Widget Nasıl Kaldırılır Android Widget Kaldırma

Android'de widget'leri nasıl kaldırabilirim

Mobil cihazlarda Widget nasıl kaldırılır ? Android Widget Kaldırma. Google Play Store’da bulunan milyonlarca uygulama sayesinde istediğiniz kadar çok uygulama yükleyebilir ve kontrol edebiliriz. Şahsen Android telefonumda her gün düzinelerce uygulama yükleyip kaldırıyorum. Uygulamaları Android cihazınızdan kaldırmak oldukça kolay; ancak widget’lar bazen uygulama alanında görünmezler. Android akıllı telefonunuzdaki bazı widget’lardan kurtulmak istiyorsanız widget’ları sistem ayarları aracılığıyla kaldırmanın basit bir yolu vardır işte Android’de Widget’ler nasıl kaldırılır birlikte bakalım.

Android widget kaldırma nasıl kaldırılır ?

  1. Her şeyden önce, akıllı telefonunuzdaki Android Ayarlarını açmanız gerekir. Bunu ana ekran menüsünden yapabilirsiniz (ana ekranda menü tuşuna basın ve Sistem Ayarları’nı seçin) veya uygulamalar çekmecesinden yapabilirsiniz.
  2. Şimdi , ayarlar ekranında Cihaz Yöneticisi veya Uygulamalar bölümünü Aygıt bölümünün altında açmanız gerekir.
  3. Cihazınızda yüklü olan tüm uygulamaları görüntüleyen Tüm bölümüne gelinceye kadar, Apps yöneticisi ekranında sola hızlıca kaydırın.
  4. All apps listesinde listelenen widget’ı görene kadar aşağı kaydırın. Uygulamaya dokunun ve size uygulamayı kaldırma seçeneklerini gösterir.
  5. Seçilen widget’ı Android cihazınızdan kaldırmak için Kaldır düğmesine ve ardından  Tamam’adokunun .

Sonuç olarak;

Widget’leri Android cihazınızdan kaldırmanız çok kolaydır. Süreç, uygulamaların kaldırılmasına çok benzer, ancak yüklemiş olduğunuz widget’ları Android ayarlarında kaldırmak için farklı bir konumda bulmanız gerekir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir