Android’de Para Kazanmak İçin En İyi 4 Uygulama

Android'de Para Kazanmak İçin 5 Uygulama

Android’de Para Kazanmak: İnternette para kazanmak herkesin hayalidir ve bu bilinen bir gerçektir. Peki, size aslında bunu Google Play Store’dan birkaç şık uygulama ile yapabileceğinizi söylesek ne derdiniz? İşte Android cihazınızdan doğrudan para kazanmak için en iyi 4 Android uygulama.

1- Google Ödüllü Anketler

Bu uygulama ile çeşitli uygulamalar ve Google Play Store ile ilgili diğer konular hakkında anketler ve anketler doldurabilirsiniz. Buna karşılık, uygulamalar, kitaplar, müzik parçaları ve / veya beğendiğiniz ve / yada istediğiniz şeyleri satın almak için kullanabileceğiniz Play Store kredisi alabileceksiniz.

2- PiniOn

PiniOn’da fotoğraf, düşünce ve hatta araştırma ile para kazanabilirsiniz. Nasıl? Uygulama, size çeşitli işleri yaparak tamamlayabileceğiniz bazı görevler sunar ve karşılığında gerçek para kazanabilirsiniz ve daha sonra, talebinize göre banka hesabınıza veya PayPal’a aktarılır.

3- Foap

Fotoğrafçılık becerisine sahipseniz, çalışmalarınızı yayınlamak ve çevrimiçi satmak için Döküm uygulaması’nı kullanabilirsiniz. Ve bakiyeniz bir kez 5 dolara ulaştığında, bu tutarı geri çekmeyi talep edebilirsiniz, ayrıca daha fazla kazanmak için de bekleyebilirsiniz.

4- Freelancer

Bu serbest çalışan uygulaması kendinize para vermese de, belirli beceri setinize uyan serbest iş bulabilirsiniz. Daha Sonra, bir işi tamamladığınızda, arayan müşteri size daha önce üzerinde anlaşmaya varıldığında toplu olarak aktarabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir