Android İçin En İyi Kişisel Güvenlik Uygulamaları

Android İçin En İyi Kişisel Güvenlik Uygulamaları

Android için en iyi kişisel güvenlik uygulamaları – Günümüzün modern dünyasında en az gelişmiş ülkelerden başlayarak en gelişmiş ülkelere kadar, suç faaliyetleri yüksek oranda artmaktadır. Bugün kimse tam anlamıyla güvende değil. Erkekler, kadınlar ve çocuklar fiziksel saldırılardan, kaçırmalardan, soygunlardan vs. Eşit derecede etkilenirler. Kötü olaylar hızlı, aniden ve çoğu zaman bir tür eyleme geçmek için herhangi bir zaman olmaksızın gerçekleşir. Bazen 155’i aramak mümkün olmayabilir. Geceleri boş bir sokakta yürümek güvensiz olabilir. Ancak, teknoloji gün geçtikçe gelişiyor. Kendinizi güvende tumanız için Android cihazınıza kişisel bir güvenlik uygulaması yükleyebilirsiniz. Burada, bu makalede, Android için en iyi kişisel güvenlik uygulamalarından bazılarının listesini paylaşacağız.

Android İçin En İyi Kişisel Güvenlik Uygulamaları

Find My Kids

Find My Kids, çocukların ve ebeveyn kontrollerinin güvenliği için özel olarak tasarlanmış bir GPS Konum Belirleyici uygulaması. Çocuklarınız yanınızda olmasa bile, uygulamayı kullanarak onları takip etmek her zaman mümkündür. Ayrıca çocuğunuz okula ve eve gidip gelmesinin zamanını takip edebiliyor ve zamanında ev veya okula gidip gitmediği hakkında bildirimler alabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı çocuğunuzun akıllı telefonuna veya GPS saatine yükleyebilirsiniz. Find My Kids uygulamasının pili kontrol etme, çocuğunuzun etrafındaki sesleri dinleme ve herhangi bir sorun olduğunda yüksek sesli sinyal verme gibi farklı özellikleri vardır.

Find My Kids uygulamasını İndir

Life360

Android kişisel güvenlik uygulamaları arasında yer alan ve Life360 tarafından geliştirilen, gerçek zamanlı birinci sınıf Aile Bulucu GPS Tracker olarak adlandırılan bir Android uygulaması. Google Play’e göre Life360, 50.000.000 yükleme ve 4,52 derecelendirme puanına sahip bir güvenlik uygulaması. Life360’ın Aile Bulucusu, herkesin bağlantıda kalmasını sağlayarak işleri çok daha kolay ve basit hale getiriyor.

Life360, Aile Bulucu’da aile üyeleri ve ekip üyelerinden oluşan ‘Çevreler’ adlı kendi özel grupları oluşturabilir. Circle üyeleri, özel bir harita aracılığıyla gerçek zamanlı konumu görüntüleyebilir. Live360’ın Sürücü Bakım Desteği özelliğini kullanarak canlı temsilci, arayan kişiyi kolayca konum bilgisi ile bulabilir ve yol trafik kazası ve araç mekanik arızası için yol yardımı sağlayabilir.

Life360 uygulamasını İndir

BEAWARE

Beaware uygulaması, hayatı tehdit eden durumlarda hayatınızı güvende tutabilir. Bearware uygulaması yalnızca hareketi izlemekle kalmaz, aynı zamanda gerektiğinde acil durum modu da sağlar. Çok sayıda özellik, aile üyelerinin birini bulup kurtarmasına olanak tanır. Örnek olarak, SOS düğmesi kilit düğmesiyle etkinleştirilir.

Beaware, her türlü risk ve acil durum göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Birini güvende tutmak için Aktif Uyarı, WRU, Geo-Fence, Pro-Aktif Uyarı, Kilitli Ekran, Koruyucu, Akıllı Yakalama ve Tercihler gibi özelliklere sahiptir.

Beaware uygulamasını İndir

GetHomeSafe

GetHomeSafe ücretsiz uygulaması, bir telefon görüşmesi yapmanın imkansız olduğu durumlarda bir SOS araması yapma konsepti üzerine geliştirilmiştir. Basitçe GPS konumu ile birlikte ne yaptığınıza dair bir fikir verir. Ayrıca canlı takip kontaklarınızı seçebilir ve kendinize bir güvenlik zamanlayıcısı ayarlayabilirsiniz. Uygulama size bir check-in isteği gönderecek veya planınıza göre çalışamazsanız bir uyarı gönderecektir.

Yalnız Çalışanlar, Uçuş planları, Eve Yürüme, Yalnız çalışma, Uzun mesafe sürüş vb. Kişisel güvenlik kullanımlarıdır. Premium özellikler SMS uyarıları, check-in hatırlatmaları, SMS canlı takip davetleridir. GetHomeSafe uygulamasında, yalnızca SMS göndermek için ücretlendirileceksiniz. Kullanılmayan uyarılar için ödeme yapmanız gerekmez.

GetHomeSafe uygulamasını İndir

Carelife

Carelife ücretsizdir ve çocuklar, genç kızlar, yaşlılar ve kadınlar için en iyi kişisel güvenlik uygulamalarından biridir. Benzersiz kişisel güvenlik özellikleri, bu uygulamayı en iyilerden biri yapar. Bu uygulamayı 90’dan fazla farklı dilde edinebilirsiniz.

Acil Durum Uyarıları ve Uyarıları Alma, Çevrimdışı konum izleme, Doğrulanmış afet uyarıları, Afet Güvenliği İpuçları, Yerelleştirme ve Kılavuz gibi önemli premium özellikler, sizi mümkün olduğunca güvende tutmanızı sağlar. Kadın güvenliği ve SOS uygulaması gibi diğer özellikler de var. Bu uygulama internet bağlantısı gerektirmez.

Carelife uygulamasını İndir

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir