Telefona Video Nasıl İndirilir? Android Video İndirme

Android Telefon ve Tablete Video Nasıl İndirilir

Bir Android akıllı telefona video nasıl indirilir ? Bu yazımızda, Android telefona video nasıl indirilir, en iyi Android video indirme programı hangisi internet’ten video indirme nasıl yapılır sorusuna cevap vermeye çalışacağım. birçok android telefon ve tablet kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ve kullanışlı işletim sistemidir. Android cihazlar birçok uygulamanın basit bir şekilde telefonlar üzerinde kullanılmasında oldukça etkilidir. Aynı zamanda birçok oyunun rahatlıkla oynanabilmesine ayrıcalık tanır. Bunun yanı sıra Android işletim sistemli olan telefonlarda film izleme, müzik dinleyebilme gibi farkı uygulamalar ile Android uyumlu telefonunuzu kendinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Android sistemine sahip bir diğer özellik ise telefon ve tabletlere video indirme ayrıcalığının sunulmasıdır. Beğendiğiniz birçok videoyu rahat bir şekilde Android cihazınıza indirebilir ve daha sonra bu videoları başka cihazlara da aktarabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz videoları ömür boyu saklayarak ve gerek duyulduğu zaman tekrar izleyebilirsiniz.

Android Telefona / Tablete Video Nasıl İndirilir?

Bilindiği gibi internet ortamında binlerce video seçeneği bulunuyor. Bu videolar ister sosyal ağlar üzerinden olsun ister youtube üzerinden olsun videolar kolayca indirilebilir. Android işletim sistemi kullanan tüm telefon ve tabletler için video indirme ihtiyacı olan video indir/download programına gereksinimi vardır. Bu program bir defa telefon veya tablete indirdiğinizde istenilen her videoyu rahatça cihazınıza indireceksiniz. Telefona video indirmek için ise gereken TubeMate adındaki uygulamayı cihazınıza yüklemeniz gerekmektedir. TubeMate uygulaması özellikle Android 2.3 sürümünde mükemmel çalışmaktadır. Problemsiz çalışan bu program kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. TubeMate uygulamasını kendi web sitesinden cihazlarınıza indirin ve daha sonra ufak bir ayarlama ile uygulamayı hazır hale getirin. Programın Türkçe dil özelliğinin olması kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır.

Youtube, Dailymotion, Viemo dan video nasıl indirebilirim?

TubeMate uygulamasını cihaza indirdikten sonra istediğiniz siteden videoları cihazlarınıza indirebilirsiniz. Program ile  Youtube, Dailymotion, Viemo gibi video paylaşım platformlarda video indirebilme ayrıcalığı sunuyor. TubeMate programı  video içerikli sitelere kısa yoldan oluşturarak kullanıcılara pratik bir deneyim sunuyor. Elbette ki uygulama sadece video indirmekle sınırlı kalmıyor aynı zamanda uygulamanın tarayıcı özelliği sayesinde aradığınız pek çok bilgiye ulaşmanızı sağlıyor.

Videoları cihaza indirmek için TubeMate üzerinden, indirmek istediğiniz videoyu açmak yeterli. Bunu bir kilidi açmak gibi düşünün. Program, video izledikten sonra, eğer site size onay verirse üstte bulunan yeşil ok işaretini göreceksiniz. Bu onay işareti sayesinde istediğiniz videoyu rahat bir şekilde indirmek mümkün olacaktır. Uygulamanın bir diğer özelliği ise videoları indirirken, çözünürlük seçeneğinin olması ve videoları istediğiniz kalitede indirme fırsatı sunmasıdır. Videoların çözünürlüğü cihazınızı kasma gibi bir durumu olmayacaktır.

Kullanıcıların video indirmesi kadar, videoların hızlı inmesi de çok önemli özelliklerden biridir. Bazı büyük boyuta sahip videolar bu hızı düşürebilmektedir. Videolar indirirken herhangi bir hız düşüşüne karşı küçük bir ayar yapılması gerekebilir. TubeMate programının genel ayarlar kısmından tercihlere tıklayın. Burada programın standart hız sınırlarını göreceksiniz. Hız seçeneğini 20 mbps olarak ayarlayın. Daha sonra ekranda çıkan diğer seçenekte 50 mbps ayarlayın. Ancak eğer internet hızınız az ise programın belirlediği standart ayarlarda kalsın dokunmayın. İnternet hızınızda bir problem yoksa devam edebiliriz. Bir sonraki aşama ise tekrar tercihler butonuna geri gelerek ekranda görülen hızlı indirme seçeneği butonunu açın. Açılan pencerede 2. seçeneği tıklayın açılan ekranda en yüksek limiti işaretleyin. Belirlediğiniz bu değerlerde videolarınızın daha kaliteli ve hızlı inmesine yardımcı olacaktır. Artık android cihazlarınıza pratik video bir şekilde video indirmeniz mümkün.

Siz hangi video indirme programı kullanıyorsunuz? Yorumlarda bize yazmayı unutmayın. Video indirme programını http://www.mediafire.com/file/c9k3ene128mqugc/TubeMate-2.3.5.704_hilalay.apk/file linki üzerinden indirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir