Android Emulator PC için Nox Player emulator

Nox App Player: Windows veya Mac'te Android Oyunları/Uygulamaların Keyfini Çıkarın

Android Emulator, Windows veya Mac’te Android oyunları ve uygulamaların keyfini çıkarın. Birçok kişi Android’in açık kaynaklı bir işletim sistemi olduğunu ve herhangi bir cihazla çalışacak şekilde değiştirilebileceğini bilmiyor. Nox Android Emülator, Mac, Windows PC veya bir Apple Mac’e yüklenebilen Android oyun ve uygulamaların PC ortamına taşımak için oluşturulmuştur. Bilgisayarınızı bir Android emülatörü ile çalıştırmak istemiyorsanız, Windows veya Mac işletim sistemiyle Nox android emülatör programı kurup oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Eğer düşük sistemli PC’ye sahipseniz bluestacks kadar sistemi kasmayan oldukça hızlı çalışan Nox player emulator yazılımı tamda size göre.

Android Emulator PC için Nox Player

Program, daha büyük bir ekran cihazında PUBG veya Asfalt gibi popüler Android oyunlarını çalıştırabilmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Nox Player emulator

Nox App Player, Android uygulamalarını masaüstü bilgisayarınızda çalıştırmanızı sağlayan ücretsiz bir Android emülatördür. Bu Android işletim sistemi 5.1.1 sürümü dayanmaktadır. Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10 ile tamamen uyumludur. Windows 32-bit, 64-bit sürümleri de destekliyor. Nox emulator programı, Apple Mac bilgisayarları için sadece Mac Sierra’yı destekliyor.

Yüklemeden sonra, Nox App Player’ı çalıştırabilir ve APK dosyalarını kullanarak çeşitli oyunları ya da uygulamaları yüklemeye başlayabilirsiniz. Oyun verilerini indirmek ve bunları oynayabilmeniz için genellikle internete erişmesi gerekir. Ayrıca işlemci, RAM ve ekran çözünürlüğü ayarlarını yapmanızı sağlar. Önceden de belirtildiği gibi, APK dosyalarını uygun bir şekilde sürükleyip bırakarak veya emülatör penceresine bırakarak uygulamaları veya oyunları yükleyebilirsiniz.

Bazı bilgisayarlarda, belirli bir grafik kartı nedeniyle bazı hatalara neden olduğu söylenir. Nox App Player web sitesine göre, bu problem OpenGL ve DirectX arasındaki grafikler değiştirilerek düzeltilebilir diyorlar. Sorun devam ederse, grafik sürücülerinizi en son sürüme güncelleyerek bu sorunu düzeltebilirsiniz.

Diğer emülatörler ile karşılaştırıldığında, Multiplayer modu olarak adlandırılan şeyde aynı anda birden fazla pencereyi çalıştırma yeteneği ile öne çıkıyor. Bu emülatör pencerelerinin her biri herhangi bir oyun veya uygulamayı çalıştırabilir. Masaüstü bilgisayarınızda Android oyunlarını kontrol etmek ve zevk almak için gamepad’inizi bile kullanabilirsiniz.

Nox App Player’ı kendi web https://www.bignox.com/ adresinden indirebilirsiniz .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir