Anasayfa » Mobil İçin 13 En İyi Android Oyun İnternetsiz

Mobil İçin 13 En İyi Android Oyun İnternetsiz

Mobil cihazlar için internetsiz en iyi android oyunlar

Mobil İçin 13 En İyi Android oyun internetsiz: Cep telefonları ve mobil oyunlar hayatımızın bir parçası haline geldi. Hepimizin etrafındaki mobil oyunlara bağımlı olan arkadaşlarımız var. Özellikle büyük şehirlerdeki uçaklarda olduğumuzda internet erişimimiz olmadığı için pek fazla Android oyunu internetsiz olarak oynamıyoruz. Durak, uçak veya internet erişimi olmayan yerlerde oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirmeyen 13 en iyi Android oyun internetsiz listesini sizler için derledik.

Mobil İçin 13 En İyi Android Oyun İnternetsiz

1. Merged!

Merged oyunu internetsiz Android oyunlar arasında yer alan ve Türkiye de çok yaygın olmayan domino oyununu yorumlayan bir Türkçe oyunudur. Aynı sayıları üçünü bir araya getirerek birleştiriyorsunuz. Merged oyunda 3 altılı birleştirdiğinizde 3 m oyunun ilk harfini alırsınız. 3. 3 m yan yana getirdiğinizde, m bir araya gelir ve etrafta fazladan boşluk bırakarak ekrandan kaybolur. Yeni taşlar için yer açar ya da devam eder.

2. Adventure Llama

Sevimli Pablo’yu kontrol ettiğiniz bu oyunda, bir lama, koş, atla, bulmacaları çöz. İnternete erişemediğiniz yerlerde iyi vakit geçirmek için en iyi internetsiz Android oyun seçeneklerinden biri olduğunu söyleyebiliriz!

3. Daddy Long Legs

Daddy Long Legs oyunu, yürüyüş şekli ile en kaba çizgi şekli. Maksimum yürütme hedefine sahip oyun, söylendiği kadar kolay değildir. Aksine, hakim olmanızı gerektirir. Telefonu atmayın :). Uzun zamandır oynadığım oyunda hala 41.3 metreyi geçemedim. Kaydımı geçmek istiyorsanız bu internetsiz Android oyunu yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

4. Chameleon Run

Chameleon Run oyununda çalışan bir karakter ile alanda koşuyorsunuz. Ekranınızın sağ tarafına bastığınızda, zıplıyor ve  sola tıkladığınızda karakteriniz rengi değişiyor. Parçalar 3 ayrı renkten oluşmaktadır. Pembe ve sarı renkler siyah rengine dönüştüğünde hemen pembeye veya sarıya dönmelisiniz. Çünkü karakterin siyah bir kostümü bulunmuyor.

5. Brain On Physics Boxs Puzzles

Fizik severlerin kaçırmaması gereken en iyi internetsiz Android oyunlar arasında yer almaktadır. Bir yük kamyonunu kontrol ediyorsun. Yükü belirtilen alana taşımalısınız. Kendinize gerekli olan köprüyü ya da kaldıraç yapmalısınız. İşte fiziğin geldiği yer tamda burası. Fizik bilginizin ne kadar taze olduğunu test etmek için Brain On Physics Boxs Puzzles oyunu yukarıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

6. Monument Valley

Puzzle kategorisinde anıt 3D hakkında düşünmek isterseniz, hemen yanılsamaları biliyorsanız hemen indirmelisiniz. Harita parmağınızla dokunduğunuzda yolları kapatır. Karakterinizi haritada bir noktadan diğerine götürmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

7. New Star Futbol

Kariyerinizi ülkenizin alt liglerinden oluşan bir ekiple başlatarak her maçta kendinizi geliştirmek için bir dünya yıldızı haline gelin. Pas, şut, hız gibi özelliklerinizi geliştirirken, bu oyun için internete ihtiyacınız yoktur ve hayatın dışında kalan alanla tamamen bağlantılısınız.

8. Omino!

5 × 5 alana renkli bir daire yerleştirirsiniz. Aynı rengin 3 dairesini bir araya getirdiğinizde, kaybolurlar. Ne kadar patlayabilirsin? Çevreleri buraya yerleştirmeye başlayabilirsiniz.

9. 2 Cars

Beynini ikiye bölen bir oyun. Aynı anda 2 araba kontrol etmeniz gerekiyor. Her araba 2 şeritte gidebilir. Karışınızdaki engellerden (kare olanlardan) kaçmanız ve puan almanız gerekir (yuvarlar). Her iki araba ile gider. İlk olarak, 5 skoru 6’ya ulaşabildim. Şimdi 152’yi kaygılayabilirsin. Kızma, beynin buna alışır.

10. Rush

Oldukça basit olmasına rağmen, bu bağımlılık yapıcı oyun iki şeritli bir yolda yuvarlanan bir toptur. Engelleri engellemeden en uzak mesafeye gitmeye çalışıyorsunuz. Görevleri tamamlarken yeni yollar ve küreler açıyorsunuz.

11. Smash Hit

Elinizdeki sınırlı sayıda top ile bu oyundaki cam engelleri kırarak yolunuza devam etmeye çalışıyorsunuz, amaç yere çarpmadan en uzun mesafeye gitmek. Oyun zorlaştıkça, engeller daha karmaşık hale gelir ve elinizdeki topları daha verimli bir şekilde kullanmaya çalışın ve olabildiğince çok top toplamaya çalışın.

12. Tens!

Sayılarla iyi olanlar bu oyunu biraz daha sevecekler. Dominoları 5 × 5 alanda düzenliyorsunuz. Amacınız satırda veya sütunda toplam 10 sayı elde etmektir. Kulağınızdaki sayılarla kolay değilse, kolay değilse zor olabilir. Sayılarla ne kadar iyi olduğunuzu görmek için buradan indirebilirsiniz.

13. Dune!

Kum tepelerinde yüzen bir top olmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Ekrana bastığınızda hızlanıyor ve topu düşürüyorsunuz. Parmağınızı kum tepesinin ucuna geldiğinizde, top havada yüzer. Başka bir tepenin eğrisinde oturmayı başarırsanız, daha hızlı oluyor ve daha fazla puan toplamaya çalışıyorsunuz. Bu heyecana katılmak için üstten bu oyunu indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir