Ana sayfa » Uygulamalar » Ücretsiz Android Ekran Kaydedici Uygulaması İndir

Ücretsiz Android Ekran Kaydedici Uygulaması İndir

Ücretsiz Android Ekran Kaydedici Uygulaması İndir

Ücretsiz android ekran kaydedici uygulaması, Android telefonumuz için Google Play Store‘da arama yapınca çok sayıda ekran kaydedici uygulaması ile karşılaşıyoruz. Ancak bu uygulamaları kullandığımızda veya başka kullanıcıların yaptığı yorumlara baktığımızda, çoğu ekran kayıt uygulaması beklentileri karşılığını bulamadık diye yazmışlar. Biz de sizler için Android telefonunuzda ya da tabletinizde kullanabileceğiniz en iyi ekran keydedici uygulamasını paylaşmaya karar verdim.

Ücretsiz Android Ekran Kaydedici

Günümüzde gerek akımlar gerekse telefon üzerinden yapılan tanıtımlarda ekran kaydetmek büyük önem arz etmektedir. Gelin size olayı akımlar üzerinden anlatayım. Son zamanlarda, özellikle gençler olmak üzere bir çok kişinin eğlence anlayışı haline gelen akımlar bulunmaktadır. Akımları nasıl ne şekilde yapıyorlar ya da siz yapmış olduğunuz bir akımı başkaları da yapabilsin diye tanıtmak, örneklemek ister iseniz nasıl yapacaksınız? Bu yazımızda bundan bahsedeceğim.

Hepimiz günümüz şartlarına uygun elverişli telefonlar kullanmaktayız. İlerleyen çağa uyup yeni çıkan ve en son model telefonlar almaya özen gösteriyoruz. İphone kullanan kişiler biliyor ki; ekran kaydedici telefonun kendi özelliğinde bulunur. Lakin android kullanıcıları ekran kaydetmek için çeşitli “ekran kaydedici uygulaması” kullanmaları gerekmektedir. Bir çok ekran kaydedici uygulama olmakla beraber bende sizlere en çok bilinen Mobizen uygulamasından bahsedeceğim. Mobizen, en çok tercih edilen kullanımı gayet kolay fazlası ile yararlı bir Android uygulamadır.

https://youtu.be/SKCYdJnUeIw

Öncelikle telefonumuza uygulamayı indirmek için telefonun menü bölümünden Google play mağazasına girip arama alanına “ekran kaydedici uygulaması” yazıyoruz. Ekrana çeşitli uygulamalar gelecektir. Seçenekler arasından Mobizen adındaki uygulamayı seçip telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Uygulama indikten sonra uygulamayı açarak ekrana gelen yönlendirmeler yardımı ile yaptığınız işlevin ekran video kaydını yapabilirsiniz. Mobizen ekran video kaydetmekle beraber ekran görüntüsü alma fırsatı da sunan kullanımı gayet kolay ve çokça tercih edilen ücretsiz Android uygulamadır.

Bloga e-posta ile abone ol

Bu bloga abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için e-posta adresinizi girin.