WhatsApp’ın Web’de Çalışma Sorunu Giderme

WhatsApp Web'in Çalışmaması Durumunda

WhatsApp, çalışmıyor sorunu giderme: WhatsApp’ı akıllı telefonunuzdaki gibi nasıl bilgisayarınıza indirebilir ve kurabilirsiniz diye merak ediyor olabilirsiniz. Çözüm, mobil cihazınızla senkronize etmek için bilgisayarınızın çalışmasını kolaylaştırdığı için basittir.

Bu yöntem, mobil aygıtınız olmadan bile kullanabilmeniz için WhatsApp uygulamasını bilgisayarınızda düzgün bir şekilde ayarlamanızı gerektirir. Bunu yaparak, mesajlarınızı iki cihaz arasında senkronize edebileceksiniz.

Böylece, WhatsApp Web’i bilgisayarınıza kurmak için akıllı telefonunuzda WhatsApp’a sahip olmanız gerekir. Bilgisayarınızdan web.whatsapp.com bağlantısını ziyaret edin. Ayrıca, cep telefonunuzda Wi-Fi veya veri bağlantısı olduğundan emin olun. Telefonunuz düzgün çalışmıyorsa, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir telefon kullanın. Eski telefonların bağlantı ve uygulama ile uyum açısından sorunlar olabilir.

WhatsApp Web’in Çalışmaması Durumunda

Bazen, WhatsApp Web bilgisayar bağlantısı nedeniyle sorunlarla karşılaşabilir. Bilgisayarınızda, Chrome, Edge, Safari, Opera ve Firefox’u içeren önerilen Web tarayıcıyı kullanıp kullanmadığınızı kontrol etmeye çalışın. Listeye dahil olmayan bir tarayıcı kullanıyorsanız, bazı teknik özellikler yaşayabilirsiniz.

WhatsApp Web, bilgisayarınızda İnternet bağlantısı olmadan çalışmaz. Bu yüzden, hizmeti kullanmadan önce, çalışan bir İnternet bağlantısı edinin. Ardından, web sayfasını yenileyin ve oturum açtıktan sonra tekrar giriş yaparak oturumu yeniden etkinleştirin. Aynı şekilde, kusursuz çalışmayı garanti etmek için tarayıcının en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun.

Telefonunuzda bağlantı sorunları varsa , WhatsApp Web bağlantınızı etkileyebilir. Telefonunuzda WhatsApp kullanarak mesaj gönderip bırakamayacağınızı kontrol edin. Bunu yapamıyorsanız, mobil cihazınızı yeniden başlatmanız gerekir. Uygulamayı açmadan önce, veri veya Wi-Fi bağlantısı yoluyla İnternet’e bağlı olduğunuzdan emin olun.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir