Anasayfa » WhatsApp Durduruldu Hatası ve Yükleme Sorunu

WhatsApp Durduruldu Hatası ve Yükleme Sorunu

WhatsApp Güncelleme Hatası

WhatsApp güncelleme hatası ve yükleme sorunu giderme. Metin mesajları, belgeler, fotoğraflar göndermek, sesli görüntülü sohbet etmek ve çok daha fazlasını yapmak için internet’i kullanmaktadır.

WhatsApp Durduruldu Hatası

WhatsApp uygulamasının Facebook tarafından Şubat 2014’te yaklaşık 1,9 milyar dolara satın alındığını hatırlatmalıyız. O tarihten beri, WhatsApp uygulamasının aldığı birçok değişiklik gördük. Fakat eklentilerin çoğunu kullanıcılar memnuniyetle karşılarken, oldukça eleştirilen bazı seçenekler ve özellikler bulunurdu. Bununla birlikte, geliştiriciler kullanıcıları memnun etmek adına bu seçenekler ve özellikler üzerinde çalışmaya başladılar.

WhatsApp yükleme sorunu

Günümüzde Android akıllı telefonlar için yeni piyasaya sürülen en yeni WhatsApp BETA sürümü hakkında değineceğiz. Her şeyden önce, Android OS için en son WhatsApp BETA sürümünün 2.17.238 olduğunu söylemeliyiz. Uygulamanın önceki sürümünden yalnızca 0.06MB daha büyük olan bir yükleme dosyası boyutu 36.14MB’dır. Başka bir deyişle, Android için yeni WhatsApp 2.17.138 BETA yeni özellik ve seçeneklerle birlikte gelmiyor. Bu yeni WhatsApp BETA sürümüyle ilgili iyi bir habere yer verdi, normal hata düzeltmeleriyle birlikte gelmesi uygulamanın kararlı olduğunun göstergesidir.

Bazı önceki yazılarda kullanıcıların aynı anda iki veya daha fazla kişi ile WhatsApp video görüşmeleri yapmalarını sağlayan Video Konferansı özelliğinden bahsettik. Ne yazık ki, bu söylenti özelliği henüz ikrar edilmemiştir ve uygulamanın ne zaman ve ne şekilde ekleneceği hakkında net bir bilgi yok.

WhatsApp BETA: Sürümünü Android Cihazına Nasıl Yüklenir?
  • 1.Tarayıcıyı başlatın ve Google Play Store web sayfasına gidin;
  • 2.”TEST CİHAZINA OLUŞTUR” seçeneğini tıklayın;
  • 3.Android cihazınız ile Google Play Store Uygulamasını açın;
  • 4.WhatsApp 2.17.238 BETA’yı aratın;
  • Kurulum işlemini başlatmak için “YÜKLE” düğmesine dokunun.

WhatsApp Güncelleme Hatası almamak için yukarıdaki adımları yaparak sorunu giderirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir