Anasayfa » Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör Oyunu Android

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör Oyunu Android

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör Oyunu Android

Traktör oyunları dünyada en popüler oyunlardan biridir. Android telefonunuzda Traktör oyunu oynamayı seviyorsanız bu oyunlar tamda size göre. Oyunları oynarken gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Bir oyuncu olarak mobil cihazınızda sezgisel kontrol sağlayacak ve en gerçekçi traktör oyunu zevkini yaşıyor olacaksınız.

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör ve Çiftlik Oyunu Android

1- Big Farming Tractor Drive 3D

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör Oyunu Android

Traktör oyunları listemizin birinci sırasında Big Farming Tractor Drive 3D oyunu yer almaktadır. Engaging Games Studios tarafından geliştirilen bir Macera, Simülasyon ve Tek oyunculu video oyunudur. Bu 3 boyutlu tarım senaryosu sayesinde oyuncunun ana hedefi, modern kültivatör ve traktör biçerdöver kullanarak çiftlik tarlalarını yönetmek ve mahsulleri hasat etmektir. Oyuncu, malları bir yerden diğerine taşımak için bir traktör kullanabilir.

Oyun, tarlalarda hızlı sürüş deneyimi için basit araçlara ve bazı turbo hızlı traktörlere sahiptir. Gerçek bir çiftçi gibi, oyuncu da köylülere sağlıklı ve yetkin yiyecekler teslim etmelidir. Düzgün ve harika kontrollerle, oyuncu çiftçilik için kolay bir yol bulur. Her seviye bir önceki seviyeden farklıdır ve oyuncu her seferinde birçok değişiklik görebilir.

Oyuncu, bir dizi zorlu görevden geçerek araç kullanma ve hasat etme becerilerini geliştirebilir. Oyun, Zorlu Görevler, Birçok Traktör, Kolay Kontrol ve HD Görsel gibi temel özelliklere sahiptir.

2- Mega Tractor Simulator

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör Oyunu Android

Traktör oyunları seviyorsanız Mega Tractor Simulator oyununu sevebilirsiniz. Fortune Studios tarafından geliştirilen bir Macera, Simülasyon, Çiftçilik ve Tek oyunculu video oyunudur. Çiftçilik senaryosu sayesinde oyuncu, ağır makineleri kullanma misyonuyla gerçek köy hayatını deneyimlemeye gelir. Bu makineler arasında ağır vinçler, ekskavatörler, buldozerler, kamyonlar, traktörler, forkliftler, yükleyiciler ve diğerleri bulunur.

Oyuncu, bu ağır makineleri sürerken üçüncü şahıs bakış açısıyla çevreyi görebilir. Oyuncunun internet bağlantısı olmadan oynamasına izin veren ve savaşsız senaryolar sunan çevrimdışı bir oyundur. Oyuncu, buğday, kanola, mısır, şeker pancarı, patates ve ayçiçeği içeren altı farklı ürün ekebilir ve hasat edebilir.

3- Farm Life

Çiftlik Oyunu Android

Farm Life, Best4all.Apps tarafından geliştirilen bir Macera, RPG, Çiftçilik ve Tek oyunculu video oyunudur. Oyun boyunca oyuncu, asıl görevi bir çiftçinin gerçekleştirdiği her şeyi gerçek zamanlı olarak yapmak olan bir çiftçi gibi çalışır. Ürün ekmekten ve hasat etmekten, oyuncu her şeyi üstlenmeli ve en iyisi olduğunu kanıtlamalıdır.

Dahası, oyuncu damızlık hayvanları satın alabilir ve onlara bakabilir. Oyunu oynarken, oyuncu tarlaları izometrik bir açıdan görüntüler. Oyun, parlak bir arayüze ve harika kırsal fotoğraflara sahip mükemmel grafiklere ve oyuncunun harika bir çiftlik atmosferi hissetmesini sağlayan yumuşak seslere sahiptir. Bolca bina ve dekorasyonla oyuncu, hayalinin çiftliğini inşa edebilir.

4- Royal Farm

Çiftlik Oyunu Android

Royal Farm, softsmartphone tarafından geliştirilen Basit Eğlence, Macera ve Tek oyunculu bir video oyunudur. Oyun boyunca oyuncu, mahsulleri hasat edebileceği, sevimli hayvanları besleyebileceği, tohum ekebileceği ve elde edilen ürünleri satabileceği çiftliğini büyütmelidir. Zor görevleri öğrenme senaryosu ile oyuncunun köyde bir çiftçi olarak yaşadığı bir yerdir.

Hasattan ekime kadar her şey oyuncunun kontrolündedir. Köyde buğday, mısır, kahve, domates vb. Taze mahsuller üretilebilir. İlk defa, oyuncu çiftçilik yapmak ve yeni şeyler öğrenmek için gece gündüz çalışabilir. İlerledikçe, oyuncu ek güzellik için çiftliği inşa etmeli, dekore etmeli ve genişletmelidir.

5- Farm Dream – Village Farming Sim Game

Çiftlik Oyunu Android

Farm Dream – Village Farming Sim Game, Sparkling Society tarafından geliştirilen Basit Eğlence, Macera, Simülasyon ve Tek oyunculu bir video oyunudur. Bu çiftçilik oyunu sırasında, oyuncu bir köy inşa etmeli ve onu bir şehre dönüştürmelidir. Saman ve ekin hasadı, inekleri sağmak ve malları satmak, bir oyuncunun gerçekleştirmesi gereken ana görevlerdir. Oyuncunun internet bağlantısı olmadan oynamasına izin veren çevrimdışı bir oyundur.

Oyuncu, dünya çapındaki diğer çiftçilerle bağlantı kurabilir ve hasat ettiği ürünleri, taze sütü, yünü ve diğer ürünlerini ticaret limanı üzerinden satabilir. Bakmak için inekler, koyunlar, tavuklar, domuzlar ve diğer çiftlik hayvanları vardır. Bir oyuncunun hasat edebileceği domates, patates, portakal, limon, elma, fındık, saman ve çok daha fazla öğe.

6- Tractor Drive 3D

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör ve Çiftlik Oyunu Android

Traktör sürücüsü 3D, dünyadaki 15 binden fazla insanın oynadığı en popüler oyunlardan biri olan en iyi traktör oyunudur. Burada gerçekçi bir traktör sürüyormuş gibi bu oyunun tadını çıkaracaksınız.

Bu oyun yetişkinler ve çocuklar için hem de bu oyunu zevk olacaktır. Traktör sürücüsü 3D özellikleri dostu GUI, farklı traktör türleri, kolay kontrol sistemi, traktörün iç tasarımının 3D tasarımı, muhteşem çiftliğin 3D ortamı ile tren, traktörün gerçekçi ses sistemi, çeşitli oyun modları traktör, 3D animasyonlu karakterler ve çocuklar için uygun bir oyun.

7- Traktör Sürme Oyunu 3D

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör ve Çiftlik Oyunu Android

Traktör Tarım simülatörü Android için en iyi traktör oyunlarından biri ve dünyadaki en iyi traktör simülatör oyunlarından biridir. Traktör oyunu, çiftlik alanında bir gezintinin tadını çıkarırken yüksek grafiklere sahiptir. Başka bir sürüş simülatörü oyunundan sıkıldıktan sonra traktör çiftliği Sürüşünü ve traktör parkını deneyin.

3D çiftlik için 4 dilde mevcut özellik, kargo ile yeni traktör, kamera açısı ile traktörün farklı görünümü, traktörün gerçek sesi ve traktörün hareketi, çeşitli traktörlerin tasarımı, gerçekçi hava koşulları ve çeşitli oyun modları bulunuyor.

8- Cargo Tractor Trolley Simulator

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör ve Çiftlik Oyunu Android

Cargo Tractor, dünyadaki en iyi traktör simülasyon oyunlarından biridir. Burada çeşitli engebeli yollarda, yol dışı geçişlerde ve kırsal alanlarda seyahat eden gerçek bir traktör deneyimi yaşayacaksınız. Oyun, yük taşıma ile gelişmelerle güçlendirilmektedir. Tepe alanları çevreleyen gerçek bir traktör kullanacağınızı hissedeceksiniz.

3D harika ortam, yüksek tasarımlı farklı traktör türleri tarafından sağlanan özellikler bulunuyor. 3D yük taşıma Traktör oyunda sağlanan hız ve fren ile kontrol sistemiyle en iyi traktör oyununu oynuyor olacaksınız. Arkadaşlarınızla yarışabileceksiniz ve yolun etrafında hareket eden diğer araçlarla arazinin tadını çıkarabileceğiniz ve bir daha oynamak isteyeceğiniz güzel bir oyun.

Bundan sonraki Traktör oyunları maalesef ücretli Oyunlar olarak listelenmektedir ancak yukarıdaki oyunlar ücretsizdir.

9- Farming Simulator 20

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör ve Çiftlik Oyunu Android

GIANTS Software tarafından geliştirilen Farming Simulator 20, Macera, Tarım, Basit Eğlence ve Tek oyunculu bir video oyunudur. Oyun sırasında, oyuncu, bir çiftçi olarak, bu son oyun başlığında birçok farklı mahsulü hasat etmek zorundadır. Oyunda domuzlar, inekler ve koyunlar gibi birçok hayvan var ve ilginç bir şekilde, oyuncu geniş araziyi keşfetmek için atlara binebilir.

Oyuncu, makineye yeniden yatırım yapması gereken parayı kazanmak için ürünlerini pazarda satmak zorundadır. Farming Simulator 20’de oyuncu, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr vb. Gibi ünlü markalardan 100’ün üzerinde araç bulur. Bu sefer oyuncu aynı zamanda dünyanın en iyi makine şirketi John Deere’i de bulur.

10- Farming Simulator 18

Traktör Oyunları En Gerçekçi 10 Traktör ve Çiftlik Oyunu Android

Farming Simulator 18, GIANTS Software tarafından geliştirilmiş bir Macera, Çiftçilik, Günlük ve Tek oyunculu video oyunudur. Farming Simulator serisinin en iyi oyunudur, çünkü önceki girişlerdeki tüm özellikleri sunar ve çiftçiler için mükemmel hale getirmek için bazı kapsamlı görünümler ekler. Oyuncu oyunda bir çiftçi olduğu için birçok çeşit mahsulü hasat etmesi gerekiyor.

Mahsul toplamak yeterli değildir, ancak oyuncunun çiftlik hayvanları, inekler, koyunlar ve domuzlarla ilgilenmesi gerekir. Çiftçinin ormancılıkta da derin bir işi vardır ve ürünleri pazara satmak da önemli bir husustur. Fendt, Massey Ferguson ve Valtra gibi en ünlü markaların 50’den fazla tarım aracı ve makinesi deneyimlemek için oradadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir