Twitch'te Birden Çok Ekran İzleme Nasıl Yapılır?

Twitch’te Birden Çok Ekran İzleme Nasıl Yapılır?

Twitch’te birden çok ekran izleme nasıl yapılır? Birçok kullanıcı Twitch’i zevk aldıkları akışları izlemek için kullanır. Ancak, izlemek istediğiniz birden fazla akış olduğunda, kendinize Twitch’te birden çok ekranı nasıl izleyeceğinizi sormuş olabilirsiniz? Aslında çok kolay işte bunu yapmanın birkaç yolu vardır. Bunu nasıl yapacağınız hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin.

Twitch’te Birden Çok Ekran İzleme Yontemi

Yani, Twitch’te birden fazla ekran izlemek istiyorsanız, size bu şekilde izlemek için kullanabileceğiniz üç yöntemi göstereceğiz. MultiTwitch, Twichester TV ve birden fazla ekranda izlemek için Squad Stream seçeneğini kullanma seçeneğini ele alacağız.

Twitch yayın akışı

İki ila dört kullanıcı için birden fazla ekranda canlı yayın yapmanın ve akış gerçekleştirmenin harika bir yoludur. Bu yöntem, savaşların bir parçası olmanızı, en iyi hamleleri ve savaşları görmenizi, takım arkadaşlarınızın en iyi maçlarını izlemesini ve diğer birçok olasılığı sağlar.

Squad Stream’i kullanmaya başlamak için gösterge tablosuna gidin ve Stream Manager’ı bulun. Ardından Hızlı İşlemler panelini bulun ve Kadro Akışı’nı bulun. Daveti kabul edebilir veya gönderebilirsiniz. göndermek için Kanal Ekle seçeneğine gidin ve kadroya davet etmek üzere olduğunuz kanalın adını girin. Üç kanal davet etmek mümkündür. Kanalı davet etmek için canlı yayınlanması ve arkadaş listenizde veya sizi Twitch’te takip eden birileri olması gerekir. Yani, bir davetiye gönderin ve kabul için bekletin. Kadronuzu oluşturduğunuzda, Kadro Akışını Başlat seçeneklerine basın ve keyfini çıkarın.

Katılan tüm kanallar kadrodan ayrıldığında bu akış yöntemi sona erecek. Sadece bir üye takımdan ayrılırsa. Diğerleri bu modda kalacak ve akış yapmaya devam edecektir.

MultiTwitch kullanın

Birden çok ekranda Twitch’ten akış izlemek için MultiTwitch’i kullanabilirsiniz ve istediğiniz kadar akış izleyebilirsiniz. Tek soru, cihazınızın ne kadarını alabileceğidir.

Bu yöntemi kullanmaya başlamak için MultiTwitch resmi sitesine gidin. Ziyaret etmek istediğiniz web adresini yazdığınız barda; izlemek istediğiniz kanalların adlarını girin. Adresin kaldığından emin olun ve aşağıda, kanal adları arasına eğik çizgi yazarak bunları bölerek akış kanalı adlarını eklemeniz gerekir.

Kanalları girdiğinizde akışlarınızın yüklenebilmesi için Enter tuşuna veya Return düğmesine basın. Şimdi, yazdığınız her kanal için bir video içeren yeni pencereye yönlendirileceksiniz.

Akışları aynı anda izlemeye başlamak için her videoda Oynat düğmesine basmanız gerekir. Akışları birden çok ekranda ayarladınız ve izlemeye başladınız.

Akışı eklemek veya kaldırmak istiyorsanız, Akışı Değiştir düğmesini tıklayın ve sohbeti görmek veya gizlemek için Sohbeti Değiştir düğmesini tıklayın. Bu düğmeleri pencerenin sağ alt köşesinde göreceksiniz.

Twichester TV kullanın

Twitch’te birden çok ekran izlemek için bu yöntemi kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin. İlk olarak, Twichester resmi sitesine gidin. Açıldığında, sol taraftaki menüye gidin ve Kanal Ekle başlığının yazıldığı çubuğu göreceksiniz. Kanalın adını buraya eklemeniz gerekiyor. Bunu yaptıktan sonra, enter tuşuna veya çubuğun yanındaki seçeneğe mor renkte basın.

Ekranın ortasında akışların yüklendiğini göreceksiniz. Şimdi, her kanalın videosu için oynat düğmesine basın. Aynı anda başlayacaklar ve izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir