Anasayfa » Tarayıcı Tabanlı En İyi Video İndirme Yöneticileri

Tarayıcı Tabanlı En İyi Video İndirme Yöneticileri

Tarayıcı Tabanlı En İyi Video İndirme Yöneticileri

İnternet üzerinde tarayıcı tabanlı en iyi video indirme yöneticileri ile siz değerli okurlarımızın karşısındayız. Tarayıcılarda çalışan uzantılar veya eklentiler kullanarak internet üzerinden video ve diğer multimedya dosyalarını indirme eğilimi her geçen gün artmaktadır. Bunun arkasındaki ana sebep, bu uzantıların sisteminize herhangi ekstra bir yazılım yüklememesidir.

Gelin hep birlikte tarayıcınızda kullanabileceğiniz en iyi video indirme yöneticileri eklentilerine bakalım.

En İyi Video İndirme Yöneticileri

1. Grab Any Media

Grab Any Media, web tarayıcıları için popüler bir video indirme uzantısıdır. Bu uzantı, internet kullanıcılarının herhangi bir medya dosyasını, tercihen video akışlarının ve paylaşım web sitelerinin çoğundan video dosyalarını indirmelerini sağlar.

Grab Any Media’nın ücretsiz uzantısı Google Chrome, Opera ve Firefox için mevcuttur. İhtiyacınız olan tek şey, favori tarayıcınızdan Grab Any Media’nın resmi web sitesini açmak ve buradan ücretsiz olarak video indirmenin keyfini çıkarmak için uzantıyı yüklemek.

Grab Any Media, bilgisayarlarına başka bir indirme yöneticisi indirmek ve yüklemek istemeyen kullanıcılar için video indirmenin en iyi yoludur. Grab Any Media artık kullanıcılarının Facebook ve diğer sosyal medya web sitelerinden video indirmelerine de izin veriyor.

Bu anlamda videoları ücretsiz indirmek için desteklenen web siteleri listesini sürekli güncelliyor. Kullanıcılar istenen herhangi bir videoyu indirmeye başladığında, Grab Any Media, ses, video gibi multimedya dosyalarına ve akışı kaydetmek için kullanılabilir hale getirilebilecek diğer kaynaklara yapılan referansları araştırmak için önce bir web tarayıcısı aracılığıyla yapılan isteği filtreler. İstisnai durumlarda, bulunması kolay olmayan referansları bulmada başarısız olursa videoyu indirmeyi reddeder.

Grab Any Media bağlantı linki: https://grabanymedia.altervista.org/

2. FVD Video Downloader

FVD Video Downloader, İnternet üzerinden herhangi bir web sitesinden ses ve video dosyaları indirmek için Opera web tarayıcısının bir uzantısıdır. Verileri doğrudan PC’ye depolamak ve bundan sonra indirilen dosyayı daha sonra görüntülemek için bir yardımcı programdır.

FVD Video Downloader’ın en iyisi, ses ve video dosyalarını indirmek için çok çeşitli web sitelerini desteklemesidir. Önerilen web siteleri listesindeki bazı önde gelen siteler Vimeo, YouTube, Dailymotion, Metacafe ve diğerleridir.

YouTube, desteklenen web siteleri listesinde de listelenmiştir. Genel olarak, kullanıcıların ses ve video dosyalarını indirmelerine izin verdiği bu web siteleri listesinde binlerce web sitesi listelenmiştir. Birçok özellik ve işlev, FVD Video Downloader’ı videoları indirmek için bir araç olarak kullanılmak üzere mükemmel bir seçenek haline getirir. Çalıştırılan eklenti için sadece çok kolaydır.

Videoları indirmek için çok fazla formalite yapmanıza gerek yok. Video içeren herhangi bir web sayfasını her ziyaret ettiğinizde, FVD Video Downloader indirme düğmesi rengini maviye çevirerek tümünün listesini gösterecektir.

Düğmeye tıkladığınızda, indirme başlayacak ve PC’ye kaydedilecektir. FVD Video Downloader ayrıca videoyu dönüştürme veya doğrudan diğer mevcut formatlarda indirilme seçeneğine de sahiptir.

FVD Video Downloader Bağlantı linki: https://addons.opera.com/en/extensions/details/fvd-video-downloader/?display=en

3. (ClipGrab) en iyi video indirme yöneticileri

ClipGrab yalnızca bir YouTube indiricisi değildir. YouTube videolarını indirmek ve bunları ücretsiz olarak tercih edilen formata dönüştürmek için bir araçtır. Video siteleri desteği çok büyük. İster Vimeo, Metacafe, Dailymotion, YouTube veya başka herhangi bir video akışı veya paylaşım sitesi olsun, ClipGrab size her tür videoyu ücretsiz indirmeniz için ücretsiz bir el verecektir.

İstenilen videoyu aldıktan sonra, o videoyu da tercih edilen formata dönüştürebilirsiniz. ClipGrab ile ilgili diğer en iyi şey, kullanıcıları videoyu yalnızca varsayılan olarak gösterdiği formatta indirmeye zorlamamasıdır.

Video formunun kullanılabilirliğine bağlı olarak videoları yüksek tanımlıdan standart tanımlıya kadar değişen formatlarda indirmenize izin verecektir. ClipGrab, YouTube videoları için arama işlevlerini de sağlar ve kullanımı kolaydır.

İndirme ve kaydetme işlevlerinin çoğu YouTube videolarında daha iyi çalışıyor. Yine de ClipGrab, önde gelen web sitelerinden ücretsiz olarak video indirmek için en iyi seçenektir. Dahası, videoları diğer birçok video ve ses formatına dönüştürme imkanı, kullanıcılara bu indiriciyi kullanma konusunda ekstra bir avantaj sağlar.

ClipGrab bağlantı linki: https://clipgrab.org/

4. Video Downloader All

Video Downloader All, Google Chrome web tarayıcısı için bir uzantı biçiminde sunulan, kullanımı ücretsiz ve son teknoloji bir indiricinin adıdır. Video Downloader All, çeşitlendirilmiş özellikleri ve işlevleri için, çevrimiçi videoları hiçbir sınırlama ve kısıtlama olmaksızın ücretsiz olarak indirmek için kullanışlı bir uzantıdır.

Sizi asla yarı yolda bırakmaz, videoları indirir ve popüler medya formatlarının çoğunu indirir. Ancak Video Downloader All’un en önemli dezavantajlarından biri, YouTube indiricisi olmadığı için kullanıcıların YouTube’dan video indirmesine izin vermemesidir. YouTube dışında hemen hemen tüm web sitelerinde çok iyi performans gösterir.

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz web sayfasında bulunan video dosyalarının listesini gösterecektir. Menüden indirmek istediğiniz videoyu seçebilirsiniz. Listedeki her video dosyasıyla birlikte, istediğiniz dosyayı indirdiğinizden emin olabilmeniz için formatı ve nadir durumlarda verilerin önizlemesini de gösterecektir. Video Downloader All, zengin özellikli arayüzü için internet üzerinden kullanılabilen, kullanımı kolay bir video indiricidir.

Video Downloader All Bağlantı linki: https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=en

5. (FastestTube) en iyi video indirme yöneticileri

FastestTube, adı gibi, her ortamda daha zor, daha iyi ve daha güçlü indirme ihtiyacını karşılamak için tasarlanmış en hızlı YouTube video indiricilerinden biridir.

Sınıfının en iyisi olan platformlar arası bir eklenti olan FastestTube, Opera, Safari, Firefox, Chrome, Firefox, Internet Explorer veya diğer herhangi bir Chromium tabanlı web tarayıcısı gibi hemen hemen tüm önde gelen web tarayıcılarında yaygın olarak kullanılabilir.

FastestTube’un kurulum süreci de basit ve kullanıcı dostudur. İhtiyacınız olan tek şey, FastestTube’un resmi web sitesine gitmek ve eklentiyi indirip tarayıcınıza otomatik olarak yüklemek için yükle düğmesine tıklamak.

Şimdi istediğiniz YouTube videosunu indirmek için önce videoyu açın ve YouTube’un medya oynatıcısı için gösterilecek olan indirme düğmesine tıklayın. Bu nedenle, YouTube videolarını birkaç basit adımda indirebilirsiniz.

FastestTube’un özellikleri burada sona ermemiştir. FastestTube ayrıca kullanıcılarının tercih ettikleri video formatını ve kalitesini seçmelerine izin verir ve bundan sonra indirme başlayacaktır. İşte bu nedenle FastestTube, YouTube videolarını indirme işlemini basit ve anlaşılır hale getiriyor. FastestTube, herhangi bir yazılım indirmeden YouTube videolarını indirmenin en iyi yoludur.

FastestTube bağlantı linki: https://kwizzu.com/

6. (FlashGot) en iyi video indirme yöneticileri

İnternetten video ve diğer verileri indirmek için tam indiriciler bulamadığınız için yoruluyor musunuz? Uygun indirme yöneticisini kurduysanız ancak çalışmıyorsa veya indirme bağlantısını göstermiyorsa endişelenmeyin, çünkü artık internetten her tür dosyayı indirmenizi sağlayacak FlashGot adlı bir çözümümüz var.

FlashGot ile ilgili en iyi şey, indirmenin tam olarak kesintiye uğradığı bir konumdan başlayabilmesidir, çünkü tarayıcıyı kapattınız veya sistem yanlışlıkla kapandı. Tekrar tekrar sıkıcı işler yapmanıza gerek yok.

FlashGot’un modernize edilmiş işlevleri ve özellikleri, sağ tıklayıp özelleştirme seçeneğini seçerek seçtiğiniz araç çubuğunda herhangi bir yere yerleştirilebilen bu indiricilerin indirme düğmesidir.

FlashGot’un indirme düğmesi, kullanıcılara varsayılan indirme yöneticisini değiştirme ve uygun olanı seçme seçeneği sunan bir açılır menü sağlar. FlashGot’u video indirmek için mükemmel bir seçim yapan en iyi şey, web tarayıcısı tarafından tespit edilen URL’yi harici indirme yöneticisine doğru bir şekilde göndermesidir.

FlashGot bağlantı linki: https://flashgot.net/

7. YouTube Video Downloader

YouTube Video Downloader, yalnızca YouTube videolarını indirmeye adanmış ücretsiz bir uzantı ve eklenti tabanlı video indiricidir. Bu aracı kurduktan sonra herhangi bir YouTube video sayfasını açtığınızda videonun hemen altında indirme butonunu göreceksiniz.

İhtiyacınız olan tek şey indirme düğmesine tıklamaktır ve size mevcut tüm formatları gösterecektir. Artık yalnızca erişilebilir biçime tıklamanız gerekiyor ve indirme işlemi anında başlayacak. İndirme işlemi, videoyu çevrimdışı modda görüntülemeye başlayabileceğiniz sabit sürücüye otomatik olarak kaydedilecektir.

YouTube Video Downloader ile ilgili en iyi şeylerden biri, kullanıcıların indirilen videoları da dönüştürmesine izin vermesidir. YouTube Downloader ile ilgili en iyi şeylerden biri, kullanıcıların YouTube videolarını birden çok formatta indirmesine olanak sağlamasıdır.

YouTube Video Downloader artık video yerleştirme sistemini de sunmaya başladı. Bu YouTube Video İndirici sistemi, kullanıcıların YouTube videolarını web sitelerine de yerleştirmelerine olanak tanır.

YouTube Video Downloader bağlantı linki: https://addoncrop.com/youtube-video-downloader/

8. Easy Youtube Video Downloader Express

Easy Youtube Video Downloader Express, Firefox kullanıcılarının en sevdikleri web tarayıcısının indiricisi aracılığıyla her tür YouTube videosunu indirmelerine olanak tanıyan Mozilla Firefox için en iyi YouTube indirme uzantılarından biridir.

Kullanıcıların tercih ettikleri formatlarda video indirmelerine izin veren birkaç YouTube indiricisi arasında listelenmiştir. Easy Youtube Video Downloader Express, kullanıcılarına en sevdikleri YouTube videolarını birkaç tıklamayla indirebilmeleri için temiz, hızlı ve anlaşılır bir arayüz sunar.

Mozilla Firefox için bu uzantının en iyisi, kullanıcılara tek tıklamayla indirme olanağı sunması ve ayrıca videoyu istedikleri yere kaydetmelerine izin vermesidir. Easy Youtube Video Downloader Express, herhangi bir harici yürütülebilir dosya yüklemeden sorunsuz çalışır.

Easy Youtube Video Downloader Express’in öne çıkan ana özellikleri ve işlevleri, kullanıcılara videoları birden çok formatta indirmelerini sağlar, aynı zamanda ses dosyalarının indirilmesini de sağlar. Üstelik Easy Youtube Video Downloader Express tarafından sağlanan indirme butonu da oldukça şık ve kullanımı basit.

Easy Youtube Video Downloader Express bağlantı linki: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/easy-youtube-video-download/

9. YouTube Downloader

YouTube Downloader, Opera web tarayıcısı için sınıfının en iyisi video indiricidir. Opera web tarayıcısı için bu eklenti, favori videoları YouTube’dan birçok formatta indirmenize olanak tanır. Uzantı ayrıca kullanıcıların birçok video kalitesinde bir video indirmesine de izin veriyor.

Kullanıcıların tercih ettikleri formatlarda video indirmelerine izin veren birkaç YouTube indiricisi arasında listelenmiştir. YouTube Downloader, kullanıcılarına en sevdikleri YouTube videolarını birkaç tıklamayla indirebilmeleri için temiz, hızlı ve anlaşılır bir arayüz sunar.

Mozilla Firefox için bu uzantının en iyisi, kullanıcılara tek tıklamayla indirme olanağı sunması ve ayrıca videoyu istedikleri yere kaydetmelerine izin vermesidir. YouTube Downloader, herhangi bir harici yürütülebilir dosya yüklemeden sorunsuz çalışır. YouTube Downloader’ın öne çıkan ana özellikleri ve işlevleri, kullanıcılara videoları birden çok biçimde indirme olanağı sunar; ses dosyalarının indirilmesini de sağlar.

YouTube Downloader bağlantı linki: https://addons.opera.com/en-gb/extensions/details/youtube-downloader-2/?display=en

10. (YouTube Center) en iyi video indirme yöneticileri

YouTube Center, kullanıcıların YouTube’dan video indirmesine olanak tanıyan hem Mozilla Firefox hem de Opera için sınıfının en iyisi uzantıdır. En yaygın olanların videoların tekrarlanması, videoların indirilmesi, videoların kalitesini değiştirmesi ve çok daha fazlası olduğu birçok özellik paketidir.

Bu çözümle ilgili en iyi gerçeklerden biri, YouTube videolarını indirmeyi ve video indirme deneyimini yeni bir seviyeye taşımayı en iyi hale getiren tüm bu kullanışlı işlevleri entegre etmesidir.

YouTube Center ayrıca sınırsız YouTube videosu indirme, YouTube videolarından reklamları kaldırma, YouTube oynatıcısını yeniden boyutlandırma ve videoyu tekrarlama gibi temel özellikler içerir. Ayrıca, videoların arabelleğe alınmasını önleyen, videoların otomatik oynatılmasını önleyen, düğmeleri yeniden düzenleyen ve çok daha fazlasını otomatik kalite seçimi sunar.

YouTube Center bağlantı linki: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/youtube-center/

11. Download Flash and Video

Flash and Video İndir, YouTube’dan video indiren ve aynı zamanda diğer birkaç video akışından video indirmek ve web sitelerini paylaşmak için bir indirici olarak çalışan çok işlevli bir video indiricidir.

Bu uzantı, hatta Facebook’tan video indirmek için de kullanılabilir. İndirme düğmesine tek bir tıklama ile, hiçbir kısıtlama olmaksızın istediğiniz kadar video indirebilirsiniz.

Flash ve Video İndirme ile ilgili en iyi şeylerden biri, ücretsiz olarak indirilebilmesi ve videoların ücretsiz indirilmesini de sunmasıdır. Flash ve Video İndirme, kullanıcılarına basit bir indirme süreci sağlar.

Kullanıcılar tek bir tıklama ile indirme sürecini başlatabilir. Kullanıcılar ayrıca indirmek istedikleri dosyayı seçebilir ve indirici, istenen videoyu indirme işlemini anında başlatır. Flash ve Video İndir ile çalışmanın onu en iyi indiricilerden biri yapan basit yolu budur.

Flash and bağlantı linki: https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/download-flash-and-video/

12. (Offliberty) en iyi video indirme yöneticileri

Offliberty, herhangi bir çevrimiçi içeriğe kalıcı bir internet bağlantısı olmadan erişmenizi sağlayan, kullanımı ücretsiz bir web tabanlı platformdur. İnternet bağlantısına sınırlı erişimi olan kullanıcılar için özel olarak yapılmıştır. Ayrıca, birden çok web sitesinden video, ses ve görüntü yakalamaya yardımcı olan en iyi web içeriği çıkarma araçlarından biri olarak bilinir.

İnternette mükemmel içerik sunan birden fazla çevrimiçi portal vardır, ancak çoğu içeriğe çevrimdışı olarak göz atmak zordur. Bununla, içeriğinize kolayca göz atabilir ve daha sonra internet bağlantısı olmasa bile içeriğinize erişebilirsiniz. Bu araçla ilgili en iyi şey, içeriği indirmek için kayıt veya diğer kişisel bilgileri gerektirmemesidir.

Offliberty, yüksek kaliteli dijital içeriği herhangi bir sınırlama olmaksızın indirmenize yardımcı olan ses ve video indirici olarak da bilinir. Hizmeti kullanmak için Offliberty sitesini ziyaret etmeniz, içerik URL’sini yerleştirmeniz ve Tamam düğmesine basmanız gerekir. Birkaç saniye içinde içeriğiniz indirilmeye hazırdır. Platform, onu diğerlerinden daha iyi hale getiren bir dizi temel özelliğe sahiptir.

Offliberty bağlantı linki: http://offliberty.xyz/

13. (SaveDeo) en iyi video indirme yöneticileri

SaveDeo, YouTube, Vimeo, Twitter, Vevo, Metacafe ve Facebook gibi tüm ünlü sitelerden farklı bir formatta video indirmenize olanak tanıyan hepsi bir arada bir video indirme platformudur. Kullanımı basit ve kolaydır. Herhangi bir kayıt veya kişisel bilgi gerektirmeyen web tabanlı uygulamalar; bağlantıyı kopyalamanız ve SaveDeo’nun çubuğuna yerleştirmeniz gerekir. İndirmeden önce, içeriklerinizi almak için beş formattan birini seçmelisiniz.

Hizmeti kullanmak ücretsizdir ve dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Bu uygulamanın en iyi bölümlerinden biri, cihazlarınızı doğrudan indirmek için tüm trend veya viral videoları sunmasıdır. SaveDeo, kullanıcı dostu bir arayüz, yeni trend videolar ile düzenli güncellemeler, kayıt gerektirmeyen temel özellikler içerir; tüm video akış platformlarından ve daha fazlasından video indirebilirsiniz.

SaveDeo bağlantı linki: https://savedeo.site/

14. Airy YouTube Downloader

Airy YouTube Downloader, YouTube videolarını Windows ve Mac’leriniz için farklı platformlara indirebileceğiniz canlı bir platformdur. Airy, çevrimdışı olsanız bile YouTube videolarının keyfini çıkarmanızı sağlar ve HD ve Ultra HD videoların mükemmel şekilde çalışması için destek sağlar. Platform, YouTube’u MP3 müziğine dönüştürmenize olanak tanır ve YouTube videolarını kaydetme yolunu kolaylaştırır.

Yazılımın kullanımı basittir ve YouTube video bağlantısını yapıştırmak ve indirme düğmesine tıklamak için ihtiyacınız olan tek şey, videonuz kaydetmeye hazırdır. Videoları talebinize göre MP4, 3GP, FLV ve farklı çözünürlüklerde kaydedebilirsiniz. Airy, tüm YouTube oynatma listelerini veya kanallarını almanıza olanak tanır ve size yer imi özelliklerine izin veren birden çok tarayıcıyla entegre edilmiştir.

Airy YouTube Downloader bağlantı linki: https://www.airy-youtube-downloader.com/

15. All the Best YouTube Downloader

All the Best YouTube Downloader, birden fazla videoyu ve tüm oynatma listesini istenen format ve kalitede indirmenize izin veren ücretsiz bir çevrimiçi çözümdür. Çözüm, 1080p Full HD, MP4 ve 3GP vb. Dahil olmak üzere hem ses hem de video formatlarında YouTube videolarını indirmenize olanak tanır. En iyi YouTube indiricilerinden biri olarak bilinir ve hizmetine dünyanın her yerinden erişebilirsiniz. Çözüm ayrıca Dailymotion, Facebook ve EarthCam gibi diğer video sağlama platformlarını da destekler ve bununla sınırsız video indirebilirsiniz.

Yalnızca bir YouTube video indiricisi değil, aynı zamanda videoları kaydetmenize, web kameraları kaydetmenize ve canlı video akışlarını yakalamanıza ve diğerlerinden daha iyi hale getirmenize olanak tanır. Videolarınızı mp4 ve mp3 formatlarında da dönüştürebilirsiniz. en iyi video indirme yöneticileri arasında basit ve tamamen ücretsiz, öneri ve daha fazlası gibi temel özellikleri de içerir.

All the Best YouTube Downloader bağlantı linki: https://www.binarymark.com/products/best-youtube-video-downloader

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir