramını https://www.coollector.com/ web adresinden edinebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir