Android Uygulama Yükleme Geçmişi Nasıl Bulunur

Uygulama İndirme Geçmişi Nasıl Bulunur İOS, Android, Win 10

Uygulama indirme geçmişi nasıl bulunur İOS, Android, Windows 10 Mobile Android cihazınıza önceden yüklemiş olduğunuz uygulamaların kaydedildiğini biliyor muydunuz? Daha önce Play Store‘dan tablet veya telefonunuza indirmiş olduğumuz Android uygulama indirme geçmişi nasıl bulabilirim? Cevabı çok basit.

Android Uygulama indirme geçmişi nasıl bulunur?

Öncelikle bir uygulama/oyunu telefonunuza indirin ve daha sonra uygulamayı yada oyunu hangisini yüklemişseniz onu telefonumuzdan kaldırın.

İleriki zamanlarda bir gün telefonunuza indirdiğiniz tüm bu oyun ve uygulamaların Android uygulama indirme geçmişi bilgilerine ulaşmak istediğiniz zaman bunu nasıl yapacağınızı alttaki adımları takip ederek ulaşabilirsiniz.

Android uygulama indirme geçmişi

1 – İlk olarak Android cihazınızda kullandığınız gmail hesabı ile Google Play Store ‘a giriş yapın.

2 – Açılan-sayfada sol üst menüde bulunanUYGULAMALAR seçeneğine tıklayın.

3 – Yine sol tarafta uygulamalar altındaki “UYGULAMALARIM” seçeneğine tıklayın.

4 – Açılan ekranda Android uygulamalarım yazısı altında önceden yüklediğiniz uygulamalar listelenecektir. Aynı zamanda üst menüde “Tüm uygulamalar” seçeneğinden tüm uygulamalarınızı listeleyebilirsiniz. Ayrıca oyunlar menüsünde yüklü oyun bilgilerine de ulaşmanız mümkün.

İOS Uygulama indirme geçmişi nasıl bulunur ?

İOS uygulama geçmişinizi telefonunuzda veya iTunes’da görebilirsiniz.

İPhone’unuzda App Store uygulamasını açın ve sağ alt köşedeki Güncellemeler’e dokunun . Dokunun Satın (bir aile hesabı varsa, dokunun gerekebilir My satın alınması üzerinde ve mevcut cihazın kapalı hem indirdiğiniz tüm uygulamaların listesini görmek için). Yalnızca şu anda cihazınızda yüklü olmayan uygulamaların bir listesini görmek için Bu iPhone’da Değil’e dokunun .

İTunes’ta profil simgesini tıklayın ve Satın Alındı’ya gidin . Sen sıralama cihaz tarafından uygulamalar satın olabilir (iPhone ve iPad) ile tıklayarak kütüphanede şu anda olmayan uygulamaları görebilirsiniz My Kütüphanesi’nde değil .

Windows 10 Mobile Uygulama indirme geçmişi nasıl bulunur ?

Windows 10 uygulaması geçmişinizi Windows Mağazası uygulamasıyla herhangi bir cihazda görebilirsiniz. Windows Mağazası uygulamasını açın ve profil simgenizi (arama kutusunun yanında) tıklayın ve Kitaplığım’ı tıklayın.

Kullandığınız cihaza şu anda yüklü uygulamaların bir listesini görürsünüz, ancak Microsoft hesabınızla ilişkili tüm uygulamaların bir listesini görmek için Tümünü göster’i tıklayabilirsiniz . Bu listenin başında cihazınızla uyumlu uygulamalar olacaktır; hesabınızla ilişkili uyumsuz uygulamaların bir listesini görmek için aşağı kaydırarak bulabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir