Ücretsiz VPN Programı Windows, Android, IOS

Ücretsiz VPN Programı Windows, Android, IOS

Android, iOS ve Windows için ücretsiz VPN programı: Tüm mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz android, ios ve windows için ücretsiz vpn McAfee Safe Connect programını kullanabilirsiniz. Gizlilik ve güvenlik, herkesin VPN servisini kullanmasının iki nedeni vardır. İyi bir VPN programı sizi sanal bir sunucunun arkasına gizler, dış IP adresinizi değiştirerek çevrimiçi kimliğinizi maskeler ve izleme sunucularının bazılarının çevrimiçi gezdiğiniz yerlerin izlemesini önler. Trenler, otobüsler, havaalanları, okullar gibi halka açık yerlerde ücretsiz Wi-Fi erişim noktalarını kullanma alışkanlığınız varsa, McAfee Safe Connect ücretsiz VPN programı android, ios ve windows cihazınızda sizi internet ortamında gizleyecektir.

Android, iOS ve Windows için Ücretsiz VPN Programı

McAfee Safe Connect, Windows, iOS ve Android cihazlar için ücretsiz bir VPN programı. Windows kullanıcıları için, Microsoft Mağazası’ndan,
Android kullanıcıları Google Play Store’dan ve iPhone kullanıcıları Apple App Store’dan indirebilirsiniz. Ücretsiz sürümde oturum açmak gerekmez, ancak veri kullanımınız ayda sadece 250 MB ile sınırlıdır. Ancak ücretli sürümü ise sınırsız veri kullanımı sağlar ve yılda belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Desteklenen tüm platformlarda McAfee Safe Connect, VPN hizmetini kolayca etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Varsayılan olarak, coğrafi konumunuzu en iyi performansı sağlayarak uygun bir sunucuya bağlanır. Eğer isterseniz kendiniz de dünyadaki herhangi farklı bir konumdan özel VPN sunucusunu seçebilirsiniz.

Mobil cihazınızda McAfee Safe Connect konumunuzu her zaman bildirim çubuğunda gösterir ve hızlı bir şekilde konumu etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için seçenekler sunar. Benzer şekilde, Windows’ta bildirim alanı simgesinden kontrol edilebilir. Tüm platformlar için, tüm verilerinizi koruyan ve çevrimiçi etkinliklerinizin tamamen şifreli kalmasını sağlayan çok güvenli bir veri şifreleme sağlayan yararlı hizmetlerden biridir.

Android ve diğer platformlar için McAfee Safe Connect’i https://safeconnect.mcafee.com/ adresinden indirebilirsiniz .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir