Pokémon Go İpuçları ve Tek Seviye Nasıl Oynanır?

Pokémon Go İpuçları

Pokémon Go İpuçları ve Tek Seviye Nasıl Oynanır? Bu aydan önce, oyuncuların iki düzeyde sorun yaşadığını gördüğü Pokémon Go Raids vurguları boşaltıldı. Seviye 1 ve 2 grev oyuncular tarafından yalnız başına zahmetsizce yenilebilir pembe bir Raid yumurta gibi göründü. Olabildiğince yüksek olmak gerekirse, Düzey 3 ve Düzey 4 grevleri, anormal devlet oyuncuları olmasına rağmen bu kadar basit değildi.

Her şey düşünüldüğünde, yığılmanın biraz soğuması üzerine oyuncular yeni grev yöneticileri ile kesme noktalarını genişletmeye başladılar. Pokémon ayrıcalığı ve iyi bir teknikle, 3. Seviye strike supervisor’u yalnız ezebilir ve bugün bunu nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz görünüyor.

Bir Reddit mesajı tarafından belirtildiği gibi, sadece bir oyuncu ile katletilebilen 5 (7) seviyede 3 Raid yöneticisi bulunmaktadır. Seviye 30 Pokémon’ın 3. Seviye Patronunu 180 saniyede yenmek için yeterli enerjiye sahip olduğu anlaşılıyor.

Yakalamak, tek başına bir Raid Boss çalıştırmanız gerektiğinde, tamamen hızlandırılmış bir Pokém’den yararlanmalı ve üzerinde doğru saldırıları kullanmalısınız. Özel yetenekli Şarj hamlelarının Raid Patronlarını ezme kapasitesine sahip olacağı görülüyor; bu nedenle, güçsüz bir Sorumluluğunuzun Pokémon’unuza devam etmesi halinde, o noktada, mücadeleyi kazanamayacağınız yüksek ihtimaller var.

(Pokémon Go’da Kolayca “Yalnız Olabilir” Seviye 3 Raid Patronları)

Pokémon Go’da iki basit seviye 3 Raid Bosses Vaporeon ve Machamp’tır. Bu iki grev müfettişi, 180 saniye bitmeden herhangi bir sorun olmadan yenilebilir.

Vaporeon, Jolteon ve Exeggutor’un kalitesiyle yenilebilir. Tuzak, Güneş Işığı’nın Exeggücere verilmesidir, çünkü her saniye Çim Tipi saldırılara yüksek bir zarar verir.

Bu arada Machamp, farklı Alakazam ve Espeon’a sahip herhangi bir oyuncu için basittir. Her iki Pokémon da yüksek Attack ayrıntılarına eşlik ettiler ve Machamp’ı çok hızlı bir şekilde yok edebilirler. Unutma, Machamp saldırılarından kaçınmadan öldürülebilir.

Pokémon Go’da “Soloing” Giderim Belki Seviye 3 Baskın Patronlar

Alakazam, ezilmeyi çok zorlayan 3. seviye bir saldırı yöneticisidir, ancak bu, yapamayacağınız anlamına gelmez. Bu saldırı süpervizörünü yenmek için loş hareketli bir Pokémon gerektirecek, ancak bu saldırı yöneticisinin eşlik ettiği Focus Blast, en Dark-Type Pokémon’ı vurabilecek durumda. Alakazam’ın Suçlama saldırılarına neden bağımlı olarak kaçmanız gerektiğinin arkasındaki motivasyon budur ya da savaşmayı kazanamazsınız.

Arcanine, solo yapmak son derece zor olan ancak mümkün olmayan başka bir grev müdürüdür. Arcanine’in Su Tipi saldırılara karşı zayıf olduğunu göz önünde bulundurarak bir grup Golem ve Rhydon’a ihtiyaç duyacaksınız. Elbette, Elektrik Tipi Yabani Ücretlendirme ile ters olabilir ve bu neden Gyarados’u ve Vaporeon’u evde tutmanızın arkasındaki motive olur.

Gengar, Machamp’da (Alakazam ve Espeon) kullanmanızı söyleyen benzer bir kombinasyonla ortaya çıkabilir. Muhtemelen bazı yük saldırılarını kaçıracaksınız, ancak bir servet dokunuşuyla maçı 180 saniye bitmeden kazanma şansına sahip olacaksınız.

Solo Edilemez 3. Seviye Ağır Patronlar

Henüz yenilemeyen iki seviye 3 grev yöneticisi Jolteon ve Flareon’dur. Her ikisi de diğer saldırı denetim görevlilerinden çok yüksek bariyer ayrıntılarına eşlik ediyorlardı, bu nedenle onları katletmek için yeterince zarar vermenin düşük olasılıkları var.

Bir sonraki bildirime kadar, iki seviye 3 grev yöneticisi için bir arkadaşınızla işbirliği yapmanızı öneriyoruz. Bunu yapmadığınız için şans eseri, şüphesiz bu ikisine karşı grevdeki birçok mücadeleyi kaybedeceksiniz.

İşletmeler için Google ÇeviriÇevirmen Araç SetiWeb Sitesi Çevirmeni

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.