Online Resim Düzenleme Editörü FotoJet

Online Resim Düzenleme Editörü FotoJet

Online resim düzenleme, insanların bilgisayar kullanma biçimi son birkaç yılda belirgin bir şekilde değişmeye başladı. İnsanlar artık büyük masaüstü bilgisayarları evde bile kullanmıyor. Bunun yerine küçük dizüstü bilgisayarları tercih ediyorlar. İş yerinde bile, dizüstü bilgisayarların hızla büyük ve hacimli masaüstü bilgisayarlarını değiştirdiğini görebilirsiniz. Aslında bazı işletmeler defter bilgisayarlarını bastırıyor, böylece çalışanlar işi evlerine taşıyıp istedikleri zaman çalışmaya devam edebiliyorlar. Ancak bu küçük bilgisayarların birçoğu, performans söz konusu olduğunda çok güçlü değildir ve kaynakları aç grafik tasarımcı yazılımlarını gerçekten kullanamazsınız.

Online Resim Düzenleme Editörü FotoJet

Bu kadar güçlü olmayan bilgisayarlarda ve ağır grafikler düzenleyicileri kurmadan veya başlatmadan herhangi bir hızlı görüntü düzenlemeyi istediğinizde, FotoJet adlı çevrimiçi görüntü düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Herhangi bir modern web tarayıcısından içeri girer ve yaygın olarak kullanılan tüm resim düzenleme görevlerini yerine getirir.

Her şeyden önce resminizi yükleyebilir ve daha sonra tüm seçeneklere sol taraftan erişebileceksiniz. Düzenle kategorisi altında kırpma, yeniden boyutlandırma, döndürme, pozlamayı değiştirme, renk değiştirme, keskinleştirme, dehaze, vinyet, gürültü, odaklanma, renk sıçraması vb. Eklemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, bu efektleri seçili bir bölgeye eklemeyi de seçebilirsiniz. görüntüsü.

Sepya, lomo, siyah beyaz, vintage, kromatik, sahne, eski fotoğraf vb. Gibi çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Yüklenen görüntüyü zenginleştirmek için kaplama grafikleri ekleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı özelleştirmek için resimlerinize çerçeveler ekleyebilirsiniz. Tüm metin efektleri ile birlikte çarpıcı birçok yazı tipi kullanarak herhangi bir yere resim üzerine metin ekleyebilirsiniz. Ayrıca büyük bir kütüphaneden küçük resim ekleyebilirsiniz ve bu kütüphanede de arama yapabilirsiniz.

Resmi beğeninize göre düzenledikten sonra kaydedebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. FotoJet, resmin JPEG veya PNG formatında kaydedilmesini sağlar. Bu görüntüyü sosyal paylaşım ağlarında paylaşabilir veya basılı hale getirmek için bağlı bir yazıcıya gönderebilirsiniz.

Sonuç olarak;

FotoJet günlük görüntü düzenleme için tüm araçları sağlayan çevrimiçi bir resim editörüdür. Bunu kullanmaya başladıktan sonra, bu muhteşem görüntü düzenleyicisine uzun süre bağımlı kalacaksınız.

FotoJet Online Editör‘ü ziyaret edebilir ve yararlanabilirsiniz .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir