Whatsapp Güncellemesi ve Yeni Uygulama Özellikleri

Whatsapp Güncellemesi ve Yeni Uygulama Özellikleri

Whatsapp güncellemesi ve yeni uygulama özellikleri nelerdir? Bir çoğumuz hayatımızın neredeyse her alanında teknolojiyi kullanıyoruz. Bizlere hayatta sağladığı kolaylıkların yanı sıra eğlenmemize, güzel vakit geçirmemize yardımcı olan hali hazırda kullanmış olduğumuz adeta bizlerle bütünleşen teknolojilerden biri de hepimizin bildiği gibi hepimizin vazgeçilmezi olan telefonlardır. Gün geçtikçe yenileşen teknolojiyle beraber Telefon da oldukça güzel gelişmelere imza atarak hayatımızdaki yerini almaya devam ediyor.

Whatsapp Güncellemesi ve Yeni Uygulama Özellikleri

Hepimiz gün içerisinde sıkça sosyal medya hesaplarını kontrol ediyor, paylaşımlar yapıyor, sevdiklerimiz ile iletişime geçiyoruz . Gerek özel yaşantımızda gerekse iş hayatımızda sürekli birileri ile diyalog içerisindeyiz. Değerli vaktimizi boşa harcamamak ve kısıtlı vaktimizi daha verimli geçirmek için sürekli telefonlarımızın en son sürüm en son model olmasını isteriz.

Peki almış olduğumuz bu en son model telefonlarda kullanmış olduğumuz uygulamalar nasıl olmalıdır ? Telefonlarımızın yanı sıra kullandığımız uygulamaların da en güncel en kullanışlı olmasını gerekmektedir. Bu en güncel uygulamaları bilmek ve bu uygulamaları kullanmak hepimizin hakkı. Birçoğumuzun sık kullandığı uygulamalardan biri de anlık mesajlaşmamızı sağlayan, gerek sesli gerekse görüntülü arama kolaylığı sağlayan WhatsApp’tır. Herkesçe kullanılan milyonlarca kullanıcısı olan ve her geçen gün kullanımı daha da çok artan WhatsApp’a yep yeni iki özellik daha ekleniyor. Peki bu gelecek olan özellikler neler, bizlere sağlayacağı faydalar nelerdir? Gelin bunlara hep beraber bir göz atalım.

Öncelikle WhatsApp’a gelecek olan özelliklerden ilki ; kullanıcıların tarihe göre mesaj aratabilecek olmasıdır. WhatsApp kullanıcısı seçmiş olduğu bir tarih ile mesajlarını hızlı bir şekilde arayıp bulabilecektir. Yani tüm mesajlara bakıp, bulmak istediğiniz mesajı aramak zorunda kalmayacaksınız. WhatsApp‘a gelecek olan oldukça yararlı bir diğer özelliğimiz ise farklı olan mesaj türlerini bulabilmek için iki yeni arama filtresi olacaktır. Bu özelliklerden biri iletilen dosyaları aramanızı sağlarken bir diğeri ise oldukça yararlıdır.

Çok büyük olan dosyalarınızı görmenizi sağlayacaktır. Dosyalarınızı sınıflandırırken istediğiniz gibi; yeniden eskiye, eskiden yeniye ya da boyutuna göre sıralayabileceksiniz. Yapılacak olan testlerden sonra en kısa zamanda bu yenilikler WhatsApp uygulamasında yer alacaktır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir