Kayıp Telefonu Bulma Android Cihaz Yöneticisi

Android Cihaz Yöneticisi ile Kayıp Telefonu Bul

Kaybolan telefonu bulma Android: Şimdiye kadar, Android akıllı telefonunuzda hırsızlığa karşı bir yer bulmak için hırsızlığa karşı bir uygulama yüklemeniz gerekiyordu, aksi halde hırsızlık durumunda bulabilir veya bir yere kaybettiğinizde. Hırsızlık önleme özellikli uygulamalar, cihazınızı harita üzerinde bulmanıza, kilitlemenize, üzerinde tüm verileri silmenize, sese yüksek sesle bağlanmaya vb. Olanak tanır.

Artık tüm bu aynı şeyler Android’de de mevcut. Artık kayıp telefonunuzu bulmak için üçüncü taraflara ihtiyaç duymuyorsunuz. Google Arama’nın son sürümü, Android Cihaz Yöneticisi’ni kullanarak telefonunuzu bulmanızı, çaldırabilmenizi, silmenizi ve kilitlemenizi sağlayan bazı yeni özelliklere sahiptir.

Kayıp Telefonu Bulma Android Cihaz Yöneticisi

Bu özelliği etkinleştirmek için, sadece, Android akıllı telefon Google Ayarları’nı açmak açabilir Güvenlikbölümünü ve ardından hem etkinleştirmek Bu cihazın konumunu uzaktan ve Uzaktan kilitlemeye ve silmeye izin ver seçeneği. Bu, cihazınızın Google Haritada aranabileceğinden ve uzaktan silindiğinden veya kilitli olmasını sağlar.

Bu seçenekler Android cihazınızda etkinleştirildikten sonra, GPS konum servislerini de etkinleştirmeniz gerekir. GPS açık olmadan, cihazınızı tam olarak bulamaz. Benzer şekilde cihazınızın 3G / 4G veya WiFi gibi etkin bir İnternet bağlantına sahip olması gerekir. Google’ın cihazınızı Google hesabınız aracılığıyla tanımlaması için internet bağlantısı gereklidir.

Kaybedilen cihazı bulmak isterseniz, herhangi bir web tarayıcısından Android Cihaz Yöneticisi web sitesini açmanız ve kayıp Android cihazınızda kullandığınızla aynı Google hesabını kullanarak oturum açmanız yeterlidir. Cihazınızı hemen bulup haritada gösterecektir. Ancak kaybolan cihazda GPS veya İnternet çalışmıyor ise, cihazı bulamazsınız.

Cihazı Google Map’de bulmanın yanı sıra, cihazı çaldırabilir (cihazınızda yüksek sesle çalacak olan 5 dakika boyunca), cihazı kilitleyin (bu, cihazınızı istediğiniz yeni bir şifreyle kilitler) ve tüm kişisel verilerinizi kaldırmak için cihazı silin.

Yeni Android Cihaz Yöneticisi uzak konum özellikleri sayesinde artık üçüncü taraf hırsızlığa karşı korumalı uygulamalara güvenmeden Android cihazlarınızı kolayca bulabilir, kilitleyebilir, çalabilir veya silebilirsiniz.

Bize Katılın

Hilalay.com'a abone olmak ve e-posta ile bildirimler almak için bize katılın.