Android Reklamsız El Feneri Uygulaması İndir

Android Reklamsız El Feneri Uygulaması İndir

Android reklamsız el feneri uygulaması indir: Simurgh Mobile tarafından üretilen akıllı telefonlar ve tabletlerde oldukça sade gözüken bir arayüzü kullanan, Android işletim sisteminin uyarlanmış bir sürümünü kullanıyor. Android’in bu uyarlanmış sürümü, hem ücretsiz, hemde reklamsız çok yararlı olan ve çoğu kez kendi telefonumda kullandığım reklamsız el feneri programı.

Android Reklamsız El Feneri Uygulaması

El Feneri uygulaması reklamsız olmasının yanı sıra az yer kaplayan uygulamalardan biridir. Ve birçok el feneri uygulamasından çok daha iyi. El fenerinin açılmasına ek olarak, başkalarından yardım istemek için çok fazla sinyal alabilecek diğer işaretleme özellikleri de vardır. İyi haber şu ki bu uygulama tüm cihazlar için Google Play Store’da mevcut – diğer uygulamalardan tek farkı reklamsız ve ücretsiz olaması.

Karanlıkta bakmak için kullanılan uzun far feneri olarak kullanılabilir. Bu, bölgenizdeki elektrik arızaları sırasında büyük bir yararı olacaktır. Loş aydınlatılmış alanların ve köşelerin bazılarını aydınlatmak için de kullanabilirsiniz. Gece olduğunda ve sokak lambaları çalışmadığında, bu uygulama yanlışlıkla bir yere düştüğünüz araba anahtarlarını bulmanıza yardımcı olabilir.

Uygulamanın ayrıca çeşitli sinyal modlarıyla birlikte gelir. Yardım için sinyal göndermek için bir saniyede bir, iki veya üç kez yanıp sönen LED ışığını ayarlayabilirsiniz. Eğer bir yere sıkışmışsanız ve insanlar sizi arıyorsa, böyle bir sinyal göndermek büyük bir yardımcı olabilir. Benzer şekilde, bu uygulama LED’i yanıp sönerek SOS sinyali gönderen popüler SOS sinyal moduna sahiptir. SOS sinyali, Mors alfabesini bilen herkes tarafından anlaşılabilir; örneğin ordu, deniz kuvvetleri, polis, deniz vb. Görevlileri genellikle bu kodu anlayabiliyorlar.

El Feneri, tipik bir el feneri uygulaması olandan çok daha fazla ve yardıma ihtiyaç duyduğunuz, ancak olağan alışkanlıklar vasıtasıyla iletişim kuramayacağınız durumlarda sıkıştığınızda hayat kurtaran bir uygulama olduğu kanıtlayabilir.

Android El feneri uygulamasını Google play store https://play.google.com/store/apps/details?id=com.simurghmobile.flashlight adresinden indirebilirsiniz  .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir