Android cihazlar için 5 farklı antivirüs

En iyi 5 Android Antivirüs Programı

Android cihazlar için 5 en iyi Antivirüs programı sizler için bir araya getirdik. Bulunmaktadır. Dilerseniz bu uygulamalara göz atabilir veya indirebilirsiniz. İşte mobil cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi Ücretsiz Antivirüs programı.

360 Mobil Security

Android cihazları olası güvenlik tehditlerine karşı koruyan 360 Mobil Security ücretsiz bir güvenlik aracıdır. Casus yazılım, sistem açıkları ve gizlilik tehlikesine karşı yüksek derecede koruma sağlayan bu uygulama, arka planda gereksiz çalışan uygulamaları sonlandırma becerisine sahiptir. Bu özellik cihazınızda tam olarak performans almanıza yardımcı oluyor. Kullanıcılar tarafından 300 milyona yakın tercih edilen 360 Mobile Security uygulaması diğer ücretli antivirüs uygulamalarının öne çıkan özellikleri bulunuyor. Kolay kullanımı ile birlikte, ücretsiz sunulması, sade tasarımı ve reklam içermemesi ile kullanıcılar tarafından beğeni kazanan güvenlik uygulamalardan biridir

AVG Antivirüs

AVG deneyimi artık mobil cihazlarda. Akıllı telefon ve tabletler için tasarlanmış olan Antivirus Free, sizi zararlı yazılımlardan koruyor. AVG Antivirus Free Android cihazlardaki uygulamaları otomatik tarar ve tehdit olup olmadığını size gösterir. Aynı zaman casus yazılımlar, zararlı SMS’ler, virüsler uygulamanın güvenlik duvarına takılıyor.

Akıllı cihazların internete giriş sürelerini düşündüğümüzde cihazınızı tehditlere karşı koruyacak bir antivirüs yazılımına ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Güçlü tarama motoru sayesinde dijital kimliğinizi de korumuş oluyor. Ayrıca uygulamanın işe yarar özelliklerinden biride akıllı cihazınızın ayarlarını taratarak en güvenli hale getirmenize olanak sağlıyor. Bunun gibi araçlar tecrübesi olmayan kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. AVG Antivirus Free, uygulaması sayesinde telefonunuz eğer çalınırsa Google Maps’I kullanarak size telefonunuzun konumunu bildiriyor.

Security Master

Security Master, Android işletim sisteminde yer alan akıllı tablet ve telefonlar için geliştirilmiş ücretsiz virüs koruması sağlayan bir uygulamadır. Security Master akıllı cihazımızı olası kötü amaçlı yazılımlara karşı korumak ve hataları gidermek için birçok işe yarar aracı bir arada bulunduruyor. Uygulamanın virüslere karşı koruma teknolojisi ile hem bulut tabanı hem de yersel güvenlik veri tabanına sahiptir. Security Master – FREE sayesinde virüs, truva atı, güvenlik açığı, casus yazılımlar, reklam yazılımları ve buna benzer güvenlik tehditlerini temizlemeye olanak sağlıyor. Security Master’in sunduğu gerçek zamanlı koruma özelliği ile uygulama yüklemelerini, güncellemeleri, web siteleri ve dosya sistemlerini otomatik olarak tarıyor. Eğer güvenlik açığı varsa tespit edip sizi uyarmaktadır. Böylece sisteminiz de otomatik olarak çalışan güvenlik kalkanı eklenmiş oluyor.

Comodo Security

Cep telefonlarınızı Hırsızlara ve Virüslere Karşı Güvenliğini Sağlayın Comodo Security uygulaması, Android akıllı tablet ve telefon kullanıcılarının mobil cihazlarını daha güvenli hele getirmeleri ve virüslerden uzak durmalarını sağlamak için ücretsiz olarak uygulamalar arasında yer alıyor. Bu noktada oldukça tecrübeli olan Comodo firması tarafından geliştirilen antivirüs uygulamasını indirebilirsiniz.

Mobile Security & Antivirüs

Mobile Security ve avast! Anti-Theft, Mobil cihazlar için geliştirilen, virüs ve hırsızlığa karşı koruma sağlayan bir uygulamadır. Otomatik virüs tarama, URL güvenlik testlerini aynı zamanda kişisel veriler ve koruma işlemlerini sağlamaktadır. Ayrıca SMS taraması yaparak dışarıdan gelecek tehditleri önceden bildirerek GPS üzerinden takip, telefon kilitleme gibi birçok özelliği içinde barındırmaktadır. Düzenli arama yaparak yüklü uygulamaları, eklenen veya silinen verilerinizi ve kişi listenizi devamlı kontrol etmektedir. Cihazınızda uygulamaların ne kadar kaynak kullandığını, sistem ve CPU bilgilerini Windows Görev Yöneticisini anımsatan Mobile Security uygulamasını telefon ya da tabletlere kurabilirsiniz.

Uygulamalar hakkındaki düşüncelerinizi ve akıllı cihazınız için hangi uygulamaları kullandığınızı yorum kısmına yazarak bizimle paylaşmayı unutmayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir