Tavsiye Edilen Android Oyunları

Tavsiye Edilen En İyi Android Oyunları

Bu İnceleme yazımızda tavsiye edilen en iyi Android oyunları listeliyoruz. Android Oyun platformda bir çok oyun bulunur ve her gün yeni oyunlar piyasaya çıkmaktadır, Hangi oyunun iyi olup olmadığını bilmek biraz zor olsa da bizim oynadığımız ve tavsiye ettiğimiz en iyi oyunları sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Dilerseniz sizlere tavsiye ettiğimiz oyunları indirebilirsiniz.

Tavsiye Edilen En İyi Android Oyunları

WarFriends – İndir

Android Oyunları

WarFriends çevrim içi  arenalara çıkarak diğer oyuncularla savaşabileceğimiz güzel bir mobil aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sitemini kullanan akıllı Telefon ve Tablet’lerinize  ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bu aksiyon oyunu WarFriends’te oyuncular ülkeleri işgal eden düşmanlara karşı takımlar kurarak ve savaş alanlarında düşmanla çarpışarak savaşı kazanmaya çalışıyor. Ayrıca WarFriends’de siper arkasına saklanıp doğru anda düşmana ateş ederken bir yandan da düşman ateşinden kaçmamız gerekir. oyunda bir çok farklı silah seçeneğiyle dilerseniz bire bir düello yaparak da oynamanız mümkün. Aynı zamanda oyunda ki farklı askerlerin ve savaş kartlarını toplayarak düşmanlara karsı üstünlük elde edebilirsiniz.

Kurbağa Vırak: şef depar – İndir

Android Oyun

Bu oyunda fıransız bir aşçının eline düşmemek için kaçmaya çalışan Kurbağayı  kontrol ediyoruz amacımız bu kurbağayı aşçının elinden kurtarmak ve onun bir Yemek olmamasını engellemek. Kurbağa Vırak: şef depar oldukça basit bir kontrol sistemi ve oynanışa sahip olan bu oyunda bütün bölümleri başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışarak keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Asfalt Xtreme: Ralli Yarışı – İndir

Android Oyunu

Asfalt Xtreme: APK İndir

Asphalt Xtreme: Rally Racing çok oyunculu bir arazi yarış oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Asphalt Xtreme: Rally Racing yarış oyunları sevenlerin beğenisini kazanabilecek bir mobil oyun olduğunu söyleyebiliriz.

Araba ve pist alanlarının aksiyonu arttırılmış iç özellikleri aynı zamanda klasik kuralların uygulanmadığı yeni  Asphalt oyununda, canavar kamyonlar, 4×4 arabalarına, ve diğer farklı arabalara, her biri için zorlu pistlerde tasarlanmış araçları kullanabiliyoruz. pek çok markanın motor gücünün arttırıldığı gerçek modelde ki arazi araçlarıyla 8 kişiye kadar çevrim içi yarışlara girebiliyor. bunun yanında gerçek zamanlı Asphalt Xtreme: Rally Racing oyununu ücretsiz indirerek kendinizi aksiyon ortasın da bulabilirsiniz.

Bu yazımda Android oyun tavsiyesi hakkında 3 farklı oyunları tanıtmaya çalıştım umarım beğenirsiniz. bu oyunlardan hangisini beğendiyseniz yorum bölümünü kullanarak bize yazabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir