İPhone veya İPad’e YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır?

İPhone veya İPad cihazlara YouTube Video İndirme Nasıl Yapılır

İPhone veya İPad’e YouTube video indirme nasıl yapılır ? Bazen bir YouTube videosu, arkadaşlarınıza göstermek için elimizin altında olmasını isteriz veya çevrimdışı kullanmak istediğimiz gerçekten de yararlı ve eğitici bulduğunuz hangi video olursa olsun, iPhone veya iPad’inize o videoyu nasıl indirip elde edebileceğinizi yazımızın devamını okuyarak öğrenebilirsiniz.

İPhone veya İPad’e YouTube Video İndirme

YouTube videolarını iOS cihazınıza indirmenin ilk yolu, Dokümanlar 6 uygulamasını kullanmaktır. Belgeler 6, çok şey yapabilen ücretsiz bir dosya yönetimi uygulamasıdır ve bunlardan biri, Apple telefonunuzda veya tabletinizde YouTube videoları indirmenize izin verir. Bununla birlikte, süreç biraz daha karmaşıktır ve oldukça ileri geri süreçleri içerir. Ancak meydan okumaya devam ederseniz, okumaya devam edin.

Bu nedenle önce Dokümanlar 6 yüklemeniz ve daha sonra sağ alt taraftaki pusula simgesine hafifçe vurmanız gerekir. Bu, içinde aşağıdaki terimi aramak zorunda olduğunuz türden bir tarayıcı açacaktır: savefromnet. Daha sonra YouTube’a gidin ve indirmek istediğiniz videonun URL’sini alın. URL’yi beyaz kutuya girin ve çeşitli çözünürlükler görünene kadar yeşil onay işaretine hafifçe vurun. Şimdi yeşil İndir düğmesine dokunun; video Apple cihazınıza indirilir.

Bilgisayardan İPhone veya İPad’e YouTube Video İndirme

Bu yol biraz daha kolaydır, çünkü PC’nizde YouTube videolarını indirmenize izin veren birçok program bulunmaktadır. En çok sevdiğinizi bulun ve bunu yapın, ardından dosyayı iPhone veya iPad’inize aktarmaya devam edin. Bekle, o kadar da basit olamaz, değil mi? Eh, YouTube Dönüştürücü ve YouTubeByClick gibi bir programla, tamamen basit. Dosyayı hazırladıktan sonra iTunes aracılığıyla aktarmanız yeterli olacaktır.

YouTube videolarını indirmek yasal mı?

Etik bir bakış açısından, yazarın videoyu oluşturmak için çok çalıştığını ve biraz para kazanmak için üzerine reklam yerleştirme hakkına sahip olduğunu unutmayın. Videoyu indirerek hem Google’ın (YouTube’un sahibi) hem de video oluşturucunun bu işten faydalanmasını önlersiniz.

YouTube’un şartlarını ve koşullarını da ihlal edeceksiniz: hizmet, videoyu resmi uygulamalar, web sitesi veya diğer web sitelerine yerleştirerek izlemeniz gerektiğini ve “verilerin gerçek zamanlı görüntüleme için olduğunu ve indirilmeyi amaçlamadığını” belirtir. (kalıcı veya geçici olarak), kopyalanan, depolanan veya kullanıcı tarafından yeniden dağıtılan” gibi.

Temel olarak yasal indirdiğiniz telif hakkına sahip olmadığınız herhangi bir videodan kesinlikle kazanç sağlamaya çalışmamanızdır – bu sadece kişisel kullanım içindir.

Bu sorun hakkında daha fazla için YouTube videolarını indirmek hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir