Youtube GO ile İnternetsiz bedava video izleme

Youtube GO bedava video izleme

Youtube GO ile İnternet olmadan bedava video izleme dönemi geliyor! ve bu uygulama sayesin de kullanıcılar internet’e bedava girebilecekler.

Youtube İnternetsiz kullanım için geliştirdiği Youtube GO uygulamasını kullanıma sundu. Google’in bünyesinde bulunan Youtube pek çok kullanıcının merakla beklediği internetsiz kullanım için ilk adımları atarak Facebook lite gibi daha düşük boyutlarda ki interneti olmayan yada çok yavaş olan kullanıcılar için geliştirdiği Youtube Go’u kullanıma sundu.

sosyal medya uygulamaları için iyi bir internet ağına sahip olmayan bölgeler henüz yetersiz durumda. daha çok kullanıcı ve daha çok kullanım oranı hedefleyen bu platformlar internetsiz de kullanılabilen ek sürümler yayınlıyorlar. Aynı zamanda Youtube Go adıyla yeni uygulamasını yayınladı. 10 MB dosya boyutuna sahip olan bu uygulama daha çok Hindistan gibi Asya Ülkeleri ve Afrika ülkelerinde kullanım için geliştirilmiştir. Bu uygulama sayesinde bağlantının yavaş olaması yada kopmasından korkmadan çevrim dışı videoların izlenmesi mümkün olacak.

Youtube GO

Bu uygulama ile kullanıcılar iyi internet bağlantısı olmayan yerlerde izlemek istediği videoları indirerek internetin çok yavaş olan yerlerde videoları izleyebilecekler. 2016 yılında Hindistan da tanıtılan Youtube Go uygulaması daha beta sürümde olduğu için 2017 yılında kullanıma hazır olması hedefleniyor. bundan kıssa süre önce yayınlanan uygulama kısıtlı kullanıcıya sunularak indirme sınırı getirilmiş ve daha test aşamasındadır. şu anki kullanıcıların indirmesine erişim süresi doldu, uyarısı vererek izin verilmiyor. uygulamanın ne kadar süre içersin de tamamen kullanıma açılacağı konusunda ise herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Ekle

Yorum yapmak için tıklayınız