Yeni Çıkacak En İyi PS4 Oyunları hangisi

Tavsiye Edilen En İyi PS4 Oyunları

En iyi PS4 oyunları: yeni oyun konsolu PS4 veya PS4 Pro sürümünü almayı planlıyorsanız, oynayabileceğiniz kapsamlı PS4 oyun alanında seçim yapmanız gerekebilir. İster bu sisteme sahip olun, ister yeni bir tane satın alın, konsoldaki en iyi PS4 oyunlar listemize mutlaka göz atmanızı tavsiye ederiz.

En iyi PS4 oyunları almaya karar verdiğinizde, oyunları nasıl oynadığınızı bilmek çok önemli bir husustur. Sonuçta, zaman ve para için en iyi değeri veren şeyden vazgeçemezsiniz. En iyi PS4 oyunları seçerken, ne istediğinizi bilmiyorsanız önerilen PlayStation 4 oyun seçeneklerine ve formatlarına yakından bir göz atmanızı öneririz.

En İyi PS4 Oyunları

1. Rise of the Tomb Raider

PlayStation 4’da bu oyunun lansmanından bu yana tam iki yıl geçti ve oyunun PS4 versiyonu “20 Yıl kutlaması ödülünü kazandı. Oyunun bu versiyonunda Lara Croft, anlamlı bir savaş turu sunuyor. Muharebe vergilendirme gibi görünse de, oyunun bakış açılarına baktığımızda oldukça zevkli bir PS 4 oyunu. Oyunun amacı babasının çalışmalarını tamamlamak için Sibirya’daki kayıp Kitezh kentinde Lara yolculuğunu belirten hikayesini tamamlamak. Özgünlüğünden yoksun olmasına rağmen, merak uyandıran mekanikler onu daha önce hiç çıkmamış yüksek yerlere tırmanarak başarıyı elde ekmektir. Oyunu hem PS 4 hemde PS 4 Pro için oynayabilirsiniz.

2. Fallout 4

Bu, PlayStation 4 oyunu, kıyamet sonrası ortamda, korkunç bir deneyim yaşayacaksınız. Çoğu zaman, görevinizi tamamlamak için yola çıkacaksınız, böylece kötü ya da iyi olan bir şey bulabilirsiniz. Ana karakter tüm işlemlere başka bir cilalı katman eklemek için uygun bir ses katıyor. Özelleştirme ve arkadaşlık seçenekleriyle, PS 4 oyuncularını yeni bir dünyaya davet ediyor. Oyun hatasız olmamasına rağmen, Bethesda’nın çorak arazi koşulları sizi birkaç hafta boyunca sığınağın içinde tutacak. Kapsamlı DLC ilaveleri alırsanız, asla çöp alanından dönmek istemeyeceksiniz.

3. Assassin’s Creed Odyssey

Ambiyansı, ilgi çeken PlayStation 4 oyunu korkutucu bir dünyayı düşündüğünüzde, oyun bir tür başarı sergilemekte, ancak ara sıra problemler bir noktada ya da diğerinde gözlenebilir. Bu PS 4 oyununda birbirine bağlanan mükemmel sistemleri yenmek zor ve en iyi rol oynayan oyunlardan biri olarak ortaya çıkıyor.

4. God of War

Olympus Dağı’ndaki her bir yaratığı ve yok ettikten sonra, Kratos olarak bilinen bu azgın kaslı, kan dökmüş olan yaratığı’nın Savaş üçlemesinin orijinal öyküsünü sarmıştır. Bu oyundan bekleyebileceğiniz şey, canavarları öldürürken kalbinizin iplerini çeken yarı açık bir dünya ile birlikte yepyeni ve lüks bir tasarım hikayesinde ilerlemek.

5. Call of Duty : Black OPS 4

PlayStation 4 oyununun en son sürümü, tüm alakasız yönlerden kurtuldu ve PUBG ve Overwatch’da karşılaştığınız gibi yeni mekaniği ve modu içeriyor . Sonuç olarak, orijinal olmayabilir bir çevrimiçi FPS alabilirsiniz, ancak bir oyuncu olarak deneyiminiz daha ödüllendirici olacak ve bu oyunu oynarken çok daha fazla meşgul olmanız muhtemeldir. Blackout, bu oyunun cevabı Büyük Savaş Royale çılgınlığıdır, çünkü oyun, istediği silahların tüm çeşitlerini ve dev bir haritayı çizer. Oyunun çok oyunculu modu, özel yetenekler veya rejeneratif sağlık yerine büyük ölçüde takım odaklı kalır. Son olarak, Zombies’in bu oyuna kattığı çılgınlığı ve eğlenceyi kim unutabilir?

6. Soulcaliber VI

Bu serinin önceki oyununun çıkışından bu yana neredeyse altı yıl geçti ve günümüz donanımına ulaşmak için oldukça zaman harcadı, bu oyuna zaman ayırmaya değer denilebilir. Eğer Soulcaliber II’den beri kılıç-Salıncak eyleminin bir hayranıysanız, doğru yere adım atmışsınız demektir. Motorun değişmesiyle, duyarlı ve kaygan bir çarpışma modeli elde edersiniz ve iki muazzam öykü modunun eklenmesi, bu oyunun PlayStation 4 için yeni koleksiyonlar almayı planlayan oyun meraklıları için emin bir kazancın olmasını sağlıyor. Bunun dışında, Rivia Geralt’ın özel bir konuk olarak dahil edilmesi, bu oyunun en güzel ilavesidir. Bu oyunun net kodu sadece şaşırtıcı ve kişiselleştirme seçenekleri sizi şaşkına çevirecektir.

7. Detroit: Become Human

Bu oyun, PS4’teki oyun seçenekleri arasında en etkileyici görsellerden biridir. Bu oyun, bir işgücü gibi davranan teknolojik ve yaşam benzeri Android ile yaşayan insanlık hakkında her şey var. David Cage’in son filmi, orijinal programlamanın ötesinde, hissetmeye, harekete geçmeye ve düşünmeye başlayan üç makinenin hikayesini anlatıyor. Oyuncular bu oyunda dinamik bir ustalaşmaya ya da cinayetlerin çözülmesine dair pek çok zorlu eylem ve senaryo ile karşılaşırlar. Gerçekten konuşan, eylem ve en seçici diyaloglar ile yavaş yavaş gelişen bir hikaye sizi bekliyor.

8. Dark Souls 3

Bu oyun yüzlerce taklitçiye neden olan serilerden bir tanesi ve oyunun popülaritesinin ardındaki tek neden, oyunun güncel versiyonuna yakın gelen adil olması. Bununla birlikte, oyunda yer alan görkemli ve grotesk bölgeler ve muharebe alanının ince ayarı, çok yönlülüğün ve hızın vurgulanmasının yanı sıra bu, en iyi PS4 oyunlarının koleksiyonlarını genişletmek için ideal bir seçimdir. Seriye bir bütün olarak baktığınız zaman, bu koleksiyon, önceki versiyon olan Dark Souls 2 gibi dağınık ve karmaşık görünmüyor. Eğer ruh oyununu tutmaya istekliyseniz, bu oyun tam size göre.

9. Overwatch

Blizzard’ın bu takım tabanlı master blaster’ı, en iyi multi-player, en iyi rekabetçi oyun ve en iyi orijinal oyun için bir çok ödül aldı. PS4 için oyunlar hakkında düşündüğünüzde, bu neredeyse hiç kaçıramayacağınız koleksiyonlardan biri. Altı-altı savaşta oynayan karizmatik kahramanlarla ve küfür gibi çılgın yetenekleriyle, unutulmaz anlarla bağırarak, koleksiyonlara eklemesi gerekir. Her modda her maçta somut bir amaç sağlayan özel hedefler vardır.

10. Fifa 19

Bu, EA Kanada’nın futbol simülatörlerinden biri ve Pro Evo’nun gölgesinden kurtulmuş olmasına rağmen, her zaman sevdiğiniz formülde, doğru yerlerde çok değişiklik yaptı. Bu oyunu oynarken ayağınıza uygun tadı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu oyundaki yolculuk, Alex Hunter’ın bir süperstardan futbolun simgesi haline gelmesiyle geri dönüyor. Oyun, uzun süreli oyunda iyileştirmeler yapmak için Bölümler modunu içeriyor ve Kick-Off modu, FIFA sokak stilini andıran yeni Ev Kuralları ile birlikte geliyor . Topdaki ve atıştaki değişiklikler, saha boyunca daha hareketli bir hareket duygusu yaratır.

11. The Crew 2

The Crew 2, 2014 yılında Amerika Birleşik Devletleri için çeşitli zorluklar ve yarışlarla birlikte kısaltılmış bir versiyon gösterdi, ancak yarışta zing yoktu. 2018’de, devamı, Forza Horizon’u andırıyor ve diziden ilham almış gibi görünüyor. Son versiyondaki aktiviteler, önceki versiyondaki yol gezisinden daha erişilebilir. Arcade tarzı yarış, tekneler, uçaklar ve arabalar ile birlikte bu oyunu koleksiyonunuza eklemenin sebepleri.

12. Jurassic World Evolution

Oyun tehlikeli gibi gözüküyor ancak oyunculara oyun simulasyonu veya Zoo Tycoon sağlıyor ve bu kombinasyon oyunun geliştirilmesinin sebebidir. Basit bir kurulumla, tema parkınızı beş adadan herhangi birinde oluşturabilir ve güçlü çeneleriyle yırtıldığını gördüğünüz tüm dinozorları içerir. Kendi türünüzü oluşturmak için fosilleri araştırabilir ya da bu türlerin DNA’larını çıkartabilirsiniz, ama yarattığınız türler, benim yarattığım türler olarak ve Jura Dünyası’nda isyan yaratırken, dikkat etmelisiniz.

13. Dishonored 2

İlk oyun o kadar ilgi çekiciydi ki, oyunun kalitesini değerlendirirken burada küçük bir manevra alanı var. Bu gerçekçi bir dünyada bulunan dokuma hikayeleri ile farklı seçenekler ile dolu bir macera oyunu. Oyuncular, güçlü Emily ve orijinal kahraman Corvo arasında seçim yapabilir. Emily’nin doğaüstü yetenekleri eğlenceli ve heyecanlıdır, ancak oyunun tek dezavantajı daha az güçlü bir hikaye dizisinin olması.

PlayStation 4’ün oyunlarının koleksiyonu, farklı hikaye çizgilerine ve eylemlerine katıldığınızda eğlencenin sahnesine katılabilirsiniz.

Ayrıca Android için En İyi 5 Yüz Değiştirme Uygulaması yazımızı okuyabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir