Anasayfa » Sahte Arama Uygulaması Android Fake Call & SMS

Sahte Arama Uygulaması Android Fake Call & SMS

Android için Fake Call & SMS uygulaması

Android, sahte arama uygulaması Fake Call & SMS: Günlük yaşantımızda rastladığımız, bizi ölümüne götüren ve sürekli olarak olumsuz şeyler hakkında konuşmak suretiyle tüm enerjimizi emen birçok kişi var. Yollarını açık tutmak için çok uğraşıyoruz, ancak bir şekilde gizemli bir yerde önümüzde hiçbir yerde görünmemeyi ve asla bitmeyen sıkıcı bir sohbet. başlatmanın bir yolunu buluyorlar.

Bu gibi durumlardan çabucak kurtulmak için kullandığım yöntemlerden biri, arkadaşlarımdan bana bir telefon açmasını istemek, böylece önemli bir aramayı, istenmeyen sohbetlerden kurtulmak için bir bahane olarak kullanabilmek. Aslında aynı şey, sizi kurtarmak için yakın arkadaşınız olmasa bile Android için Fake Call & SMS uygulamasını kullanarak başarılabilir.

Android için Fake Call & SMS uygulaması ile Sahte Aramalar Yapın

Android için Fake Call & SMS uygulaması, ihtiyaç duyduğunuzda kendinize sahte arama yapmanıza izin verir. Bu sahte aramaları, yaratıcılığınıza bağlı olarak birçok farklı şekilde yararlanabilir. Kendinize acilen ihtiyaç duyan rahatsız edici annenizden gelen önemli bir çağrıya dayanarak, kendinizi istenmeyen bir durumdan mazur gösterebilirsiniz. Veya çok çekici bir kişiden gelen bir çağrı yaparak erkek arkadaşınızı / kız arkadaşınızı kıskanç hale getirebilirsiniz.

Android akıllı telefonunuzda Fake Call & SMS programını başlattığınızda (Call Assistant adı altında görüntülenir), hızlı arama, arama, hızlı mesaj ve mesaj olmak üzere dört seçenek sunar. Hızlı arama / sms ve düz çağrı / sms arasındaki fark, hızlı sürümlerin ayarlanması gereken daha az seçeneğin olmasıdır.

Fake Call & SMS uygulaması ile Sahte Aramalar Yapma

Herhangi bir görüşme türü için, arayan kişinin telefon numarası görüntülenmeyecek şekilde Özel Numarayı kullanmayı seçebilirsiniz. Ancak bu özellik birçok ülkede kullanılabilir. Bu özelliği başka yerlerde kullanmaya çalışırsanız, yarım beyin sahibi olan herkes hızlı bir şekilde keşfedilir.

Bir telefon numarası yazabilirsiniz (bir çağrının geldiğini görürsünüz), arayan kişinin resmini ve adını, zil sesini, çağrı yapmayı planladığınız zamanı, çağrı süresini, çağrıyı kabul ettiğinizde çalan sesi seçebilirsiniz bunun için herhangi bir MP3 dosyasını seçin), arama türünü seçin (gelen, giden, cevapsız) ve herhangi bir Android sürümü için arama ekranı seçin. Son olarak, Save (Kaydet) düğmesine dokunarak sahte aramayı planlar (bazı telefonlarda, daha fazla seçenek görmek için ekranın altına kaydırmanız ve “Kaydet” düğmesi).

Hızlı Arama seçeneği, Arama seçeneğine benzer şekilde çalışır, yalnızca yapılandırılması daha az seçeneğe sahiptir – böylece sahte bir aramayı daha hızlı yapabilirsiniz – birkaç saniyede sahte arama almak zorunda olduğunuz sıkı durumlar için idealdir veya dakika. Maalesef, Android 4.4 ve sonraki sürümlerde çalışan bir akıllı telefonunuz varsa sahte ileti seçenekleri çalışnaz.

Saat, programda belirlenen zamana geldiğinde, akıllı telefonunuz bir çağrı alma (veya yapılandırmaya bağlı olarak arama yapma) olağan ekranını gösterecek ve seçilen zil sesini çalacaktır. Bu ekranı, kendinizi mazur kılmak istediğiniz taraflara gösterebilirsiniz. Sahte arayanla konuşmayı ve sanki gerçek biriyle konuştuğunuz gibi davranmayı – eğer olursa olsun sizi istenmeyen durumdan kurtarmanıza yardım edebilir ve seçebilirsiniz. Geçmiş yılların popüler “Seinfeld” sitcom’daki “George Castanza” karakterini sahte aramalarla ilgili bazı işaretçilere sahip olmak ve bu çağrılar sırasında hareket etmek için izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak;

Android için Fake Call & SMS uygulaması, istenmeyen ve istenmeyen sohbetlerden ve durumlardan çabucak çıkmak için mükemmel bir araçtır. Bu uygulama sayesinde, akıllı telefonunuzdan sahte arama alabilirsiniz. Bunları istediğiniz zaman fayda sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz.

Fake Call & SMS uygulamasını  Google Play Store adresinden edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir