Lords Mobile Oyunu İle İmparatorluğunuzu İnşa Edin

Lords Mobile Kendi İmparatorluğunuzu İnşa Edin

Lords Mobile Oyunu ile düşmanlarınızı yok etmek için kendi imparatorluğunuzu kurun. Lords Mobile, oyuncuların başka oyuncularla büyük mega savaşlarda tüm dünyadaki diğer birçok oyuncuya karşı savaşları ve kendi imparatorluklarını kurup gerçek zamanlı oynanan bir strateji oyunudur. Kahramanınızın becerilerini yükselterek ekipmanlarını kişiselleştirebilirsiniz.

Lords Mobile Oyunu

İmparatorluğunuzu yönetmek, Android savaş dünyasında ve strateji oyunları içinde alışık olduğumuz oyunlardan biri diyebiliriz. Kısacası
Lords Mobile oyunu, daha büyük binalar inşa etmek ve yeni binaları oluşturduktan sonra bu binaları yükseltmek. (taş, tahta, yiyecek, vs.) kullanarak rakiplerinize karşı savunmayı güçlendirebilirsiniz.

Lords Mobile ordu ve kahramanlar

Savaş sırasında, ordunuzun düşman saldırısına karşı nasıl bir mücadele vereceğini siz direkt olarak Lords Mobile oyununu kontrol edemiyorsunuz. Bunun için önceden ordunuzu savaşa hazırlamanız ve kahramanlarınızı sürekli canlı tutmanız gerekiyor. Böylece gelen düşman saldırılarına karşı imparatorluğunuzu savunurlar. Ayrıca silahlarınız ne kadar yüksek ve güçlü olursa savunmanız o kadar güçlü olur.

Tek oyunculu oyun, rakiplerinize karşı becerilerinizi özel olarak test edebileceğiniz bir dizi görevler içeriyor ve Lords Mobile hikaye modu takip edilerek ordunuz teste sonuçlarına tabi tutuluyor.

Oyunun etkileyici görsellere sahip dikkat çeken en iyi strateji oyunları arasında yer almaktadır. Ayrıca 3D savaş grafikleri oldukça başarılı görünüm sunan Lords Mobile oyununu oynarken keyifli dakikalar geçireceksiniz. Bu aksiyon dolu strateji oyunu alttaki butonu kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir