Anasayfa » Android İçin En iyi 6 Tama Uygulaması

Android İçin En iyi 6 Tama Uygulaması

En iyi Android tema programı ve uygulaması indir

Bir Android cihaza sahibiyseniz veya klasik ekranlardan sıkıldıysanız bu yazı dizisini okumanızı tavsiye ederiz. Google-Play üzerinden ücretsiz ya da ücretli birçok uygulama içinde sizin için seçtiğimiz Android için en iyi 6 tama uygulaması tanıtacağız. Bu uygulamaları kullandığınız zaman cihazınızın performansı nasıl arttığını ve telefonu kullanırken zevk aldığınızı sizde fark edeceksiniz. İşte Android cihazınızın performansını arttıracak mükemmel 6 uygulama.

Android için en iyi 6 tama uygulaması

Smart Launcher

GinLemon tarafından geliştirilen bu tema uygulaması telefonunuzu aynı bir Ubunt bilgisayarı gibi kullanabileceksiniz. Eşsiz bir görünüme sahip olan SLT Ubuntu Style’ı cihazınızda denemek istiyorsanız Smart Launcher‘ı indirebilir ve özellikler kısmında Ubuntu seçeneğini seçmeniz gerekir. Minimalist aynı yapıya sahip bu tema cihazın kaynaklarını fazla tüketmeyip aynı zamanda telefonun performansını da arttırıyor. Bu uygulamayı tüm Android uyumlu cihazlara ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Win 10 Launcher

Win 10 Launcher uygulaması cihazınızı Windows 10 gibi görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Android’in klasik arayüzünden sıkıldıysanız bu uygulamayı tercih edebilirsiniz. Uygulamayı ilk kurduğunuzda sizi karşılayan metro arayüzünde pek çok kişiselleştirme yapabilir ve böylece telefonunuzun ekranını daha şık hale getirebilirsiniz. Telefon pilini oldukça az tüketen bu uygulama internet bağlantısı gerektirmeden ücretsiz olarak indirebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Themer Launcher

Bu uygulama bir launcher uygulaması olarak piyasaya çıkmıştır ancak diğer uygulamaların aksine istediğiniz zaman Android cihazınızın ekran görüntüsünü oluşturabilirsiniz. Temaların düzenleme seçeneğinin olması mükemmel bir kolaylık sağlıyor. Uygulamanın bir diğer güzel yanı da sizin tercihlerinizi aklında bulundurarak kısayolları otomatik olarak bizlere sunuyor. Sürekli geliştirilen Themer uygulamasını ücretsiz olarak indirmeniz mümkün.

Holo Launcher

Android İçin En iyi 6 Tama Uygulaması

Holo Launcher Android tabanlı cihazlarda kullanan kullanışlı ve güçlü bir uygulamadır. Bu uygulamanın diğerleri gibi sürüm kısıtlaması olmadığı için tüm Android sürümlerini destekliyor. Parmak hareketi ile Uygulamada kontrol, klasör simgeleri ve özelleştirilebilir kısayol gibi birçok optimizasyon yapma seçeneğini kullanıcılara sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan Holo Launcher uygulamasından faydalanabilirsiniz.

Nova Launcher

Oldukça yüksek performansa sahip Nova Launcher uygulaması harika bir arayüz sunuyor. Diğer uygulamalarla kıyaslarsak Nova Launcher onlara göre daha çok özelliğe sahiptir. Yani bu uygulama ile daha fazla kişiselleştirme yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile ikon, renk ve widget optimizasyonlarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Nova Launcher  uygulamasını ücretli veya ücresiz olarak indirebilirsiniz.

Zero Launcher

Haha çok kişiselleştirme üzerine odaklanmış ve Zero Team tarafından geliştirilen Zero Launcher güzel bir Andorid temasıdır. Bu uygulamanın diğerlerine göre bir adım daha önde olmasının farklı özellikleri bulunuyor. Zero Launcher’ın açılma süresi tam olarak 0.2 sn. Buda oldukça hızlı olduğunun göstergesidir. Uygulamanın öne çıkan en çekici özelliği ise boyutunun çok az olmasıdır. Zero Launcher sadece 1 MB. Gibi bir boyuta sahiptir. Ayrıca gelişmiş özellikler yapısında bulunan 3D motoru ile grafik kavramı beklenenin üstünde olduğunu düşünüyorum.

Android Telefonlarınız için en iyi 6 tama uygulaması tanıttık umarım yararlı olmuştur saygılar.

“Android İçin En iyi 6 Tama Uygulaması” hakkında 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir