Ücretsiz Bulut Depolama Hesabı 20 GB Degoo

Ücretsiz Bulut Depolama Hesabı 20 GB Degoo

Degoo ile 20 GB ücretsiz bulut depolama hesabı alın, dosyalarınızı yedek olarak yükleyebilir ve istediğiniz zaman dosyalınızı burada barındırabilirsiniz.

Bulut depolama hizmetleri bugünlerde çok yaygın bir yer ve çok popüler hale geldi. Daha büyük kapasiteli depolama cihazlarına yatırım yapmak yerine, depolama kapasitemizi genişletmek için bir bulut depolama hesabına kaydolabiliriz. Dolayısıyla, sabit sürücünüzde yer daralıyorsa, yalnızca bir bulut depolama hesabı kullanabilirsiniz.

Bir bulut depolama hesabı kullanmaya karar verdiyseniz, Degoo gibi ücretsiz olarak gerçekten büyük bir bulut depolama alanı sunan bir bulut hizmeti seçmelisiniz. Ücretsiz bir hesap oluşturan herkes için 20 GB alan sunan nispeten yeni bir bulut depolama hizmetidir. Ücretli hesaplar için daha da büyük depolama alanları sunarlar.

Degoo hem Android akıllı telefonlar hem de Apple iPhone için uygulamalar sunuyor. Uygulaması, Google Play mağazasının yanı sıra diğer üçüncü taraf uygulama mağazalarından da edinilebilir. Akıllı telefonunuzda yer tükeniyorsa ve daha büyük kapasiteli bir microSD karta yatırım yapmak istemiyorsanız, bunun yerine Degoo uygulamasını kullanabilirsiniz. Cep telefonunuzda anında 20 GB ekstra depolama alanına sahip olacaksınız.

Ücretsiz Bulut Depolama Hesabı 20 GB

Degoo bulut hesabınıza mobil uygulamalar aracılığıyla erişmenin yanı sıra, Degoo web uygulamasını kullanarak da dosyalarınıza erişebilirsiniz. Bu Degoo web uygulaması, Google Chrome, Vivaldi veya Firefox gibi herhangi bir internet tarayıcısından çalışır.

Tüm kullanıcılara% 100 gizlilik sağlamak için, bulutta depolanan veriler şifrelenir. Ayrıca, bu veriler yalnızca bir veri merkezinde depolanmaz. Bunun yerine veriler parçalara ayrılır ve dünya çapında yayılmış birden fazla veri sunucusunda saklanır.

Degoo uygulaması hem Android hem de iOS cihazında akıllıca çalışır. Bu uygulama, yeni bir fotoğraf çektiğinizde veya dosya eklediğinizde otomatik olarak tanır ve bunları otomatik olarak buluta yükler.

Degoo uygulamalarını indirebilir veya https://degoo.com/ Degoo web uygulamasına erişebilirsiniz.

Degoo’nun gizlilik ve güvenlik özellikleri nelerdir?

Degoo, tüm dosyalarınızı askeri düzeyde şifreleme teknolojisi kullanarak şifreliyor ve dosyalarınızın üç kopyasını saklıyor.. Ancak, hizmette gizlilik ve güvenlik özellikleri yok ve reklamlarla dolup taşabilirsiniz.

Sonuç

Degoo, ücretsiz olarak 20 GB bulut depolama alanı sunan bir uygulamadır. Uygulamayı indirip yeni bir hesap oluşturarak 20 GB bulut depolama alanının tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca, 100 GB’a kadar depolama alanı sunan bir başka sürümü de mevcuttur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir